Şimdi Ara

## LG'den DVB-T destekli MP3 çalar ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

(Intomobile'dan alıntıdır)

LCD televizyonları, optik sürücüleri, ev sinema sistemleri, cep telefonları ve taşınabilir medya oynatıcılarıyla bilişim dünyasında önemli bir konuma sahip Güney Koreli üretici LG Electronics, DVB-T destekli MP3 çalarını duyurdu. Şimdi hepberaber yeni MP3 çaların yeteneklerini yakından inceleyelim.

MP3, WMA, OGG, WAV ve MPEG4 gibi popüler medya formatlarını oynatabilen LG T80'de 400x240 piksel dokunmatik ekrana yer verilmiş. Cihazın ekran çözünürlüğü kaliteli bir şekilde video izlemek için yeterli görünüyor. Cihazın hafıza kapasitesi ise 4 GB ile sınırlı tutulmuş ve hafıza kartı slotu firma tarafından gerek görülmemiş.

LG T80'nin en dikkat çekici özelliklerinden birisi de DVB-T desteği. Bu özellik sayesinde DVB-T alt yapısını kullanan ülkelerde televizyon hizmetinden faydalanabiliyoruz. Cihazda kullanılan batarya 40 saate kadar müzik dinleme yeterliliği sunuyor. Ayrıca 2 saate kadar da televizyon izleyebiliyoruz.

Son satış fiyatı 300 Euro civarında olacağı tahmin edilen T80 ilk olarak Danimarka'da satışa sunulacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 19 Nisan 2008; 18:10:24 >

• 4gb hafıza bu alete şaka gibi yaa tasarım olarak güzel ama 4gb nedir?

ayrıca LG güney korelidir, samsungun arkadaşı
  • Uyarı için teşekkürler. Dikkatimden kaçmış.
  • Niye Danimarka anlamadım
  • 40 saat müzik dinleme iyiymiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Helcaraxe

4gb hafıza bu alete şaka gibi yaa tasarım olarak güzel ama 4gb nedir?

300€ çok pahalı 4 GB lık bir model için ben Creative Zen 4GB modelini 340 ytl ye aldım divx,xvid oynatabiliyor, sd kart takılabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: your_rock

quote:

Orjinalden alıntı: Helcaraxe

4gb hafıza bu alete şaka gibi yaa tasarım olarak güzel ama 4gb nedir?

300€ çok pahalı 4 GB lık bir model için ben Creative Zen 4GB modelini 340 ytl ye aldım divx,xvid oynatabiliyor, sd kart takılabiliyor

İşin içine dvb-t ve dokunmatik girdiği için fiyat böyle.

• özellikleri güzel

ama hafıza batırmış cihazı
  • çok güzel bir cihaza benziyor
    ama 4gb kötü olmuş :(
  • dvb-t dediğiniz olay nasıl olsa türkiye de yok uzun bir süre de olmayacak gibi gözüküyor.
    Ben de cowon a3 var mesela o da yanına takılan ek bir parçayla destekliyor dvb-t ama işte sadece korede olan bir şey için de türkiye de para saymaya lüzum yok.
    taşınabilir tv diyorsanız şimdi çakma telefonlar çıkmış mükemmel onlardan düşünüyorum bir tane analog anteni var çift hat ve çift kamera 300-400 arası fiyatları var mükemmel bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.