Şimdi Ara

## Thermalright'dan Ultra-120 eXtreme Black Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Thermalright'dan Ultra-120 eXtreme Black Geliyor ##

Hazırladığı yüksek performanslı soğutucular ile sektörün önemli aktörlerinden biri olan Thermalright'dan özel bir işlemci soğutucusu daha geliyor. Firmanın yeni soğutucusunu özel kılan ise "Siyah" renkli şık tasarımı ve muhtemelen sınırlı sayıda üretilecek olması gösterilebilir. Thermalright'ın ciddi başarı yakaladığı Ultra-120 eXtreme kod adlı soğutucusunun özel varyasyonu olan yeni soğutucu 63.44 x 132 x 160.5mm boyutlarında ve 790 gram ağırlığında. Bakır tabanlı ısı aktarım boruları ve çok sayıda yaprak ile desteklenen soğutucu Intel'in LGA 775 ve AMD'nin soket AM2 ile AM2+ formundaki işlemcileri ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Kısa süre içerisinde kullanıma sunulması beklenen Thermalright Ultra-120 eXtreme Black'in fiyatı hakkında ise şu aşamada net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 18 Nisan 2008; 17:45:19 >

• Gökdelen gibi bişey olmuş bu simsiyah karizma duruyor. Bununaltına bi tanede AMD BE işlemci süper olur.
  • iste karizma
  • Bunun normal extreme den farkı ne ki? Sadece görüntü herhalde?
  • müthiş karizma bunu alcam masanın üstünde dursun kasanın içide heba olur
  • Anakartı baya zorlar 790 gram ağırlık.Kule misali zaten büyük.
    Eee kassayada anca sığar bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Buzmavisi

Bunun normal extreme den farkı ne ki? Sadece görüntü herhalde?

+1 Bana da öyle geldi.
  • ısı iletim boruları ve yapraklarının sayısı black olmayan modelle aynıymış gibi duruyor. sanırım bunun fiyatı 200 ytl civarı olur ülkemizde. böylelikle yeni bir rekor kırılır bu alanda
  • İşte karizma budur!
  • amd işlemciler için biraz kötü.intel slotlarına göre ters bu nedenle takınca ram slotlarının üstünü örtüyor.
  • çok speacial olmuş yavvv
  • O zaman bir çok kullanici , Thermalright fiyat kalitesini görücektir.
    Zero Therm Nirvana işlemcisi biraz daha uygun olsaydi kullanip , test sonuçlarima eklerdim.
    quote:

Orjinalden alıntı: we_dream
    ısı iletim boruları ve yapraklarının sayısı black olmayan modelle aynıymış gibi duruyor. sanırım bunun fiyatı 200 ytl civarı olur ülkemizde. böylelikle yeni bir rekor kırılır bu alanda
  • Tek kelimeyle Gorünüş harika....
  • fiyatı da extreme olacaktır...
    lga775 in sonu yakınken böyle uçuk fiyatlı ürünlere para bağlamak düşündürücü...
  • Bunu anakarta monte ettiğimizde anakart orta yerinden cart diye ayrılmaz mı yahu.neredeyse bi kilo.
  • siyah renk çok hoş olmuş.
  • Bir soğutucu bu kadarmı şık olur
  • bundan soraki modelin adı " ultra öz hakiki extreme 125,5 yellow " olsun

790gr nin göz korktuması dışında çok başarılı bi HS ye benzemekte
  • Yanına birde sirocco koymak lasım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.