Şimdi Ara

## ATi'den AGP Kullanıcıları İçin Catalyst 8.4 Güncellemesi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ATi'den AGP Kullanıcıları İçin Catalyst 8.4 Güncellemesi ##

Geçtiğimiz gün Nisan ayına yönelik olarak Catalyst v8.4 sürücüsünü yayınlayan ATi cephesinden firmanın AGP uyumlu ekran kartlarını kullanan kullanıcılara yönelik olarak sürücü güncellemesi yayınlandı. Catalyst v8.4 için yayınlanan ve AGP kullanıcılarını ilgilendiren yeni "hotfix" özellikle DirectX API'sini esas alan oyunlada yaşanan veya yaşanabilecek çakılmaların önüne geçiyor. Radeon 9500 AGP'den DirectX 10,1 destekli HD 3850 AGP kadar geniş yelpazede pek çok ekran kartı için kullanılabilecek güncellemeyi indirmek isteyenler için link aşağıda.

http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=31542%3Cbr%20/%3E

• 8.3 de resmi destek olarak deilde ancak kullanıcılar tarafından çözülen agp eksikliiini farketmiş demek ki ATI nın deeerli çalışanları
  • vay beee agp cıler yaşadı
  • ATi , AGP tabanli kartlari sunmasi yeterli , kullanicilarin alabilceği ve idarelik iyi f/p kartlari sunuyor , Bu ATİ & AGP için yeterlidir bence.
  • bu hotfix i kurup deniyen varmı?!
  • ATI agp kullanıcılarınıda düşünüyor.
  • Radeon 9800 XT var eski pc de. Yükleyelim bakalım
  • arkadaşlar bi sorum olucak...

737-31542: DirectX not functioning with Radeon AGP graphics cards

The information in this article applies to the following configuration(s):

* Catalyst Display Driver 7.9 and higher
    * Radeon™ HD3850 AGP series
    * Radeon™ HD2600 AGP series

Bu hotfix i kurulu driver'ın üzerinemi kurucam yoksa driver ımı silip sıfırdan mı kurucam " Catalyst Display Driver 7.9 and higher " şu satır kafamı karıştırdı tereddüt ediyorum kurmakta...
  • Bunu direk eski driver ı silip tekrar kurmak gerekiyor galiba.Açıklama yaparsa biri bende kurucam.Lütfen hemen cevap gelirse iyi olur.Ayrıca performans ı iyimi ??
  • teşekkürler deneyelim bakalım faydası olacakmı..
  • Hocam deneyip yorumunu hemen yaparsan çok sevinirim.Sistemimiz çok benziyor.Performans değerlerine göre yüklicem driver ı.İlgilenirsen sevinirim
  • hd3850 nin agp sinin yapılması sanırım çok işe yaradı
  • Neden hocam.Bence o kartın çıkması gereksiz.P4 işlemcilerin yanında boğuluyor.Yada sen başka bakımdan dediysen bilemem.

Yokmu bu driver hakkında benimle benzer sistemi olan birinin yorumları ??
  • denedim 3d 05 te 40puan arttı oyunlarda denemedim daha ama muhakkak farkı vardır 1-2 fps'de olsa.kurmakta yarar var herzaman yeni driverleri...
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Neden hocam.Bence o kartın çıkması gereksiz.P4 işlemcilerin yanında boğuluyor.Yada sen başka bakımdan dediysen bilemem.

Yokmu bu driver hakkında benimle benzer sistemi olan birinin yorumları ??

Bence de biraz gereksiz gözüküyor ama birilerinin AGP kartlara destek vermesi iyi birşey.Zaten AGP kartımız var boynumuz bükük,arada bir böyle destekler,gelişimler;bence çok iyi.
  • Eyvallah hocam saolasın.Bende yarın tavsiyene uyarak kurucam.İmzamdaki driver DVB dream programında görüntüyü bozuyor.Orjinal kutudan çıkan driver bütün oyunlarda DX hatası veriyo diye mecburen imzamdaki driver ı kullanıyordum.Bakallım bu driver da bendeki sorunlar düzeltilmiş yarın görüşlerimi yazarım

Ayrıca haklısın arkadaşım.Shappire olmasydı şuan 7600 gt veya x1650 serisi ekran kartlarıyla oyunları oynamaya çalıkcaktık.Allahtan x1950gt yi çıkarttıda piyasadaki tüm oyunları oynuyabiliyorum.Yanlız şuan agp sistemlerde en iyi p4 kullanabildiğimiz için 3650 tam performans veremiyor.Agp için o kartın fiyatı gerçekten çok fazla.Ben o bakımdan gereksiz dedim.Yoksa çıkarsınlar ki rekabet artsın.Ben birde sağlam psu ile overclock yapıp darboğazı önlersem süper olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanTnçr -- 6 Mayıs 2008; 22:30:50 >

• Bende rekabet açısından düşünmüştüm zaten.Yoksa gidip de HD3850 AGP alıcak paramız yok.Olsada almam zaten.O karta vericeğim parayla yeni bi anakart alırım,daha mantıklı.Ah bide Nvidia çekilmeseydi şu agp pazarından o zaman süper olurdu ama neyse.İnşallah önümüzdeki yıl yeni sistem topluyacağım.Ve tabiki Pci-ex.Bu günleride tatlı bi anı olarak hatırlayacağım
  • Ewt nvida 7000 serisin ile kapattı agp piyasasını.Belkide en iyisi yaptı.İleriye dönük atılımlar yapmak her zaman daha mantıklıdır.Bende inşallah dell xps almayı düşünüyorum.Umarım herkezin istediği istediği gibi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.