Şimdi Ara

'ASLA ALMAM' Dediğiniz araba hangisi ? (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.286
Cevap
11
Favori
121.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • albea pejo 206 mi neydi sedan olani dacia hepsi . Sekilleri hosuma gitmiyor karixma dersen bmw alfa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dacia, malzeme kalitesi yerlerde..

Volkswagen, memleketimizde at muamelesi gören eşek misali; resmen antipati duyuyorum bu markaya. Aynı grubun diğer araçları için (Skoda, Audi, Seat vs.) aynı şeyleri düşünmüyor oluşum zaten Volkswagen'i Türkiye'deki kullanıcıların nasıl antipatik hale getirdiğinin en somut ispatıdır sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Maalesef şu anda kullandığım Renault Clio III kesinlikle almam. Renault Laguna hariç diğer tüm araçları ve Toyota'nın araçlarını almam.

ama auris almışsın

quote:

Orijinalden alıntı: Jeandan

Almam demiş arkadaş alamayacağınız demiş.Param yok diye saçma yorumlar yapmayın

Megane almam daha..O da bana bayılmıyor zaten

Ama Renault almışsın

Konuya gelecek olursak
    1-Citroen bana itici geliyor almam sanırım.
    2-Renault 'un Lagunasını severim. diğerlerini almam
    3-VW Jetta asla almam
    4-Toyota da bana değişik geliyor zevk vermiyor hissiz bir araba toyota.
    5-Ford marka hiçbir aracı almam içi kalitesiz çabuk dökülüyor ve kaportası da çok zayıf...
    6-Fiat almam.

• Evet o zamanlar yazmışım ama harbiden Auris aldım
    Nasıl olduysa
  • Fransız arabalarını almam... alman ya da japon tercihimdir....
  • Tata

• quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Renault Megane

Mercedes CLS

2014 Cls içinde aynı şeyi diyebilirmisin diye soracağım ama cevap gelmeyecek,6 gün önce forum'a girdiği yazıyor banlıyken.

• Olcit,
    ZAZ,
    Jiguli, Moskoviç... (Lada'nın yeni modelleri belki)
  • VW asla almam hatta abartınız nefret edıyorum bu şişirılmiş markadan

• Peugeot

• "Doğuş" tan asla almam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çin malı monda var. honda civicin çakması. top gear programında göstermişti onu almam
  • Bir önceki kasa honda city asla almam. Bu kadar çirkin bir arabayı honda nasıl yapmış anlamadim.

• mesele markadan çıktı artık asla sıfır araba almam.. ne olmuş bu fiyatlar arkadaş benzinli boş teneke jant araca 60k istedi adam yuhh dedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

mesele markadan çıktı artık asla sıfır araba almam.. ne olmuş bu fiyatlar arkadaş benzinli boş teneke jant araca 60k istedi adam yuhh dedim...

sıfırı bırak ikinci el bile alınamıyor artık maalesef.. dediğin gibi en kötü en boş araba olsun c sınıfı 60 dan aşağı ağzını açan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kankeyto

quote:

mesele markadan çıktı artık asla sıfır araba almam.. ne olmuş bu fiyatlar arkadaş benzinli boş teneke jant araca 60k istedi adam yuhh dedim...

sıfırı bırak ikinci el bile alınamıyor artık maalesef.. dediğin gibi en kötü en boş araba olsun c sınıfı 60 dan aşağı ağzını açan yok

aynen hocam vallahi 2012 de eşime sıfır kıa rıo otmtk aldık 40.5 k ya aynı yılda 38e sattık.. şimdi aynı araç 55.5k olmuş b sınıfı 2. elini 45e veren yok...

ben 45e dizel otmtk c4 picasso aldım şimdi aynı değerde aracı 50ye satan yok..

bi göz atayım dedim 2. elde bile 40tan aşağı adam akıllı araç kalmamış..

son olarakta asla almam dediğim araba yok yeterki fiyatı uygun temiz olsun modeli markası farketmez durum bu noktaya gelmiş...

• quote:

Adam istemiyor, devlet istiyor o paranın yarıdan fazlasını.

• Dacia duster ne biçim arabadır ya kâğıt gibi yırtıldı gecen..

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Adam istemiyor, devlet istiyor o paranın yarıdan fazlasını.

oda var evet haklısın devlet araçlardan bu kadar vergi alıyor ( sakın kimse yanlış anlamasın siyaset değil yazmam alıyor derken alıpta aksam oturup kendi aralarında paylaşıp yemiyor sonuçta yapılan hizmet ve devleti ayakta tutan devletin tek geliri vergi elbette alacak az yada çok a yada b partisi fark etmez)

asıl anlamadığım sanki sıfır araba merakından insanları bu denli lükse ve bu denli savurganlıktan uzak tutmak mı yoksa her geçen gün artan araç sayısını engelleyerek trafiğe olsun farklı bi çözüm arayışımı yada ney asıl merak ettiğim orası...

birde şu var tmm devlet yarısını vergi alıyor ama bayilerde hiç kardan taviz vermiyor gibi aynı aracın çok daha dolusu vergisiz hali ile yurt dışında kaç para bizim ülkemizde vergi hariç kaç para...

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.