Şimdi Ara

'ASLA ALMAM' Dediğiniz araba hangisi ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.286
Cevap
11
Favori
121.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fever2006

HONDA CITY......pazar arabası gibi duruyo aynı

sonuna kadar katılıyorum
  • ömrümün sonunakadar opel almayacağıma yemin ettim ve asla opel marka araba almam
    ama çok mecbur kalırsam vauxhall alırım
  • geriye alınacak araba volvo kalıyor herhalde
  • benim hic aracım olmadı ama almayacagım arac:
    Golf 5 . cunku golf 5 e kadar golf hastasıydım,tipspz ve tıkırtılı bisey surduler piyasaya
  • toyata coralla 2008 kasa
  • almıycaklarım değilde sadece alman yada japon alırım
  • ben suzuki sx4:))
  • fransiz arabasi almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aatabay -- 19 Nisan 2008; 1:04:26 >
  • Ya arkadaşlar asla almam dediğiniz arabayı neden almayacağınızı da yazarsanız daha açıklayıcı olur.
  • ASLA ALMAM DEDİĞİM TEK ARABA ALFA ROMEO 155 T SPARK NEDENİNE GELİNCE BU HATAYI DAHA ÖNCE YAPTIM VE ÇOK UĞRAŞTIM SERVİSLERDEN VE TAMİRCİLERDEN NEFRET EDER HALE GELDİM BELKİ BENİMKİSİ BİR TALİHSİZLİKTİ AMA BİRDAHA ASLA ALFA ALMAM DEDİRTTİ.
  • iyi bir marka araba alacaksam
    honda-city almazdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hyundai_98

ASLA ALMAM DEDİĞİM TEK ARABA ALFA ROMEO 155 T SPARK NEDENİNE GELİNCE BU HATAYI DAHA ÖNCE YAPTIM VE ÇOK UĞRAŞTIM SERVİSLERDEN VE TAMİRCİLERDEN NEFRET EDER HALE GELDİM BELKİ BENİMKİSİ BİR TALİHSİZLİKTİ AMA BİRDAHA ASLA ALFA ALMAM DEDİRTTİ.

Bir araba kötü diye direk olarak markayı silmek olmaz herhalde
    eğer 159 kullanırsanız görüşleriniz fazlası ile değişecektir diye söyleyebilirim sadece
  • quote:

Orjinalden alıntı: sharkemre

quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

fiatı kapıdan içeri sokmam

fiat ta sana bayılmıştı araç satmak için herne hikmetse bende reno ve onun üvertürlerini sevmiyorum almamda (dacia)

fiata senden başka senin kadar bayılanda yok benden uzak allaha yakın olun ikinizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreGLC -- 19 Nisan 2008; 15:49:20 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sharkemre

quote:

fiatı kapıdan içeri sokmam

fiat ta sana bayılmıştı araç satmak için herne hikmetse bende reno ve onun üvertürlerini sevmiyorum almamda (dacia)

fiata senden başka senin kadar bayılanda yok benden uzak allaha yakın olsun sende

• reno;tasarım faciası(özellikle trafic baskı balata sorunlu ve sembol)dizelleri ölü ve herkeste var yeni passat misali
    kuş serisi(şahin,doğan,kartal) arabayla uzaktan yakından alakaları yok ve güvenlikte yok
    audi:fiyatına göre karşılığını veremeyen bi araç bmw ve mercedes sınıfına yakışmıyor ama aynı sınıftalar
    toyota:sorunsuz olduğuna kesinlikle katılmıyorum(özellikle yedek parça fiyatlarının lüks otoları aratması ve tasarımı hoş değil yeni avensise hitaben
    lada:tasarımdan kaybediyor ve iç mekan (lada vega)
    beğendiklerime gelince ise herkeste daha doğrusu bulunduğunuz semtte sayılı kişlerde olması ve hatta olmaması tercihimdir(örn:volvo,vito,dodge,subaru,alfa 159 gibi )
  • audi:fiyatına göre karşılığını veremeyen bi araç bmw ve mercedes sınıfına yakışmıyor ama aynı sınıftalar
    toyota:sorunsuz olduğuna kesinlikle katılmıyorum(özellikle yedek parça fiyatlarının lüks otoları aratması ve tasarımı hoş değil yeni avensise hitaben

BENCE SEN BU SÖYLEDİKLERİNDEN SONRA BİR DAHA YORUM YAPMA
  • Kia Sorento
    Audi A3
    Ssang-Yong'un tüm modelleri
    Citroen C4 Sedan
    Opel Astra Sedan
    Hyundai Coupe
    Mercedes B serisi
  • büyük konusmak istemiyorum ama hiçbir güc bana honda (özellikle civic) aldıramaz
  • renault ve dacia kesinlikle almam.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinsabah -- 19 Nisan 2008; 22:34:13 >
  • bence konu fanatik dolmuş, millet en çok satan markalardan biri "renault" u almam almam diye haykırıyor
    öleyse bu renault u kim alıyo yaw bedava mı dağıtıyolar acep
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.