Şimdi Ara

## XFX'in GeForce 9600GT XXX Alpha Dog Modeli Kullanım Sunuluyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## XFX'in GeForce 9600GT XXX Alpha Dog Modeli Kullanım Sunuluyor ##

9.jenerasyon GeForce ailesinin ilk temsilcisi olarak 21 Şubat'ta kullanıma sunulan GeForce 9600GT'ye yönelik olarak üreticilerin çalışmaları bitmek bilmiyor. Özellikle 256-bit bellek veri yolu desteği ve segmentinde iddialı fiyat seviyesi ile adından söz ettiren GeForce 9600GT için Nvidia'nın önde gelen partnerlerinden biri olan XFX, arttırılmış saat hızları ile iddialı olacak gibi görünen yeni modeli GeForce 9600GT XXX Alpha Dog Edition'ı kullanıma sunuyor. Siyah PCB'si ve katı kapasitörleri ile dikkat çeken ekran kartı 512MB GDDR3 bellek ile donatılmış durumda. 256-bit bellek veri yolu ve 64 adet paralel işlem birimine sahip olan G94 tabanlı GeForce 9600GT, PureVideo HD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videolara yönelik olarak donanımsal hızlandırma da sağlayabiliyor. Tek slot tasarıma sahip olan kart, SLI ve PCIe 2.0 teknolojilerini de destekliyor. 740MHz gpu, 1750MHz shader ve 2000MHz bellek saat hızları ile geldiği belirtilen ekran kartının kutu içeriğine Assassin's Creed oyunun da dahil olduğu bildiriliyor. Ürünün fiyatı hakkında ise en azından şu aşamada net bir bilg bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 18 Nisan 2008; 12:54:11 >

• XFX in bu siyah pcb si beni resmen öldürüyor.Kaliteli kartlar üretiyor ama ona göre de fiyatı var xfx in benim önceliğim msi veya palit oluyor fiyat politikaları yüzünden
  • TR de çok satılan bi marka değil saten XFX bu fiyat politikasıylada uzun süre tutulmaz.
  • Her zamanki XFX kalitesi yine ortada.
    XFX'in fiyatları da yüksek oluyor tabiki.

MSI 'da kaliteli ürünler sunuyor ama fiyatları daha uygun.

Palit ise tam f/p.

XFX'in rakibi Asus olabilir. (pahalı kartlar olarak)
    XFX ve Asus arasında tercih yapmam gerekirse XFX'i seçerim.
  • 8800gt alpha dog pek tutulmadı ya bu nasıl olur bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 18 Nisan 2008; 13:48:02 >
  • assains creed benim için birşey ifade etmiyor güzel ama tarzım değil bu ekran kartı da yavaş yetersiz bir kart
  • Gerek saat frekansları gerek Alphadog modeli olmasına rağmen soğutucu olmamış gerçi soğutması nasıl bilinmez ama çokta kaliteli gözükmüyor doğrusu
  • Assasins Creed i vermesi iyi olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: V1ncent

TR de çok satılan bi marka değil saten XFX bu fiyat politikasıylada uzun süre tutulmaz.

Bence siz öyle zannediyosunuz XFX türkiyede çok kişitaradından tercih edildi. fiyat farkınıdaperformansına her zaman yansıtan ürünler yapar. haybeye para eklemezsiniz hiç bir zaman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

8800gt alpha dog pek tutulmadı ya bu nasıl olur bakalım

tr ye fazla gelmedi zaten. belli başlı bikaç yerde var. kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: theyapici

assains creed benim için birşey ifade etmiyor güzel ama tarzım değil bu ekran kartı da yavaş yetersiz bir kart

yavas yetersiz kart mi? yeterli kart nasil oluyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

quote:

tr ye fazla gelmedi zaten. belli başlı bikaç yerde var. kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.

Siz nereden aldınız ekran kartınızı?
  • fanı çok küçükmüş kimse tercih etmiycekdir bu ürünü
  • quote:

Orjinalden alıntı: dIsAstEr

quote:

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=32425

• quote:

Orjinalden alıntı: dIsAstEr

quote:

quote:

DFS ye bitane gelmişti onuda ben aldım. şu anda var bilmiyorum. bendeki xxx edition. Alpha Dog serisinin en üst modeli olur kendileri

• quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

quote:

Orjinalden alıntı: theyapici

assains creed benim için birşey ifade etmiyor güzel ama tarzım değil bu ekran kartı da yavaş yetersiz bir kart

yavas yetersiz kart mi? yeterli kart nasil oluyor?

Walla bencede pek fiyatına değecek bir ürün değil.Muhtemel fiyatıda 8800gt ile aynı seviyede olur.
    O fiyata da zaten 8800gt alınır derim.
  • Keşke XFX in daha çok modelini görebilsek Türkiyede.
  • nVidia'nın orta seviyeler için tasarladığı soğutucuları andırıyor.

İşlevi nasıl bilmem(9600 GT için -fırın kasa kullanılmazsa- yeteceğini sanıyorum), ama görünüşü bayağı kötü olmuş. XFX'e yakıştıramadım böyle bir görüntüyü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 18 Nisan 2008; 18:37:52 >
  • kartı bende pek beğenmedim.alıcısıda az olur gibi geliyor ama çeşitlilik iyidir
  • çeşit iyidir

haber için teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.