Şimdi Ara

## E-Ten, Glofiish M750 ile M810'un lansmanını gerçekleştirdi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## E-Ten, Glofiish M750 ile M810'un lansmanını gerçekleştirdi ##

## E-Ten, Glofiish M750 ile M810'un lansmanını gerçekleştirdi ##

(Newlaunches'tan alıntıdır)

Parlak PDA çözümleri ile yakından tanıdığımız E-Ten, multimedya ve sosyal ağ odaklı M750 ile M810 modellerinin lansmanını gerçekleştirdi. M810 ile M750'nin arasında dizayn farkı bulunmamasıyla beraber teknik açıdan M810, HSDPA şebekesini destekleyerek bir adım öne çıkıyor. Öncelikle PDA'lar 500 MHz hızında Samsung işlemci ve 64 MB RAM'den güç alıyor. İşletim sistemi olarak da Windows Mobile 6.0 Professional uygun görülmüş.

PDA'larda günümüzde standart hale gelen 2.8 inç 320x240 piksel 65.536 renk dokunmatik ekrana yer verilmiş. Büyük ekran boyutu internet kullanımında ve videolarda rahatlık sağlıyor. Ayrıca cihazlara WI-FI, SiRF Star III çipsetini kullanan GPS alıcısı, Bluetooth, microSD hafıza kartı slotu, 2 MP otomatik odaklama özellikli kamera ve QWERTY klavye de eşlik etmekte. Cihazlardaki QWERTY klavyenin sosyal ağlarda mesajlaşırken kullanıcılara önemli bir avantaj sunduğunu söyleyebiliriz.

1530 mAH lityum iyon batarya kullanan cihazların 2-3 hafta içinde satışa sunulacağı düşünülüyor.

Teknik özellikler:

Şebeke: Quadband (HSDPA / GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900)
    EDGE desteği: Var, 10. sınıf
    İşletim sistemi: Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional
    İşlemci: 500 MHz Samsung S3C2442
    RAM / ROM: 64 MB SD RAM / 256 MB Flash ROM
    Boyut ve ağırlık: 109.5 x 59 x 17.5 mm / 179 gram
    Ekran: 2.8 inç 320x240 piksel 65.536 renk dokunmatik TFT
    Bellek: MicroSD desteği
    Kamera: 2.0 Megapiksel, otomatik odaklama
    GPS alıcısı: Var, SiRF Star III çipseti
    WI-FI: Var, 802.11b/g
    Bluetooth: Var, v2.0 + EDR
    Batarya: 1530 mAH lityum iyon (260 saate kadar bekleme; 6 saate kadar konuşma süresi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 19 Nisan 2008; 0:48:36 >

• Gerçekten Çok güzel özellikle klavye çok hoş duruyo ayrıca 1530 mAH bataryada iyi olmuş hani...
  • klavye yandan çıkınca telefonuda doğal olarak yan tutuyoruz fakat resimde görüntü hala dik. görüntüyü yataylaştırma yapmamışlarmı ?
  • N serisine benziyor!!!
  • Herşey çok güzelde neden halen 64 mb 128 md değil bunu anlamak zor....
  • 65.536 renk az olmuş
  • Kraysis'i oynayabilirmiyiz acaba bu aletle gerçi sistem bileşenleri biraz pasif olmuş ama
  • Eten ne güzel VGA ekrana geçmişti. Tekrar 320x240 anlamsız olmuş gibi geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pislik345

65.536 renk az olmuş

+1. Pek çok telefon ve mp3 çalar 16.7 milyon renk desteklerken bu biraz tuhaf olmuş
  • Ben ultravizyonu kıbıyorumm

ben yetkililerine mailler attım KLAVYELİ bir tane model getirin diye getirmediler ve bu modelde klavyeli ...
    GELMEZ TÜRKİYEYE... umutlanmayın

• Bence her açıdan olması gereken bir pda.Tytn yani jasjamın tek eksigi dahili gps idi onda bu özellik olsaydı oda uzun vadeli bir cihazdi.ancak bu cihazlar gercekten 10 numara.Hele klavye olayı bambaşka...
  • Bence artık RAM seviyesi 128 e geçmeli, 64 un sadece 45 i kulanıma kalıyor, onunda 20 si storage ye gidiyor kalıyor 25, GPS açıkken mesaj yazmaya kalkıncada cihaz bitiyor.

VGA ekran gerçekten güzel ama her zaman gerekli değil, hem kenran hemde o keran görüntüsünü oluşturmaya çalışa işlemci çok fazla enerji yiyor.

Bence önemli olan daha uzun süre dayanan pil ve daha hafif olması, mesela 130 gram veya daha düşük olmalı. Ceket cebine koyduğunda bütün ceketin şeklini bozmamalı. imate 9502 birçok özelliği barındıran bir cihaz ama 200 gram gibi mükemmel bir ağırlığa sahip, bu ğırlık bütün diğer artıları götürüyor.
  • 64 ram 240*320 çözünürlük 65bin ekran vs. hala aşmadılar bunları ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husnuweb -- 20 Nisan 2008; 21:05:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.