Şimdi Ara

ÜCRETSİZ CESCESOR KARTUŞ DOLUM MÜREKKEBİ! - KULLANICI TESTLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
20.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAMPANYA DONDURULMUŞTUR - İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Mürekkepleri denemeden önce;

• Kartuşta var olan eski dolum mürekkebini iyice çektiğinizden emin olunuz.
    • Kartuşunuzda veya yazıcınızda mevcut bir tıkanıklık olup olmadığını kontrol ediniz.
    • Hangi rengi hangi hazneye dolduracağınızı doğru tespit ediniz.

Dolum sonrasında;

• Dolum sonrasında kesik çizgili ya da boş sayfa çıktı alırsanız kartuşunuzun püskürtme ağzı tıkalı demektir. Varsa vakum aparatıyla vakumlayarak, vakum aparatınız yoksa sıcak su ile püskürtme ağzını silerek tıkanıklığı büyük oranda giderebilirsiniz.
    • Dolum sonrasında baskılarınız mürekkep bulaşmış şekilde çıkarsa kartuşu fazla doldurmuşsunuz demektir. Yazıcıya takacağınız kartuş düşey haldeyken alttaki püskürtme ağzında birikme yapmamalıdır. Mürekkep birikmesi varsa ağız silinerek yukarıdan bir miktar mürekkep geri çekilmelidir.

Üstesinden gelemediğiniz bir problemle karşılaşmanız halinde işgünlerinde saat 10:00-19:00 aralığında 0216 310 78 00 nolu hattı arayabilirsiniz.

Herkese şimdiden kolay gelsin…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cescesor -- 21 Ağustos 2008; 1:03:36 >

• Çok güzel bir imkan. ben GG de satış yapan arkadaşsanız sizden almıştım. Sonucu gerçekten mükemmel.
    Herkese tavsiye ederim. orjinalden hiçbir farkı yok diyebilirim.
    Canon pixma MP600 yazıcımla yazdırmııştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatlı

Çok güzel bir imkan. ben GG de satış yapan arkadaşsanız sizden almıştım. Sonucu gerçekten mükemmel.
    Herkese tavsiye ederim. orjinalden hiçbir farkı yok diyebilirim.
    Canon pixma MP600 yazıcımla yazdırmııştım.
    pm attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vehbi

pm attım.

Alıntıları Göster
    cescesor arkadasim t 801 e uygun murekkebin varsa ( epson rx 685) bana belirtirsen sana pm atayim onceki tarattigim resmi senin murekkeplede basip tekrar foruma koyarim bakalim senin murekkepmi daha iyi yoksa dolan kartus sitesinin mi? forumdaki arkadaslar karar versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robooo -- 19 Nisan 2008; 0:08:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robooo

cescesor arkadasim t 801 e uygun murekkebin varsa ( epson rx 685) bana belirtirsen sana pm atayim onceki tarattigim resmi senin murekkeplede basip tekrar foruma koyarim bakalim senin murekkepmi daha iyi yoksa dolan kartus sitesinin mi? forumdaki arkadaslar karar versin

Alıntıları Göster
    Merhaba,

T0801-T0806'a uygun Claria tipi mürekkeplerimiz de mevcuttur. Adresinizi iletirseniz size göndereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cescesor

Merhaba,

T0801-T0806'a uygun Claria tipi mürekkeplerimiz de mevcuttur. Adresinizi iletirseniz size göndereceğim.

Alıntıları Göster
    pm.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cescesor

Merhaba,

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cescesor

Merhaba,

arkadasim murekkebi bugun aldim birkac gun icinde sonuclarini yazarim tesekkurler

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: cescesor

Merhaba,

arkadasim murekkebi bugun aldim birkac gun icinde sonuclarini yazarim tesekkurler

Alıntıları Göster
    Tek başına, kargolamadaki özen dahi takdire şayan. Teşekkür ediyor hayırlı işler diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyackt

Tek başına, kargolamadaki özen dahi takdire şayan. Teşekkür ediyor hayırlı işler diliyorum.

Alıntıları Göster
    pg-40 ve pg-41 e uygunlarsa ben de alabilir miyim? Su ara ikisi de bosalmis durumda denemekten mutluluk duyarim...\
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toucan

pg-40 ve pg-41 e uygunlarsa ben de alabilir miyim? Su ara ikisi de bosalmis durumda denemekten mutluluk duyarim...\

Alıntıları Göster
    ip 4300 yazıcıya bu markadan aldım gg den. abartmıyorum ama orjinalle arasında fark yok. gerçekten kalite süper. ne tıkanma ne başka bi sorun yaşamadım. yaklaşık her bi renk için 4-5 kez dolum yaptım ve sonuçtan çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydemir52

ip 4300 yazıcıya bu markadan aldım gg den. abartmıyorum ama orjinalle arasında fark yok. gerçekten kalite süper. ne tıkanma ne başka bi sorun yaşamadım. yaklaşık her bi renk için 4-5 kez dolum yaptım ve sonuçtan çok memnunum.

Alıntıları Göster
    banada nunune mürekkep gönderirmisiniz .hp 21-22 kullaniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes7299

banada nunune mürekkep gönderirmisiniz .hp 21-22 kullaniyorum

Alıntıları Göster
    pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimist_cnr

pm attım

Alıntıları Göster
    pm'den iki gün sonra elime geçti. organizasyondaki özen ciddiyetinizi ortaya koyuyor. deneme tamamlanınca sonuçları yazacağım. teşekkürler.
  • quote:

pm attım

Alıntıları Göster
    göndermiş olduğunuz mürekkepler bu gün elime ulaştı tesekkür ederim. sonuçlar hakkında sizlere bilgi vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhami74

göndermiş olduğunuz mürekkepler bu gün elime ulaştı tesekkür ederim. sonuçlar hakkında sizlere bilgi vereceğim.

Alıntıları Göster
    iste sonuclar gerci forumada koydum ama cozunurlugunu dusururek taratıp koydum

• quote:

iste sonuclar gerci forumada koydum ama cozunurlugunu dusururek taratıp koydum

Alıntıları Göster
    mürekkepler bugün elime geçti ve dolum yaptım fotoğraf çıktısı aldım gerçekten orijinalden ayırt edemedim renkler gayet başarılı ben beğendim.

• quote:

mürekkepler bugün elime geçti ve dolum yaptım fotoğraf çıktısı aldım gerçekten orijinalden ayırt edemedim renkler gayet başarılı ben beğendim.

Alıntıları Göster
    pm.....
  • quote:

pm.....

Alıntıları Göster
    arkadaşlar cescesorden dolan kartuşlardan almıştım . gelen kartuşları yazıcım tanımadı sorunu kendisine ilettiğimde beni telefonla arayarak kartuşları yenisiyle değiştireceğini söyledi ve 3 gün içersinde yeni kartuşları gönderdi . yeni kartuşları epson RX 585 yazıcım takar takmaz tanıdı. kendisi ne çok teşekkür ediyorum sattığı malın arkasında durduğu ve beni mağdur etmediği için. ücretsiz gönderdiği tanıtım numunesi mürekepler ile orjinal mürekkepler arasısında bir fark göremedim. mürekkepleride gerçekten kaliteli tavsiye ediyor. kendisine tekrar teşekkür ediyorum...

• quote:

arkadaşlar cescesorden dolan kartuşlardan almıştım . gelen kartuşları yazıcım tanımadı sorunu kendisine ilettiğimde beni telefonla arayarak kartuşları yenisiyle değiştireceğini söyledi ve 3 gün içersinde yeni kartuşları gönderdi . yeni kartuşları epson RX 585 yazıcım takar takmaz tanıdı. kendisi ne çok teşekkür ediyorum sattığı malın arkasında durduğu ve beni mağdur etmediği için. ücretsiz gönderdiği tanıtım numunesi mürekepler ile orjinal mürekkepler arasısında bir fark göremedim. mürekkepleride gerçekten kaliteli tavsiye ediyor. kendisine tekrar teşekkür ediyorum...

Alıntıları Göster
    pm......

• quote:

Orijinalden alıntı: akyildiz_41

pm......

Alıntıları Göster
    pm attım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.