Şimdi Ara

## Corsair'den Mac Pro'lar için Yeni FB-DIMM Bellekler ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Corsair'den Mac Pro'lar için Yeni FB-DIMM Bellekler ##

Dominator serisi bellekleri ile performans segmentinde liderlik için güreşen Corsair, Apple'ın profesyonel kullanıcılar için hazırladığı Mac Pro sistemlerinde kullanılmak üzere hazırladığı FB-DIMM belleklerini duyurdu. VSA2GBFBKIT667D2 ve VSA4GBKITFB667D2 kod adlarına sahip olan 2GB ve 4GB'lık yeni DDR2 bellek kitleri 667MHz'de çalışıyorlar. Alüminyumdan hazırlanan ısı emici bloklar ile desteklenen belleklerin ömür boyu garanti ile kullanıma sunulacağı belirtiliyor. Fiyat konusunda ise 2GB'lık kitin 165$, 4GB'lık kitin ise 225$ civarında olacağı ifade ediliyor.

• Bu soğutmayı ben önceden görmüştüm hepsi birbirine benzetiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

Bu soğutmayı ben önceden görmüştüm hepsi birbirine benzetiyor

• canları sıkılıo işte napsınlar DDR3le parayı vuramadılar bole her boka sap olmaya çalışıyolar :D parayı nerden gotururus die
  • quote:

yarın yine okul bu okul bitmiyo şafak net 55 brüt 79 ve kalan 21 yazılı ve bir sürü ödev daha birçok sıkıntı artık yaşamak istemiyorum
    dostum bu ne biçim imza yaw şimdi okullu ol sınıfları doldur şarkısını söyle hayata bağlan
  • vlla bi gün uyanıp tekrar lisede oldumu herşeyin bi rüya oldunu anlarsam bir binanın tepesine çıkar haksızlık bu diye atlardım aşşağı

+1 okuldan şikayet eden arkdaşa
  • bu bellekler aynı zamanda Intel'in Skulltrail platformuyla da uyumlu olacaklar herhalde değil mi? sonuçta FB-DIMM olduğu için uyumlu server platformlarında da çalışabilmesi lazım sanırsam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi we_dream -- 18 Nisan 2008; 0:39:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: we_dream

bu bellekler aynı zamanda Intel'in Skulltrail platformuyla da uyumlu olacaklar herhalde değil mi? sonuçta FB-DIMM olduğu için uyumlu server platformlarında da çalışabilmesi lazım sanırsam...

Yok çalışmaz nedeni FULL Buffer değil (ECC Registry)
  • quote:

Orjinalden alıntı: djisis

quote:

Orjinalden alıntı: we_dream

bu bellekler aynı zamanda Intel'in Skulltrail platformuyla da uyumlu olacaklar herhalde değil mi? sonuçta FB-DIMM olduğu için uyumlu server platformlarında da çalışabilmesi lazım sanırsam...

Yok çalışmaz nedeni FULL Buffer değil (ECC Registry)

FULL Buffer değil derken neyi kasdettiniz anlamadım. FB-DIMM'in açılımı Fully Buffered DIMM oluyor zaten. ECC registered olup olmaması ile ilgili bilgi ise yer almıyor haberde...

• Bu soğutmayı kingston da kullanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pislik345

Bu soğutmayı kingston da kullanıyor.

Bu soğutucu tipini zaten tüm firmalar kullanıyor nerdeyse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.