Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

pronto dan bahsediyorsunuz?bu pronto ahşap temizliyicisi mi? yoksa bızım bılmedığimiz başka bir çeşitide var mı?

quote:

Orjinalden alıntı: ORPHEUSMÜZİK

bende aynı şekilde yapıyorum

buraya resim koym....

gözat

resmi yüklüyor bekleyin diyor ve bisüre sonra sayfa görüntülenemiyor diyor

anlamadın gitti

artpoint o balataların tozu hani siyah olan

bu benim mucize prontoyu sık bolca
    bir iki dakka bekle ve sil zahmetsizce çıkıyor

ve bidahaki seferde o toz canta prontodan dolayı yapışamadığı için daha kolay temizleniyor

denemesi bedava

buarada basamak taktırdım ben ve servis böyle bişey demedi sıkıntı yaratmadı

takacağın basamağın modeliyle alakalı olabilirmi acaba???

• buda ilginç bi fio daha çok ilginç fio resimleri buldum eklicem inşllh becereblrsem

olcay 55 hocam pronto bildiğimiz pronto clasic beuty

saygılar

beyz fio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORPHEUSMÜZİK -- 23 Şubat 2009; 0:27:17 >

• HANGİ FİO GÜZEL ACABA???

• buarada arkadaşlar pronto budur farklu bişey kullanmayasınız bilginize

• turuncusu güzel abicim

• günaydın

ben biraz prontoyu araştırdım birde bunun toz savarı var mış onu kullananlar var araba hiç toz tutmuyormuş onun üzerinde araçlşarın konsollarındada kullanılır diye yazıyormuş

fiorinonun beyazı çok güzel baksanıza resimde harika gözüküyor eğer kısmet olup ileride fiorino yada yeni gelecek doblo alırsak beyaz istiyorum ama komple heryeri beyaz olacak çıtalar filan

fiorinoyu çok ağırbaşlı göstermiş
  • merhaba akadaşlar,
    ben sonax'ta jant koruma yaptırdım. hiçbişey sürmeyin dediler sürmedim
    ve gerçekten de mükemmel sonuç aldım.
    basınçlı suyu verduğu anda balata tozu çamur vs. hiçbişey kalmıyor,
    fırça veya süngere gerek kalmıyor.
    ayrıca arkadaşlar film yaptırmaya niyetli arkadaşlar bence hemen yaptırabilir
    bu işin yazı kışı yok, sonuçta yazın da gece oluyor ve gece de araba kullanıyoruz hepimiz.
    sadece çok koyu tavsiye etmiyorum ben biraz koyu yaptırdım.
    ön cam açık diğer tüm camlar ise orta seviye yapılırsa bence mükemmel olur.

pronto olayı büyük icat vallahi bravo,
    ben daha denemedim ama ilk fırsatta arabamda deniycem.
    ben o ürünü biliyorum ve yıllardır kullanıyorum iş yerinde masamı silmek için.
    gerçekten mükemmel bi ürün.
    hatta o ürünün plastik için olanı da vardı ama artık üretilmiyor nedense, çok aradım
    ama bulamadım.

bir de star diye bir pasta var

ben de size onu tavsiye ediyim bari.
    ben de onu yıllardır kullanıyorum. ıslak bir süngerle temiz arabaya uygulayabilirsiniz.
    üstüne mutlaka boya koruma yapmanız lazım ama sonax' ın var, uygulaması da çok kolay.
    bu pastayı kullanınca araba özellikle opaksa ilk günkü rengini alıyor diyebilir.
    metalikse de aynı ve de pırılı pırıl parlıyor.

fiyatı da 5 lira. en az 3 defa komple arabayı yapabilirsiniz.

• ben kesinlikle dobloya her ay boya korumalı cila yapıyorum kg mı 28 lira ama değiyor çok güzel parlatıyor arabayı ve dış etkenlerdende koruyor
  • PROOONTOOOO
  • ve bir jant denemesi arkadaşlar aslında biraz kötü oldu ama jantları değiştirip böle bişe düşünüyorum ofsetli olunca çok yakışıyo nedersiniz sizdende bekliyorum

• bu gün pronto nun toz giderici ve parlatıcısını inceledim açıklamalarında metal ve boyalı yüzeylerde de kullanın yazıyordu bu dahamı uygun acaba denedinizmi hiç
    markette sıvı olanından vardı büyük marketlere bakmak lazım oralarda bulurum sanıyorum
    bu jantlar güzel ama bence orjinalide çok şık
  • yukardaki resimdeki pronto dışında bişeyi boyada kullanmayın arkadaşlar ben hepsini denedim en yoğun ve etkili olan pronto yukarda resmini koyduğum pronto clasic olanı
  • çok ACI

S A V A Ş I L A N E T L İ Y O R U M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORPHEUSMÜZİK -- 23 Şubat 2009; 22:32:30 >

• bu prontoyu nerden temin edicez ben almak istiyorumm artıkk
  • migros
  • aldım sonunda pronto , bu soğukta gece cafeyi kapatınca çekicem hortumu fiomu yıkıycam , sonrada kuruladıktan sonra prontoyu ilk kez deniycem :)
  • clasic almışsındır inşllah
  • yav bide şu fioları koyunda görek buarada arkadaşlar yarın büyük gün atama var tercih yaptım dua edin neolur
  • arkadaşlar şu src ben vergi levhasıyla alacam ozaman ticari olarak geçermi. yani isterlermi yada hususi olarak işaretlediğinde src de sıkıntı oluyomu ayrıca ben yeni alacam fiyat olarak emotiona 28.250 diyolar bursada daha ucuza alan varmı
  • 28250 ye düz mü otomatikmi alıyorsun arkadaşım
    quote:

Orjinalden alıntı: lifei-lifei

arkadaşlar şu src ben vergi levhasıyla alacam ozaman ticari olarak geçermi. yani isterlermi yada hususi olarak işaretlediğinde src de sıkıntı oluyomu ayrıca ben yeni alacam fiyat olarak emotiona 28.250 diyolar bursada daha ucuza alan varmı
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.