- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::..
14786 Cevap1748062 Görüntüleme40 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     237 [239] 241 242 243 244 245 246      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

891 Mesaj
8 Aralık 2012; 15:15:37 

quote:

Orijinalden alıntı: zeyat

geçmiş olsun çok fazla kesmişler

sağolun. aman diyeyim sizlerde çok dikkatli olun. sizin ve diğer arkadaşların canı yanmasın.

quote:

Orijinalden alıntı: v_efecan

teşekkürler doblo bakalım biz o zaman

niye doblo aldığınızı merak ettim şimdi ? doblolara takılıp kalmayın. peugout, volkswagen gibi markalara da bakın. benim bir tanıdığımda partner tepe var ve inanın taksiden bir farkı yok. gönlüm volkswagenden yana ama pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 8 Aralık 2012; 15:20:27 >

Seçilmişlerle seçkinler arasındaki savaşı hazmedemeyen seçkinler, yeryüzündeki kaosun ana sebebi olabilirler mi?

461 Mesaj
8 Aralık 2012; 22:30:47 

quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

bu araba ile ilk cezayı yedik. 319 tl hayırlı olsun. 70 km ile gidilmesi gerekirken 78 km ile gidilmiş. bu arabaların acilen bir ceza yasalarında değişiklik olması lazım. çok kişinin canı yanıyor ve de yanacak.

geçmiş olsun.hız limitiniz 50 km max 55kmgitmeniz gerekirken 78 km ile giderek %30 hız limitinizi aşmıssınız.bu cezayı bütün araçlar yer otomobil kamyonet motorsiklet otobüs yani tüm araçlar yer.saglık olsun yapacak birşey yok...

ya senle yada hiç...... forumda tek fio su otomobil olan.

568 Mesaj
10 Aralık 2012; 9:11:18 

Cumartesi günü kayıncoya opel astra classic 3 1,6 motor 115 beygir makyajlı - benzinli aldık.33 000 tl.Kasko bedeli 42500 tl.
Aracı galeriden ben çıkardım 30 km kullandım , 7 ay öncede arkadaşım full linea - dizel almıştı birde onu kullanmıştım 110 km.
özetle her iki arabada bana aman-aman fiodan çok farklı olarak gelmedi.Demekki bizim araçlar gerçekden çok iyi , bunu kullanmayanlar bilemez.
Her iki aracda sadece 4 yolcu konforu ve taksi oluş farkları var , ne motor perfonmansı ne frenleme üstünlüğü fio dan farklı değil
tabiki bir de galeride yeni astra4 e oturdum o tamam fiodan iyiyim dedirtiyor fakat fiyat 49000 tl gelde ver.

Sonuç olarak- bence halen fiyat ve perfonmans açısından fio çok iyi.

461 Mesaj
10 Aralık 2012; 9:19:36 

quote:

Orijinalden alıntı: metnes71

Cumartesi günü kayıncoya opel astra classic 3 1,6 motor 115 beygir makyajlı - benzinli aldık.33 000 tl.Kasko bedeli 42500 tl.
Aracı galeriden ben çıkardım 30 km kullandım , 7 ay öncede arkadaşım full linea - dizel almıştı birde onu kullanmıştım 110 km.
özetle her iki arabada bana aman-aman fiodan çok farklı olarak gelmedi.Demekki bizim araçlar gerçekden çok iyi , bunu kullanmayanlar bilemez.
Her iki aracda sadece 4 yolcu konforu ve taksi oluş farkları var , ne motor perfonmansı ne frenleme üstünlüğü fio dan farklı değil
tabiki bir de galeride yeni astra4 e oturdum o tamam fiodan iyiyim dedirtiyor fakat fiyat 49000 tl gelde ver.

Sonuç olarak- bence halen fiyat ve perfonmans açısından fio çok iyi.

haklısınız opel lerin çok artısı olan bir araç degil..birde 4 yolcu ve taksi konforu benim araçta var fio ya devam..

209 Mesaj
10 Aralık 2012; 10:32:33 

quote:

Orijinalden alıntı: agrilion

geçmiş olsun.hız limitiniz 50 km max 55kmgitmeniz gerekirken 78 km ile giderek %30 hız limitinizi aşmıssınız.bu cezayı bütün araçlar yer otomobil kamyonet motorsiklet otobüs yani tüm araçlar yer.saglık olsun yapacak birşey yok...

Hız limitlerine uygun olarak her yerde ceza kesilse herhalde ceza yemeyen kalmaz.

Bizim N1 sınıfı Kamyonet - Panelvan cinsi araçlar için, Nisan ayı gibi sanırım, yeni hız düzenlemesi yapılmıştı. (Panelvan N1 olan bölüm)

Güncel Hız Sınırları
http://www.kgm.gov.tr/S...rafik/HizSinirlari.aspx

2011 Doblo 1.6 Premio 105 Hp + Konfor Paket Beyaz

891 Mesaj
10 Aralık 2012; 12:12:41 

quote:

Orijinalden alıntı: duyguemre

Hız limitlerine uygun olarak her yerde ceza kesilse herhalde ceza yemeyen kalmaz.

Bizim N1 sınıfı Kamyonet - Panelvan cinsi araçlar için, Nisan ayı gibi sanırım, yeni hız düzenlemesi yapılmıştı. (Panelvan N1 olan bölüm)

Güncel Hız Sınırları
http://www.kgm.gov.tr/S...rafik/HizSinirlari.aspx

ben sanmıyorum her hız limiti ihlali yapan araca ceza kesilsin. sanırım portakalı soydum tekerlemesinde kimde kalırsa ona ceza kesiliyor.

Seçilmişlerle seçkinler arasındaki savaşı hazmedemeyen seçkinler, yeryüzündeki kaosun ana sebebi olabilirler mi?

568 Mesaj
10 Aralık 2012; 12:29:41 

Buradan Fiat arge bolume 1.000.000 kez tekrar yazıklar olsun diyorum inşallah sesimi duyuyorlardır.
cumartesi aldığımız astraya 200 tl ye crus (hız sabıtleyıcı) taktırdık , 1 saatte bitti.bunu neden bizim araçlara yapmıyorlar halen ayıp be.
Arkadaşımda aurıs var yeni aldı servis hız sabıtlemeye 500 tl çekmiş 26 dolara parcayı getirttirip kendisi montaj edecek.Max.50 tl ye hız sabitleyicisi olacak.
Aşağıdaki linki inceleyiniz isterseniz.

http://www.toyotaowners...dex.php?showtopic=86751

231 Mesaj
10 Aralık 2012; 12:59:44 

quote:

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

Zaten bunların hepsi aynı değil mi?

Citroen Nemo
Fiat Fiorino
Peugeot Bipper

ticari araçlarda parası olan için volkswagen çok konforlu bir araç hafta sonu komşunun araçla biraz gezme fırsatım oldu gerçekten çok rahat içi gayet geniş yalnız bana dediği yakıt tasarrufu istiyorsan eğer fiat marka araçlara yönel ayrıyeten bütçe açısındanda yalnız bana doblo larda çok yakar diyorlar bir cady kadar yakmaz heralde değilmi bu konuda yardımcı olucak arkadaş varmı ?

461 Mesaj
13 Aralık 2012; 10:26:15 

quote:

Buradan Fiat arge bolume 1.000.000 kez tekrar yazıklar olsun diyorum inşallah sesimi duyuyorlardır.
cumartesi aldığımız astraya 200 tl ye crus (hız sabıtleyıcı) taktırdık , 1 saatte bitti.bunu neden bizim araçlara yapmıyorlar halen ayıp be.
Arkadaşımda aurıs var yeni aldı servis hız sabıtlemeye 500 tl çekmiş 26 dolara parcayı getirttirip kendisi montaj edecek.Max.50 tl ye hız sabitleyicisi olacak.
Aşağıdaki linki inceleyiniz isterseniz.

http://www.toyotaowners...dex.php?showtopic=86751

fiat merkeze cruse için kaç defa yazdım arge mühendisleri konu üzerinde çalışıyorlarmış 2 yıldır hala çalışma bitmedi.fiat a diyorumki bizim araçlara cruse sistemini takabilmeleri için 40 fırın degil 400 fırın ekmek yeseler nafile.hız sabitlemeyi takamazlar boşuna ne biz kendimizi nede beceriksiz arge cileri yormayalım..

201 Mesaj
13 Aralık 2012; 19:57:11 

quote:

fiat merkeze cruse için kaç defa yazdım arge mühendisleri konu üzerinde çalışıyorlarmış 2 yıldır hala çalışma bitmedi.fiat a diyorumki bizim araçlara cruse sistemini takabilmeleri için 40 fırın degil 400 fırın ekmek yeseler nafile.hız sabitlemeyi takamazlar boşuna ne biz kendimizi nede beceriksiz arge cileri yormayalım..

fiorino yakın zamanda tahminim 2013 yıl sonuna doğru yeni kasa çıkaracak .bu kasa 2007 den beri kullanımda .sanırım yeni kasada şu andaki eksiklikler giderilecek
hız sabitleme , arka amatisörlerin durumu belki otm yanan far ,silgeç vb de gelebilir.

981 Mesaj
13 Aralık 2012; 21:20:23 

Merak edenler icin cruise control kolunu aracin board computer ina tanitacak olan program fiat ecu scan son versiyonu itibari ile multiecuscan oldu adı. Bu program vasitasiyla serviste yapilan bir cok islem ariza kodu silme servis araligi ayarlama arac motor su yag sicakligi yakit hatti basinci elektrik voltaji olcumu vs. ( hatta kaza sonrasi airba degisinde vs araca yeni airbag modulunu tanitma islemi dahil fiat grubu tum araclar icin bir yazilim...

MODELLERE GORE ARACİN UZERİNDEKİ ELEKTRONİK KOMPONENT LİSTESİ

http://www.multiecuscan...portedVehiclesList.aspx

2008 sonrasi grande puntolar itibariyle bir cok fiat modeline takilabiliyor cruise control e sahip sinyal kolu sonrasindan servis ariza tespit veya test cihazindan aktif ediliyor bu isleme proxy alignment deniliyor sinyal kolu boylece aracin motor kontrol unitesi (beyin) haricinde yol bilgisayari vs. Kontrol eden board computer a tanitiliyor bir cok donanim versiyonunda board computer dan sinyal koluna kablo cekili hazir duruyor bu sebepten avrupa ya giden fiolarda cruise control almak mumkun...

Turk fiorino forumundan denemeler yapanlar mevcut

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi909 -- 14 Aralık 2012; 11:57:03 >

461 Mesaj
14 Aralık 2012; 10:28:20 

quote:

Orijinalden alıntı: biyohas

fiorino yakın zamanda tahminim 2013 yıl sonuna doğru yeni kasa çıkaracak .bu kasa 2007 den beri kullanımda .sanırım yeni kasada şu andaki eksiklikler giderilecek
hız sabitleme , arka amatisörlerin durumu belki otm yanan far ,silgeç vb de gelebilir.

hocam o dediginiz özellikler fiorinoda zaten var.avrupalı quboo aracında mevcut.benim tav oldugum türkiyede bu özellikler neden kaldırılıyor bizlere çok mu görüyorlar.oynar bozarız diyemi düşünüyorlar yazıklar olsun fiat a

247 Mesaj
15 Aralık 2012; 20:55:59 

quote:

Forum üyelerimizden bu konuda çalışan uğraşanlar var Almanyada Qubo da var. (Keşke Fiat gelin şu kadar TL takalım dese)

http://www.fiorinofuncl.../showthread.php?tid=512

http://www.fiorinofunclub.com/

88 Mesaj
17 Aralık 2012; 12:44:25 

arkadaslar fiorinolara kış lastiğimi alcaz şimdi.hususi kullanımlara damı var mı bir bılen

1422 Mesaj
17 Aralık 2012; 15:57:55 

quote:

Orijinalden alıntı: kmdyn1982

arkadaslar fiorinolara kış lastiğimi alcaz şimdi.hususi kullanımlara damı var mı bir bılen

benim anladığım hususi kullanım olsa bile kış lastiği almak gerekiyor ruhsatı kamyonet olduğu için.

461 Mesaj
17 Aralık 2012; 18:26:43 

quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

benim anladığım hususi kullanım olsa bile kış lastiği almak gerekiyor ruhsatı kamyonet olduğu için.

hususi kullanım olması farketmez ruhsatta ticari ve işyeri üzerine kayıtlı ise şehirler arası yollarda mecburi.sahil kenarlarında ki illerde şehir içi kullanım valilik kararı ile uygulanıyor.AMA HAYATINI SEVEN HERKES KIŞ LASTİGİ TAKMALI.

2 Mesaj
17 Aralık 2012; 20:49:11 

quote:

Orijinalden alıntı: burakthepascal

arkadaslar merhaba
ben de fiorino almayi dusunuyorum.ama bi kac sorum olucak cevaplarsaniz cok sevinirim.
-sadece esim ve ben bir de kucuk bebegimiz icin kullanicaz,guvenli bir aracmidir.
-hususi ya da ticari olma durumlari nedir ve hangisi hangi maliyetlerle 1. kopruden gecer?
-ikinci el 50.000 km civari temiz otomatik olani fiyat olarak ne seviyede olursa alinabilir?
-ticari ve hususi olmasi hallerinde ne gibi farkliliklar vardir?
hepinize simdiden tesekkurler

Bendede emo 75lik düz var cok güzel ve konforlu bir aractır. Arkası biraz zıplatır bu da normal zaten hemde bebek biraz eglenir yolculuklarda. Güvenlik açısından gayet tatminkar özelliğe sahiptir esp paketli olan. Gerci bende yok zaten hicte sorun yasamadim kayma savrulma falan.
Her iki tür de iki köprüden gecer sıkıntı etmeyin camlı olduktan sonra. 26-28 bin lira arası bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

362 Mesaj
18 Aralık 2012; 9:35:30 

Bu kampnayada yeni alan varsa fiyat yazarsa sevinirim.

--ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ--

12 Mesaj
19 Aralık 2012; 9:42:00 

31 Aralıkta muayeneye gideceğim, lastikler hakkında hala net bir bilgi alamadım, kafam karışık. normal lastikle muayeneden geçermiyim geçemez miyim. Aracım fiorino combi. Bursada ikamet ediyorum. yardım ederseniz memnun olurum.

568 Mesaj
20 Aralık 2012; 8:58:44 

quote:

Orijinalden alıntı: littlestar61

31 Aralıkta muayeneye gideceğim, lastikler hakkında hala net bir bilgi alamadım, kafam karışık. normal lastikle muayeneden geçermiyim geçemez miyim. Aracım fiorino combi. Bursada ikamet ediyorum. yardım ederseniz memnun olurum.

Muayeneye giriniz , muayenede lastiklerin kışlık yazlık olması değil , diş derinlikleri önemli.
zaten şirket üzerine kayıtlı değilse kış lastiği zorunluluğuda yok.

Bizim orada bu sabah ilk kar yağdı.İşe gelirken aracımda 2 parmak kalınlığında kar vardı , yol komple karla kaplı idi.Rahat bir şekilde aşağıya indim.( kış lastiklerim var)

1422 Mesaj
20 Aralık 2012; 9:46:38 

quote:

Muayeneye giriniz , muayenede lastiklerin kışlık yazlık olması değil , diş derinlikleri önemli.
zaten şirket üzerine kayıtlı değilse kış lastiği zorunluluğuda yok.

Bizim orada bu sabah ilk kar yağdı.İşe gelirken aracımda 2 parmak kalınlığında kar vardı , yol komple karla kaplı idi.Rahat bir şekilde aşağıya indim.( kış lastiklerim var)

şirket üzerine kayıtlı değilse kış lastiği zorunluluğu yok demişsiniz bundan eminmisiniz ??

568 Mesaj
21 Aralık 2012; 8:17:12 

kanunu iyi okuyunuz , ticari araçlara zorunluluk var , bizim araçlarda ticari gözüküyor ama hususi kullanıyoruz , şirket üzerine kayıtlı olmadığı için
zorunluluk yok.

Arkadaşım toyota aurise cruss kontrol kolu yurt dışından getirtti , kol geldi akşam takmış sıfır problem çalışıyormuş.( 100 tl altında maliyetle işi çözdü)

60 Mesaj
21 Aralık 2012; 10:50:56 

arkadaşlar bizim araçlar ruhsatta ticari diye geçmiyor ( şahsi kullanıcılar) kamyonet diye geçiyor, kullanım amacı yük nakli, hususi diye yaziyor. kış lastiği olayını buna göre değerlendirmek lazım bence.

anyway the wind blows...

568 Mesaj
26 Aralık 2012; 10:06:40 

arabamın garantisi mayıs 25 de bitiyor 35500 km oldu , garanti uzatma fiyatını sordum servise 600 tl 1 yıllık dedi.ön takım 60000 km ye kadar gecerli dediler.Motor kısmı komple garantide.
bana 600 çok geldi , yaptırmayı düşünmüyorum , sizin görüşleriniz nelerdir.

694 Mesaj
26 Aralık 2012; 19:51:44 

quote:

arabamın garantisi mayıs 25 de bitiyor 35500 km oldu , garanti uzatma fiyatını sordum servise 600 tl 1 yıllık dedi.ön takım 60000 km ye kadar gecerli dediler.Motor kısmı komple garantide.
bana 600 çok geldi , yaptırmayı düşünmüyorum , sizin görüşleriniz nelerdir.

Son Günlerde Ortalama Yakıt Tüketiminiz Neler.

568 Mesaj
27 Aralık 2012; 12:20:56 

quote:

Orijinalden alıntı: yekici

Son Günlerde Ortalama Yakıt Tüketiminiz Neler.

evim tepede olduğu için 6,8 litre.şehir içi düz yolda 100 km üzeri 5,5 litre 90 km altı 4.8-5 litre.
Ama daima 6,5- 6,8 görüyorum yerimden dolayı

694 Mesaj
27 Aralık 2012; 12:25:09 

@metnes71 Sağolasın.

peki diğer arkadaşların yakıt tüketimi nedir acaba?

1422 Mesaj
27 Aralık 2012; 13:03:35 

şehir içi 9 lt,ortalama hız 22km\h

60 Mesaj
27 Aralık 2012; 14:19:18 

e5 motor. şehir içinde çok kısa süre ve kısa mesafelerde 7-7.5. genel ortalama ağırlıklı şehirler arası olmak üzere 5.5. 20000 km ye yaklaştım ayağım da hafif olmasına rağmen katalog değerlerini görmek bir yana h.ç yaklaşmadım. sadece bir kere 1100 rakımdan aşağı 300 km şehirler arası gittim o da 4,3 oldu. acaba aranızda yaklaşan var mı?

anyway the wind blows...

694 Mesaj
27 Aralık 2012; 19:57:11 

quote:

şehir içi 9 lt,ortalama hız 22km\h

Çok değilmi 9 LT?

1422 Mesaj
27 Aralık 2012; 20:42:31 

quote:

Çok değilmi 9 LT?

iş ve ev arası gidiş geliş toplam 6 km .araç dualogic vites,motor kışın ısınmıyor bide.

694 Mesaj
27 Aralık 2012; 23:01:57 

quote:

iş ve ev arası gidiş geliş toplam 6 km .araç dualogic vites,motor kışın ısınmıyor bide.

Anladım.Bişey Daha Soracaktım.Bu Araçlarda ESP Olduğunu Nasıl Anlayabilirz acaba?

12 Mesaj
28 Aralık 2012; 13:37:44 

2009 model fiorino için zorunlu trafik sigortası kaç lira bilgisi olan var mı? Araç bursa plakalı bursada ikamet ediyorum.

66 Mesaj
29 Aralık 2012; 8:45:33 

80 - 90 km hızla 4.6 gördüm aracım 8000 bindeken. yolda ipsala sınır kapısı londra asfaltında. ama normal ortalama 6.5 - 6.8

461 Mesaj
29 Aralık 2012; 10:16:54 

Arkadaşlar yakıt konusunu kafanıza takmayın keyifle sürmenize bakın.lpg li bir araçtan herzaman için az yakar bizim araçlar.

1422 Mesaj
29 Aralık 2012; 18:07:52 

quote:

Anladım.Bişey Daha Soracaktım.Bu Araçlarda ESP Olduğunu Nasıl Anlayabilirz acaba?

İlk calistirirken yol bilgisayarinda ki isaretlerden biri esp isareti olmasi lazim.

568 Mesaj
30 Aralık 2012; 18:58:05 

ekranda ilk çalıştırmada esp ışığı var , esp devrede diye ikaz verir.

694 Mesaj
30 Aralık 2012; 23:50:02 

quote:

ekranda ilk çalıştırmada esp ışığı var , esp devrede diye ikaz verir.

Anladım Hocam.

Bide Depo İçerden Açılmıyor Değilmi ? KOntağı SökükDışardan Anahtarla Açacağız Baktım Ama İÇerden açılmıyor Sanırsam?

12 Mesaj
31 Aralık 2012; 10:56:41 

29.12.2012 de zorunlu trafik sigortası 279 TL ye yaptırttım. Axa sigorta'dan. Ayrıca bu sabah muayeneye gittim kışlık lastik taktırmıştım. Sorun olmadı. Oradakilere sorduğumda kışlık lastik olmasa idi de aracımın muayeneden geçeceğini söylediler.

1422 Mesaj
31 Aralık 2012; 11:55:13 

quote:

Anladım Hocam.

Bide Depo İçerden Açılmıyor Değilmi ? KOntağı SökükDışardan Anahtarla Açacağız Baktım Ama İÇerden açılmıyor Sanırsam?

depo içerden açılmaz dışardan anahtarla açılıyor.

568 Mesaj
2 Ocak 2013; 10:07:27 

quote:

Anladım Hocam.

EVET DEPO LARIMIZ ANAHTA İLE KİTLENİYOR , İÇERİDEN AÇILMA YOK.
depo kapağın açık iken sağ arka kapın çalışmaz , dolum sırasında pompaya çarpmasın diye emniyete almışlar.
Bizim araçlar özellikler olarak çok iyi örnek.
kayıncoya sıfır astra aldık sen arabayı istop et in git , aracın tüm ışıkları açık kalmış sabah tabiki akusu boşaldığından araç çalışmamış opel yol yardımını çağırmış.
halbuki bizim kontak kapanınca tum ışıklar ( bağaj + arka koltuk aydınlatma hariç) farlar + parklar + teyip vb.kapanıyor. Yol bilgisayarımız opelden çok daha iyi kayınco benim aracda arka sağ kapı açık yazısını görünce hadiya bu bende yok dedi.

bizim araçlar gayet iyi bırakın çok yakıyor demeyi keyifle sürmenize bakınız.( çok yakmıyor - benimki daha az yakıyor diyenlere inanmayın - uzun yolda 1600 motor her zaman bizden az yakar)

1422 Mesaj
2 Ocak 2013; 11:26:48 

bizim araçların mtv si ne oldu bilen var mı arkadaşlar ?

694 Mesaj
2 Ocak 2013; 11:47:30 

quote:

bizim araçların mtv si ne oldu bilen var mı arkadaşlar ?

828 Oldu Sanırsam Yıllık 1-6 Yaş Grubu

694 Mesaj
2 Ocak 2013; 11:48:49 

quote:

EVET DEPO LARIMIZ ANAHTA İLE KİTLENİYOR , İÇERİDEN AÇILMA YOK.
depo kapağın açık iken sağ arka kapın çalışmaz , dolum sırasında pompaya çarpmasın diye emniyete almışlar.
Bizim araçlar özellikler olarak çok iyi örnek.
kayıncoya sıfır astra aldık sen arabayı istop et in git , aracın tüm ışıkları açık kalmış sabah tabiki akusu boşaldığından araç çalışmamış opel yol yardımını çağırmış.
halbuki bizim kontak kapanınca tum ışıklar ( bağaj + arka koltuk aydınlatma hariç) farlar + parklar + teyip vb.kapanıyor. Yol bilgisayarımız opelden çok daha iyi kayınco benim aracda arka sağ kapı açık yazısını görünce hadiya bu bende yok dedi.

bizim araçlar gayet iyi bırakın çok yakıyor demeyi keyifle sürmenize bakınız.( çok yakmıyor - benimki daha az yakıyor diyenlere inanmayın - uzun yolda 1600 motor her zaman bizden az yakar)

Sağolasınız Hocam.

461 Mesaj
2 Ocak 2013; 13:43:51 

quote:

828 Oldu Sanırsam Yıllık 1-6 Yaş Grubu

sizin fiolar 827tl benim 2010 fiom bu yıl düştügü için 361 tl oldu.kamyonet otomobil farkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agrilion -- 2 Ocak 2013; 13:47:40 >

1422 Mesaj
2 Ocak 2013; 14:35:52 

kaç yıl daha böyle 828 ödenecek ? kamyonetlerin ne zaman düşüyor vergisi ?

694 Mesaj
2 Ocak 2013; 19:47:53 

quote:

kaç yıl daha böyle 828 ödenecek ? kamyonetlerin ne zaman düşüyor vergisi ?

7 yaşına bastığı zaman

694 Mesaj
2 Ocak 2013; 20:00:53 

Fiorino hız Sabitleyici Konusunda Son Durum nedir Acaba?

694 Mesaj
2 Ocak 2013; 23:45:42 

quote:

Orijinalden alıntı: maxi909

Hocam Halen Takılamadı Değilmi? Hız Sabitleyici?

461 Mesaj
3 Ocak 2013; 17:49:10 

Hız sabitlemeyi takmaya başarana benden 1000tl

174 Mesaj
4 Ocak 2013; 1:39:56 

Terazilerde kullanılan demir ağırlıklardan alıp hız sabitleyici yapmak lazım , 5kglik ağırlık 130 4kglik 100 ,2 kg lik 70 vs vs başka çözüm yok..Bayadır foruma girmiyordum yeni kasa C4 lerden aldım hanımla değişmeli kullanıcaz diye , bu sabah ikimizde C4'ü kim alcak diye yarıştık. Sonra ilk göz ağrım Fiorinomunu ne kadar ihmal ettiğim aklıma geldi oysa kendime ait ilk arabam ve 2 aydır yıkatmıyorum bile, yarın hakkettiği değeri kendisine göstercem iyicenee iç dış yıkatcam. Bence bizim Fiolar fiyatına göre alınabilecek en iyi araba , B sınıfı ikinci el dizel otomatik arabalar bile 35binden başlıyor ve bindiğiniz zaman yerde gidiyormuş gibi oluyorsunuz bizim kocaman aynalarımız dev gibi görüş açımız var arkamız zıplatır ama başka sorunu yoktur..Yakıt olarak başlarda özenli kullanıyordum 5.5-6 aralığında gidiyordu şimdi 7 civarında takılıyor ben herkese tavsiye ederim

53 Mesaj
4 Ocak 2013; 20:39:11 

Yılbaşına Yeni Fiorino'mla Girdim 90 Bin Bakımı Ne Kadar Bilen Varmı Epey Masraf Ettik İnş. Buda Masraf Çıkarmaz Bize