Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam doğrudur ama bu bayiler indirim devam etmesine rağmen ufak ufak zam ayağına fiyatları artırıyor

yani ben o yüzden acele et dedim baksanıza ötv indirimi ilk geldiğinde 23000 e anlaşan arkadaşlar vardı forumda

şimdi24500 hatta bazıları 25 26 diyor yazık walla
    quote:

Orjinalden alıntı: cell-im

quote:

Orjinalden alıntı: ORPHEUSMÜZİK

ötv indirimi süresi 6 ay sanırım acele edersen iyi olur bide arabayı bayiden takasla verme mümkünse elden sat çünkü bayii çok kırar

bide nasıl olur ben ötv indirimi yokken bile 26 ya aldım iyi araştır

quote:

Orjinalden alıntı: musti42m

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. PEKİ ARABAYI NİSANDA ALSAK FİYATI YÜKSELİRMİ? ÇÜNKÜ BENDE TOYOTA COROLLA VAR 96 MODEL 2 AY ÖNCE 12500 E VERMEDİM NİĞDEDEKİ FİAT BAYİ ARABAYA 9000 VERİYOR EMOTİONA 26000 İSTİYOR FARK 17000 DAHA DA ARABAYI SATAMADIK BİLMİYORUM NİĞDE BAYİ KEKLEYECEK ADAM ARIYOR HERHALDE İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

ÖTV indirimi 15 Haziran'da bitiyor

• ötv süresi 3 ay 6 ay değil
  • doğrudur

quote:

Orjinalden alıntı: multijet

ötv süresi 3 ay 6 ay değil

• mrb ben de aranızada yeniyim fiorino emotıon almayı düşünüyoruz babamla ama 1375hp olması bizi korkutuyo ya gitmesse diye şimdi fiyat bayini aradım 25.500tldedisizler kaça aldını birde renk ine karar veremedik ben turuncu veyaz da yeşil diyorum babam ise işte siyah yada gri alalım diyo sizce hangisidaha iyi olur birtane daha sorum olacak araçtan memnunmusunuz yada arabanın eksikligi nasıl kötü bi yanı veyaz iyi i yanı var mı ben hız meraklısıyım yokuşta çekmesi felan nasıl lütfen yardımcı olun saygılar
  • musti bence sen bugün veya en geç yarın kayseri veya adana bayilerini ara onların elinde araç

olabilir.emotionun nun fiyatını sor,elimde de şu araç var de veya direk git.çünki nisanda kurdan kaynaklanan

zamlar olacakmış bundan etkilenme,eğer paran da hazırsa beklemeden aracını dediğim illerden

alabilirsin biraz yol parası verisin belki ama 2 bin lira kazancın olur,çünki niğdedeki bayinin sanırım

elinde araç yok ve nisanda getirebileceği için sana zamlı fiyatı söylemiştir büyük ihtimalle...
  • ya ban birileri yardımcı olsun lütfen 1.3 75 hp oldugundan korkuyorum araba yokuşa geldim mi gitmez fiye sizce nasıl güzel gidiyomu yol tutuşu veyaz çekişi nasıl benim arkadaşımda bipper var çok kötü diyolar siz fiorino emotıon hakkında yorum yapın lütfen
  • Sevgili orpheus ben önceki sayfalarda da söylemiştim arabanın arka tarafından bir ses geldiğini ve bunun da sürgülü kapıdan geldiğini düşünüyordum. İki sürgülü kapıyı da güzelce gres yağı ile yağladım. Ses sanki biraz azaldı gibi ama yinede tamamen kaybolmadı. Sesi nasıl tarif edebilirim bilemiyorum ama araba hafif çukurlara girdiğinde bir tıkırtı geliyor. Arkada ellemediğim yer, sıkmadığım civata, yağlamadığım menteşe, kilit vs kalmadı. 20.000 bakımının gelmesini 4 gözle bekliyorum yoksa kafayı yiyecem bu ses kesilmezse. Bir onun için de servise gitmek istemiyorum, yok kayıt aç, yok arabayı bırak akşama al vs. uğraşmak istemiyorum. 1500km kaldı servise onu beklicem.

quote:

kesinlikle haklısın ......mbaycan......

arkadaşlar bi sorum olacak

bayii bana 5000den sonra sürgülü kapılardan ses gelir gel hallederiz dedi

benim fio 5500de bi ara önce sağdan sonra sol kapıdan ses geldi sonra kesildi sizdede aynı sorun varmı???

quote:

Orjinalden alıntı: mbaycan

ya bişey diycem,
    kimse alınmasın ama bu tip detayları neden bayilerden öğrenmiyosunuz?
    araba almadan önce test'e gidiyorsunuz, ne de olsa demi?
    teste gittiğiniz zaman bütün bu aksesuarları, donanımları ve vergileri orda sorun arkadaşlar.
    biz burada bayilerin subjektif yorumlarının dışında %100 denenerek anlaşılan
    ve de kullandıktan sonra farkedilen olumlu ya da olumsuz görüşleri
    sadece bu marka ve bu modele ait olmak kaydıyla tartışmalıyız.
    kimimizde düzgündür, kimimizde değildir ama farkında değilizdir.
    düzgün hale gelsin diye okuyoruz ve herkes de doğruyu bilsin diye
    paylaşıyoruz.
    aksi takdirde hem gereksiz yere tartışarak gerginlik oluyor,
    hem de bi dünya gereksiz yazı kirliliği ki sormayınız yani...

burada bayiden öğrenilecek şeyleri gereksiz yere yazışmayalım.

• Arabaya benim kadar bakan çok fazla kişi yoktur eminim ama ses geliyor maalesef. Bizim şirkette doblo da var kullanıyorum. Bana sanki doblonun sürgülü kapıları fio dan daha iyi gibi geliyor. Daha ağır ve kapattığında daha tok bir ses geliyor. Bizim doblo da 140000 km de ve tık bile ses yok kapılarda. Kapının haricinde heryerden sesler geliyor ama kapıdan gelmiyor.

quote:

ORPHEUSMÜZİK arabaya bakarsanız tıkırtı filan gelmez ALLAH a çok şükür doblodan çok memnunuz hiç bi sorun ile karşıılaşmadık fioda öyledir fiatn tüm arabaları sorunsuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: polatz

quote:

Orjinalden alıntı: dhci16

quote:

207 outhdoor da nevarki 1.4 75hp benzinli motor ayrıca fiodan geniş olduğunu hiç sanmyorum

donanımıda tartışılır tabi tercih meselesi saygı duymak lazım yedek parçanın pahalılığından bahsetmiyorum bile

quote:

Orjinalden alıntı: Gladiotürk

Ben vazgectim arkadaşlar. Canlısını görünce. içi çok dar. her yıl muayene mtv ticari oldugu için daha pahalı. motor ufak derken vazgeçtim. pejo 207 outdoor alacağım 29 liraya.alanlara ve alacaklara hayırlı olsun diyorum.

207 outhdoorda 1.4 motor olduguna emin misin?
    207 outhdoor Fiorinodan daha genis bir iç mekane sahptir.

207 Outdoorla Fio kıyaslanmaz ki ama 207'de daha geniş ama koltuklar katlandığında belki hacim olarak Fio öne geçer.

207 Outdoorda düz vites 1.4 dizel ve 1.6 otomatik vites benzinli motor seçenekleri var.

207Outdoorda 1.6 HDİ 90hp benzinli olarak 1.6 motor vardir.
    http://www.peugeot.com.tr/fiyatlar-207/-885/

• quote:

Orjinalden alıntı: Brake

Arabaya benim kadar bakan çok fazla kişi yoktur eminim ama ses geliyor maalesef. Bizim şirkette doblo da var kullanıyorum. Bana sanki doblonun sürgülü kapıları fio dan daha iyi gibi geliyor. Daha ağır ve kapattığında daha tok bir ses geliyor. Bizim doblo da 140000 km de ve tık bile ses yok kapılarda. Kapının haricinde heryerden sesler geliyor ama kapıdan gelmiyor.

quote:

ORPHEUSMÜZİK arabaya bakarsanız tıkırtı filan gelmez ALLAH a çok şükür doblodan çok memnunuz hiç bi sorun ile karşıılaşmadık fioda öyledir fiatn tüm arabaları sorunsuz

vallahi dobloda ben tık ses duymadım duysam bile yaptırırız yyani başka neresinden gelebilir ki ama gelsede bakımsızlıktandır çünkü şirket arabasıymış bi,z çok memnunuz özellikle bende çok ses dinleme hastalığı var tık diye ses duysam araştırım

• ya arkadaşlar ben fiorino emotıon modelinialıcam da 1.3 75 lik oldugu için gitmez diye korkuyorum yokuşa geldin mi gitmez diyolar kamyon bile sollar seni diyolar bende kararsız kaldım doblo premio mu alayım yoksa fiorino emotıon mu
    lütfen yardım cı olun hee bide arabadan memnunmusunuz yoksa begenmediginiz bişeyivarmı lütfen beni bilgilendirin bugün veyaz yarın alacamarabayı lütfen saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: musti42m

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. PEKİ ARABAYI NİSANDA ALSAK FİYATI YÜKSELİRMİ? ÇÜNKÜ BENDE TOYOTA COROLLA VAR 96 MODEL 2 AY ÖNCE 12500 E VERMEDİM NİĞDEDEKİ FİAT BAYİ ARABAYA 9000 VERİYOR EMOTİONA 26000 İSTİYOR FARK 17000 DAHA DA ARABAYI SATAMADIK BİLMİYORUM NİĞDE BAYİ KEKLEYECEK ADAM ARIYOR HERHALDE İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Nisan'da araçlara %3 oranında ek zam geliyor...Ben geçtiğimiz hafta 24300'e aldım,aldıktan üç gün sonra 25300 falan oldu.Sanıyorum iyi bir pazarlıkla 25000'ler seviyesinde alırsınız...Bence vakit kaybetmeyin.

• quote:

Orjinalden alıntı: fiorinocu

ya ban birileri yardımcı olsun lütfen 1.3 75 hp oldugundan korkuyorum araba yokuşa geldim mi gitmez fiye sizce nasıl güzel gidiyomu yol tutuşu veyaz çekişi nasıl benim arkadaşımda bipper var çok kötü diyolar siz fiorino emotıon hakkında yorum yapın lütfen

Arkadaşım etrafında gördüğün tüm Albea taksilerde de 1.3 multijet dizel motor var.İstersen çık onlara sor.Ayrıca neden test sürüşü yapmıyorsunuz?Test sürüşü yapmadan araç hakkında karar vermeyin...
  • Arkadaşlar daha önce de sordum ama kimse yardımcı olmadı,destek verirseniz sevinirim.Aracı alır almaz film taktırmayı düşünüyorum...Ziebart mı yoksa önereceğiniz başka bir yer var mı?Ayrıca kaç numara olmalı(ben 2 numara düşünüyorum...)Taktıran arkadaşlar 5 camı komple kaça taktırdığını söyleyebilir mi?Bir de Ankara'da nereyi önerirsiniz?
  • oracleoracle senin fio emotıon mu hangi renk arabanın gidişi duruşu yol tutuşu falan nasıl yokuşu falan nasıl çıkıyo arabadan menmunmusun bende almayı diüşünüyom sabah gidicem fıat bayine çöl grisimi alıyım yoksa normal grimi kararsızım araban en fazla kaç km hız yaptın nasıl gidişatı beyenmedigin bişey varmı söylersen sevinirim sayygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: oracleoracle

Arkadaşlar daha önce de sordum ama kimse yardımcı olmadı,destek verirseniz sevinirim.Aracı alır almaz film taktırmayı düşünüyorum...Ziebart mı yoksa önereceğiniz başka bir yer var mı?Ayrıca kaç numara olmalı(ben 2 numara düşünüyorum...)Taktıran arkadaşlar 5 camı komple kaça taktırdığını söyleyebilir mi?Bir de Ankara'da nereyi önerirsiniz?

2numara taktır ben 1 taktırdım hiç güzel olmadı çok açık oldu

ama arka cama sakın yaptırma muayenede sökerken rezistansların gider

birde arkadaşlar bipper ve fionun motoru bir değil bipperde 1.4 75 hp 170 nm tork var

amafioda 190 nm tork var buda performansı çok etkiler lütfen fioyla bipperi motor olarak bir tutmayalım

üstelik bipper hacim olarak daha büyük olmasına rağmen torku düşük

207nin 1.6 90 hdi sini 29000e alabilirmiyiz 31 civarı diye biliyorum

e bu durumda fioyla kıyaslamak saçma olur biri 24000 biri 31 bin

yanlışım varsa düzeltin

• Brake... benim seste aynen senin tarifindeki gibi ama

servis bana ses yaptığında gel bi ayarı var yaparız geçer dedi yani daha araç vitrindeyken bana bunu dediler

demekki bu kronik bi sorun ve çok sık karşıLaşıyolar ki adam daha en başta söyledi

şuan ses yok ama yaparsa gidecem
    quote:

Orjinalden alıntı: Brake

Sevgili orpheus ben önceki sayfalarda da söylemiştim arabanın arka tarafından bir ses geldiğini ve bunun da sürgülü kapıdan geldiğini düşünüyordum. İki sürgülü kapıyı da güzelce gres yağı ile yağladım. Ses sanki biraz azaldı gibi ama yinede tamamen kaybolmadı. Sesi nasıl tarif edebilirim bilemiyorum ama araba hafif çukurlara girdiğinde bir tıkırtı geliyor. Arkada ellemediğim yer, sıkmadığım civata, yağlamadığım menteşe, kilit vs kalmadı. 20.000 bakımının gelmesini 4 gözle bekliyorum yoksa kafayı yiyecem bu ses kesilmezse. Bir onun için de servise gitmek istemiyorum, yok kayıt aç, yok arabayı bırak akşama al vs. uğraşmak istemiyorum. 1500km kaldı servise onu beklicem.

quote:

kesinlikle haklısın ......mbaycan......

arkadaşlar bi sorum olacak

bayii bana 5000den sonra sürgülü kapılardan ses gelir gel hallederiz dedi

benim fio 5500de bi ara önce sağdan sonra sol kapıdan ses geldi sonra kesildi sizdede aynı sorun varmı???

quote:

Orjinalden alıntı: mbaycan

ya bişey diycem,
    kimse alınmasın ama bu tip detayları neden bayilerden öğrenmiyosunuz?
    araba almadan önce test'e gidiyorsunuz, ne de olsa demi?
    teste gittiğiniz zaman bütün bu aksesuarları, donanımları ve vergileri orda sorun arkadaşlar.
    biz burada bayilerin subjektif yorumlarının dışında %100 denenerek anlaşılan
    ve de kullandıktan sonra farkedilen olumlu ya da olumsuz görüşleri
    sadece bu marka ve bu modele ait olmak kaydıyla tartışmalıyız.
    kimimizde düzgündür, kimimizde değildir ama farkında değilizdir.
    düzgün hale gelsin diye okuyoruz ve herkes de doğruyu bilsin diye
    paylaşıyoruz.
    aksi takdirde hem gereksiz yere tartışarak gerginlik oluyor,
    hem de bi dünya gereksiz yazı kirliliği ki sormayınız yani...

burada bayiden öğrenilecek şeyleri gereksiz yere yazışmayalım.

BUARADA İNSANLARA DOĞRU İSİMLERİ İLE HİTABETMEYE ÖZEN GÖSTERMEK ONLARA SAYGI GÖSTERDİĞİMİZİN İFADESİDİR

SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORPHEUSMÜZİK -- 30 Mart 2009; 22:47:37 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar daha önce de sordum ama kimse yardımcı olmadı,destek verirseniz sevinirim.Aracı alır almaz film taktırmayı düşünüyorum...Ziebart mı yoksa önereceğiniz başka bir yer var mı?Ayrıca kaç numara olmalı(ben 2 numara düşünüyorum...)Taktıran arkadaşlar 5 camı komple kaça taktırdığını söyleyebilir mi?Bir de Ankara'da nereyi önerirsiniz?

birde arkadaşlar bipper ve fionun motoru bir değil bipperde 1.4 75 hp 170 nm tork var

amafioda 190 nm tork var buda performansı çok etkiler lütfen fioyla bipperi motor olarak bir tutmayalım

yanlışım varsa düzeltin

muaynede film sorun olmuyor ben sordum arka cama yaptırmaz sanız güzel gözükmezki orası kabak gibi açık iyi olmaz bence ama muaynede sorun olmuyormuş onların işi değilmiş polisin işiymiş ben sordum muayne istasyonuna

• bunu duyduğum iyi oldu multijet sağol bende bu yüzden arka cama yaptırmadım korkumdan hakkatende kötü oldu ama rezistansları korumak için yaptırmadım

zaten hiç memnun değilim çok açık varmı yokmu belli bile değil 2 numara yaptıracam en ideali bence trafik de ilişmez
    quote:

quote:

quote:

yanlışım varsa düzeltin

muaynede film sorun olmuyor ben sordum arka cama yaptırmaz sanız güzel gözükmezki orası kabak gibi açık iyi olmaz bence ama muaynede sorun olmuyormuş onların işi değilmiş polisin işiymiş ben sordum muayne istasyonuna

• ya burda bi sürü fiorinosu olan insanlar var söylesinler bana yolda gidişi duruşu yol tutuşu yokuşta çekişi çöl grisi mi layım yoksa normal gri mi kararsızım yardımcı olun lütfen
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.