Şimdi Ara

..::: * FIAT FIORINO FAN CLUB * :::.. (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.220
Cevap
63
Favori
2.274.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni kampanya hakkında bilgisi olan varmı ?

Düşük yakıt tüketimi ve ekonomik kullanım maliyetleri sunan Fiat Ticari Araçlar şimdi ödeme koşullarıyla da çok avantajlı.

Şimdi hemen bir Fiat Showroom'una gelin, istediğiniz Fiat Ticari Aracı alın, ÖTV'sini bize bırakın.
    Üstelik 15.000 TL'sini de 15 ayda 0 faizle kolayca ödeyin.
    Fiat Ticari Araçlar'la alırken de kazanın kullanırken de!

• 15.000 TL 15 ay %0 faiz oranı Doblo Cargo, Doblo Combi, Fiorino, Ducato, Scudo modelleri için ve Fiat Finans’tan kredi kullanan tüzel kişilerde geçerli olacaktır. (Palio Van modelinde bu kampanya geçerli değildir)

• ÖTV bizden kampanyası tüm ticari modeller için geçerli olup, aracın ÖTV tutarı kadar indirim yapılacaktır. (Otomobil sınıfındaki araçlarda bu kampanya geçerli değildir.)
  • Herkese Merhaba,
    Arkadaşlar bende emotion modelini istiyorum.Bugün bir bayiyi aradım liste fiyatı verdi.Acaba bu arabayı yeni kampanyasıyla 27000 tl'ye alabileceğim bir bayii var mıdır?Satın aldığınız bayiler arasında fiyatta indirim yapanlar varsa bana da bilgilerini verir misiniz?Hepinizin yolu açık olsun...
  • istanbul erkay oto yu ara oracleoracle arkadaşım orada Garip Genç adında biri var onu iste ve fiyat al o adamla iyi diyalog kur iyi fiyat alırsın
  • tüzel kişiler yararlandıktan sonra
    ne anladım ben bu kampanyadan

bide yok onda geçerli değil yok bunda geçerli değil

kardeşim totalde bu araba bana kaça gelecek siz onu söyleyin aralıkta alan 26 hatta 25e aldı şimdi alsan 27 hatta 28den aşağıya alamıyorsun bence haksızlık

quote:

Orjinalden alıntı: 10oktay10

Arkadaşlar yeni kampanya hakkında bilgisi olan varmı ?

Düşük yakıt tüketimi ve ekonomik kullanım maliyetleri sunan Fiat Ticari Araçlar şimdi ödeme koşullarıyla da çok avantajlı.

Şimdi hemen bir Fiat Showroom'una gelin, istediğiniz Fiat Ticari Aracı alın, ÖTV'sini bize bırakın.
    Üstelik 15.000 TL'sini de 15 ayda 0 faizle kolayca ödeyin.
    Fiat Ticari Araçlar'la alırken de kazanın kullanırken de!

• 15.000 TL 15 ay %0 faiz oranı Doblo Cargo, Doblo Combi, Fiorino, Ducato, Scudo modelleri için ve Fiat Finans’tan kredi kullanan tüzel kişilerde geçerli olacaktır. (Palio Van modelinde bu kampanya geçerli değildir)

• ÖTV bizden kampanyası tüm ticari modeller için geçerli olup, aracın ÖTV tutarı kadar indirim yapılacaktır. (Otomobil sınıfındaki araçlarda bu kampanya geçerli değildir.)

• Herkese selamlar,

Tıka para sıfır combi emotion düz vites kaç para ve 5 yıl 150.000 garanti devam ediyormu bi bilen varmı?
    Cevap veren olursa sevinirim . Yeni alan bir arkadaşmız varmı aramızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.m.y. -- 8 Mart 2009; 15:06:39 >
  • Bunların hususi olanları otomobil sınıfında syilmıyor mu? Neden hız sınırı 80+8 acaba?
  • fioların hiçbi modeli hususi değil

hepsi ruhsatta ticari geçer

quote:

Orjinalden alıntı: poyraz30

Bunların hususi olanları otomobil sınıfında syilmıyor mu? Neden hız sınırı 80+8 acaba?

• Kimse cevap yazmadı ama yinede biz emotion'u gittik aldık.
  • hayırlı olsun allah kaza bela vermesin resim bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: g.m.y.

Kimse cevap yazmadı ama yinede biz emotion'u gittik aldık.

Sen de almışsın ama sen de yazmamışsın. Tıka para kaça aldın? 5 yıl 150.000 garanti devam ediyor mu?
  • Bu fiorinoların çarpışma testleri yapıldı mı? Yapıldıysa kaç yıldız aldı? Güvenli bir araç mıdır, bilgi verebilecek olan varsa teşekkür ederim.
  • kriz yüzünden tırı doldurup araçları yola çıkaramıyorlar, bekleyeceğiz ptesi salıya kadar ama olsun,bakalım.
    Valla doktor indirimi ve mart ayı indirimi ile birlikte multijet emotion modeli 26000 tl ye anlaştık
    bence uygun oldu.
    İyi dilekler için de teşekkür ederim, herkese kazasız keyifli sürüşler diliyorum, fotoğrafları da inşallah 2 haftaya kadar koyarım.
    garanti kampanyası bitmiş tabi, iki yıl garanti var sadece, uzatmak isteyene 600tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g.m.y. -- 9 Mart 2009; 19:36:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: poyraz30

quote:

Orjinalden alıntı: g.m.y.

Kimse cevap yazmadı ama yinede biz emotion'u gittik aldık.

Sen de almışsın ama sen de yazmamışsın. Tıka para kaça aldın? 5 yıl 150.000 garanti devam ediyor mu?

@poyraz30 ,umarım merak giderilmiştir.
  • ben de 5 ocak itibariyle emotion aldım.
    arabamdan genel hatlarıyla memnun olmama rağmen silecek konusunda hiç memnun değilim.
    sol silecek silerken sorun çıkarmıyor ama gelirken orta kısımda iz bırakıor ve görüş alanının kapatıyor.
    arabamı servise götürdüm elle düzelttiler 1 hafta sonra sorun yine aynı.
    tekrar götürdüm servis formu düzenlemeden sileceği değiştirdiler.
    1 hafta 10 gün sonra sorun tekrar devam etmeye başladı.
    tekrar götürdüm yine değiştirdiler sorun 10 gün sonra tekrarladı.
    fiat a mail attım ve tekrar götürdüm tekrar değiştirdiler ve özellikle araştırmalarım fio ların çoğunda bu sorun olmasına rağmen fiat bu durumu kabul etmemekte ısrar ediyor.
    son durumum izi çok az da olsa yapıyor. Bu yazılanlardan ve sorunu çoğu fio cuların yaşamasından dolayı sorunumun düzeltilene jadar götürmekte kararlıyım.
    Bu arada silecekler garantiye girmiyormuş. Servis iyi niyetinden değiştiriyor. Kendi söylemleri. Şunu da bilmemliler ki kauçuğun işlevselliğini unutarak sorunu kullanıcıya atmaya çalışıyorlar. gerçekten kaliteli silecek kullanılıyor olsaydı ben ce bu sorun olmuyacaktı ve burda kimse silecek konusunu açmayacaktı.
    fio culara tavsiyem özellikle yağmurlu havalarda araçlarının sileceklerinin silip silmediğini iyi gözlemleyerek fio nun bu sorununu çözmek için fiat yetkililerini harekete geçirmiş oluruz.

• ayrıca benim ruhsatlarda hususi yazıyo hususi + yük taşınablr bi ara fotosunu çeker koyarım
  • bu silecek sorunundan ben de bahsetmiştim. serviste elle düzeltti adam daha sorun çıkarmadı. seninki inatçıymış baya
  • yaw deli olcam resim niye yüklemiyo nette cross qubo diye bi resim buldum paylaşamyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ORPHEUSMÜZİK

yaw deli olcam resim niye yüklemiyo nette cross qubo diye bi resim buldum paylaşamyorum

image shake kullanıyormusunuz?

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=image+shake&meta=

• arkadaşlar sokakta buldum çektim :D

http://img9.imageshack.us/img9/4849/10022009086.jpg

varmı memlekette böle emotion ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkutorkal -- 11 Mart 2009; 10:38:52 >
  • bu arada o kırmızı fio kiminse şu ferrariye tüp takan adamın elinden arabayı almışlarya bunuda almak lazım bi araba ancak bukadar berbat edilebilir

yazık ya zevkler tartışılmaz ama zevk denende bişey var

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.