Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
41.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 19 Ocak 2012; 19:07:32 >

• o pratokol ayarı yüzünden bende baya uğraşmıştım. fakat ben bu modemle msnye giremiyorum nedenini bir türlü anlamadım. eski modemim giriyor bu girmiyor. yardımcı olursan sevinirim
  • msn live mesennger ama herhalde son sürüm. eski modemle girip yeni modemle girmemesi çok ilginç. microsftun ve hotmailin sayfalarına kesinlikle girmiyor. protocol ayarlarından olabilir mi acaba?
  • ithalatçı firmayı aradım ve cihazın udate edilmesi gerek diyorlar. ufak bir update işlemi için ankaran istanbula modemi göndermek ne kadar saçma. 100-200 modemde bir oluyormuş güvenlik ayarları çok fazlaymış falan filan. şimdi bunla uğraş.
  • swich bağlamadan hepsini yaptım reset attıktan sonra modeme tekrar girişte login sayfası çıktı username ve password soruyor.
  • uzun uğraşlar sonunda kullanıcı adı ve şifreyide buldum ikiside admin miş. modemin ara yüzü bütünüyle değişmiş. birolayd kardeş ilgin ve yardımların için çok teşekkür ederim. aztech marka modemi olanlar bu sayfada yazılanları uygulayıp gönül rahatğıyla modemlerini update edebilirler, denemiş ve başarılmıştır :D modemi istanbula gönderde update yapalım diyen teknik servis ve ithalatcı firmayada burdan koca bir .
    Şu an büyük bir uğraştan ve vakit kaybından kurtuldum ohh beeee
  • bu modemin performansı nasıldır acaba?
  • performansı çok iyi bağlantıda hiç bir sorun yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: gomez2007

performansı çok iyi bağlantıda hiç bir sorun yok

ya ben dün akşam 35 ytl ye smartnet router aldım acaba yanlış mı ettim ?
  • onu bilmiyorum ama kullandığım kadarıyla aztechin iyi olduğunu söylerim. 4 portlu ve iyi bağlanıyor. memnun değilsen ve yakın bira zamanda aldıysan değiştirebilirsin.
  • son frimware müthis

...
  • evet son versiyon harika bişey hatalarıda yok etmişler iyi olmuş
  • Güzel paylaşım olmuş.Teşekkürler.
  • wireles şifresini koymayı bir türlü beceremedim,nasıl wireles şifresini aktif edip koyacağım bilenlerden yardım bekliyorum,şu anda wireles herkese açık
  • Arkadaslar, bu sayfa gercekten cok verimli ve DonaninHaberForum kalitesinde olmus, cok tesekkur ederiz.
    Ben de bu modemden aldim, ugras ugras kuramadim, google'de araya araya bu yazilari buldum, cozum yanibasimdaymis.
    Cok tesekkur ederim bu gerekli bilgileri verdiginiz icin, aynen bilgiler dogrudur, kurulum icin gerekli ayarlara dikkat.
    Ellerinize saglik.
    Ps: Modem'den memnunuz, hb'dan ucuza aldim ama iyi is goruyor.
  • beni kurtarsa kurtarsa bu topic kurtarır yaksudan..arkdaşlar elimde yaksu sw-550 wireless modem var..bu aztech dsl 600ew nin tıptatıp herşeyine kadar aynı..arayüz rengine kadar hatta.sadece gözüken tek fark benimkinin üzerinde yaksu yazısı...arayüzden bi türlü nat ayarının nerden yapıldığını bulamadım,torrent için nat ayarı yapmam gerekiyor,Türkçe kitapçığında,setup sekmesi-lan setup altından nat bölümünden yapılır demiş ama arayüzde setup-lan setup sekmesini bulamadım bi türlü,artık sinir krizleri geçirtcek bana bu yüzden...
    yaksu teknik desteğini aradım,tabii destekten eser kalmamış,tel nosu iptal olmuş,maillerede cevap vermiyorlar,bitirmişler yakus olayını artık belli
    firmware updatede aynen dediğiniz gibi İstanbula göndermeden yapılmıyordu..şimdi bana bu modemin nat ayarını arayüzden nasıl girliyo söylermsiniz çünkü herşey bire-bir aynı iki modeminde...hatta dahada önemlisi burda anlattığınız firmawareyi kendim yaksu sw550 ye yapmayı düşünüyorum,çünkü içleri birebir aynı zannedersem bi sorun olacağını sanmıyorum bu konuda,yardımcı olurmusunuz bu konuda bana..şimdiden teşekkürler

işte buda benim kullanmış olduğum yaksu sw-550
     ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 9 Haziran 2008; 13:40:50 >

• arkadaşlar elinde sağlam bi firmware olan varsa bir yere upload edebilirmi. ftp den hiçbişey indiremiorum. hiç bir yerde firmware bulamıyorum.hatta elinde 66.20.4 firmware olan varsa ilk firmware e geri donmek istiyorum..

lüyfen ardaşlar yardım edin
  • arkadaşlar elinde sağlam bi firmware olan varsa bir yere upload edebilirmi. ftp den hiçbişey indiremiorum. hiç bir yerde firmware bulamıyorum.hatta elinde 66.20.4 firmware olan varsa ilk firmware e geri donmek istiyorum..

lüyfen ardaşlar yardım edin
  • arkadaşlar yetkili servisinin numarasını bılen warsa verebılırmı update edemıyormda modemı
  • Ellerıne Saglık Kardes Sayende Sorun Ortadan Kalktı.....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.