- x
SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER
81 Cevap41977 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

299 Mesaj
15 Nisan 2008; 20:43:59 

arkadaşlar saçı parlak göstermeyen doğal mat sanki saça hiçbirşey sürülmemiş gibi gösteren bir saç şekillendirici var mı ? Bir çok şekillendirici kullandım fakat hala aradığım şeyi bulamadım.Yardımcı olurmusunuz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_ChaTLaK -- 15 Nisan 2008; 20:43:56 >

769 Mesaj
15 Nisan 2008; 20:51:05 

Köpük denedin mi?

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün,saat 14:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Perşembe saat 14:00'ten sonra ve Cuma - Cumartesi - Pazar günleri gelen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

2560 Mesaj
15 Nisan 2008; 21:42:09 

Aradığın şey bu. Şanslısın çünkü bu konuyu çok önceleri bende açmıştım fakat bu üründen bahseden kimse olmamıştı. Senin gibi bende aynı özelliklere sahip şekillendirici arıyordum ve iyi bir kuaförden bu marka ve modelin tavsiyesini aldım. yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. saçıda beslediğini söyleyebilirim.

OSİS MESS UP ( mutt gum ) 100 ml.

http://www.parfummarketim.com/pinfo.asp?pid=439

HERKESİN İŞİNE YARADIĞIN KADAR İYİSİNDİR BU HAYATTA!
Golf.TSI.122hp.
LENOVO IDEAPAD YOGA 13 CORE İ5 1.8GHZ.

299 Mesaj
16 Nisan 2008; 15:53:47 

mess up aldım peki bunun kullanımı nasıl ?

299 Mesaj
16 Nisan 2008; 15:57:03 

başka önerebileceğiniz bir ürün var mı ?

2560 Mesaj
16 Nisan 2008; 15:57:34 

Kuru saça uyguluyoruz. Nohut büyüklüğünde ( ya da deneme yanılma ile uygun bulduğunuz miktarda ) alıp istediğiniz şekli veriyorsunuz. Çok hafif nemli de olabilir eğer saçınız çok sert ve sık ise.

Golf.TSI.122hp.

478 Mesaj
16 Nisan 2008; 17:48:27 

rüzgarda falanda saçın şekli bozulmuyor dimi

2560 Mesaj
16 Nisan 2008; 18:39:44 

Kesinlikle hayır. Saçınız dağılsa bile ki bu uzun saçlar için geçerli tekrar aynı şekli verebilirsiniz. Şekillendiricinin özelliği bu. En önmeli yani kendine has bir şampuan gerektirmemesi. Benzeri şekillendiricileri saçtan sökmek için ya şampuanını almak zorundasınız ya da defalarca saçınızı yıkamalısınız.

quote:

Orjinalden alıntı: Coder85

rüzgarda falanda saçın şekli bozulmuyor dimi

Golf.TSI.122hp.

478 Mesaj
16 Nisan 2008; 19:31:10 

eyvallah dostum alıcam bunu aklıma yattı ne kadar gidiyor sende bu mess up

2560 Mesaj
16 Nisan 2008; 21:03:33 

Saçın uzun ya da kısa olmasına bağlı ben saçımı orta uzunlukta bıraktığım için ( 7 numara oluyor sanırım ) yaklaşık iki buçuk 3 ay gidiyor. Biraz daha kısa saçta oldukça uzar bu süre.

Golf.TSI.122hp.

2082 Mesaj
16 Nisan 2008; 21:12:21 

Elidor şekillendirici koruyucu kremi zaman zaman kullanıyorum, denemeye değer.

0

3652 Mesaj
16 Nisan 2008; 23:45:57 

Elidor oldukca başarılır. Elettiriklenmeyi ve kabarmayı önlüyor şekilde veriyo gercekden.

Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarını belirler.

432 Mesaj
17 Nisan 2008; 19:10:57 

Bence de.

Elidor, arkadaşın aradığı özelliklerde, tavsiye ederim.

* düzeltme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msky77 -- 17 Nisan 2008; 19:11:17 >

Büyük randevu... Bilsem nerede, saat kaçta?
Tabutumun tahtası, bilsem hangi ağaçta?

Necip Fazıl Kısakürek

6437 Mesaj
18 Nisan 2008; 0:36:31 

Elidor krem 7/24 kullanıyorum nerdeyse 4-5 senedir... kıvamı şampuan gibi olduğu için sürmesi daha rahat ve ne kadar sürdüğümü biliyorum ayrıca jöleden daha az sürmeme rağmen daha iyi dağılıyo.. ama jölede nereye ne kadar sürdüğümü anlayamıyorum dolayısıyla daha fazla sürüyorum bu da saça zarar... şuan loreal deniyorum fena değil... ama enin de sonunda Elidor krem 7 24 e geri dönücem sanırım

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Nisan 2008; 12:49:59 

Elidor 7/14 gerçekten iyi, hem saçı şekle sokuyor hem kazık gibi yapmıyor hatta saç şekillendirici ile kullanıldığı vakit daha hoş oluyo ma fazla kurutmayın saçı

299 Mesaj
5 Mayıs 2008; 21:41:04 

osis mess up aldım.peki kullanımı nasıl olucak saçlarım uzun ne kadar sürmeliyim ?

7 Mesaj
10 Mayıs 2008; 20:07:53 

quote:

Orjinalden alıntı: By_ChaTLaK

osis mess up aldım.peki kullanımı nasıl olucak saçlarım uzun ne kadar sürmeliyim ?

Ne Kadara Aldın???

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Mayıs 2008; 23:25:04 

benim saçlar kıvırcık ama kaldırıp düz olmasını istiyorum,bana ne önerirsiniz ?

493 Mesaj
13 Mayıs 2008; 18:10:12 

fön makinası

4644 Mesaj
15 Mayıs 2008; 12:11:44 

bendede aynı sorun var sanırım saça su değmesin anında kabarıyor şekli şemali kayıyor
saç kremleri saç döker diye biliyorum bende yoksa doğru değil mi

432 Mesaj
15 Mayıs 2008; 20:32:38 

Ben de uzun zamandır saç kremi kullanıyorum ve dikkatimi çekecek kadar dökülme görmedim. Çok şükür!!

Büyük randevu... Bilsem nerede, saat kaçta?
Tabutumun tahtası, bilsem hangi ağaçta?

Necip Fazıl Kısakürek

3820 Mesaj
19 Mayıs 2008; 20:01:54 

taft sprey kullan. benim saçlarım baya uzun ve çok güzel şekiller veriyorum

9 Mesaj
20 Mayıs 2008; 3:24:33 

Benimde saçlarımla başım dertte biraz sertler ve çabuk elektrikleniyorlar.Elidor 7/24 kullanıyorum.Rüzgarda kolayca bozuluyor.Dikkate değer ölçüde elektriklenmeyi önlüyor fakat benim istediğimi karşılamıyor.Birde şu mess up u deniyim bakalım.İnşallah işe yarar.

1399 Mesaj
20 Mayıs 2008; 3:32:18 

quote:

Orjinalden alıntı: proteo

Aradığın şey bu. Şanslısın çünkü bu konuyu çok önceleri bende açmıştım fakat bu üründen bahseden kimse olmamıştı. Senin gibi bende aynı özelliklere sahip şekillendirici arıyordum ve iyi bir kuaförden bu marka ve modelin tavsiyesini aldım. yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. saçıda beslediğini söyleyebilirim.

OSİS MESS UP ( mutt gum ) 100 ml.

http://www.parfummarketim.com/pinfo.asp?pid=439

bu her mağazada varmıdır?

2574 Mesaj
20 Mayıs 2008; 9:21:33 

eğer saçların rüzgarda çok dağılıyorsa sana tavsiyem osis stick up mess up ta kullandım ancak saçlarını dik veya rüzgarda dağılacak bir model yapıyorsan osis sitick up tavsiye ederim mess up biraz yumuşaktır ve eğer dağınık bi saç modelin yoksa mess up bi işine yaramaz.

Xbox 360 Elite (gt:onuranik52)
Digitürk Plus+
D-Smart HD
Samsung Galaxy S III

4644 Mesaj
21 Mayıs 2008; 20:22:20 

Anlamıyorum saçlarım zaten uzun kimi elidor saç kremi saçı döker fön çekmek saça zarar jöle sürme oda zarar verir
Cadı gibide gezilmez ortada of of napıcam ben

12 Mesaj
26 Mayıs 2008; 21:30:56 

osis mess up istanbulda nerde bulabilririm ?

12 Mesaj
27 Mayıs 2008; 20:39:16 

up

2574 Mesaj
28 Mayıs 2008; 8:29:55 

benim bildiğim osis i Eczacıbaşı getiriyor internet adreside mecidiyeköy gözüküyor ama gittiğin berbere söylersen sana getirtir malzemecisinde vardır mutlaka ama sakın fahiş fiyatlar ödemeyin en fazla vericeğiniz fiyat 28 ytl olsun.

Xbox 360 Elite (gt:onuranik52)
Digitürk Plus+
D-Smart HD
Samsung Galaxy S III

878 Mesaj
28 Mayıs 2008; 14:27:55 

Goldwell'in macunundan önerebilirim, ben çok memnunum...

97 Mesaj
11 Haziran 2008; 2:38:06 

abi duks mı bişey var kuru şekillendirici adı vax da olabilir kometiçilerde ve ya ne alırsan cılarda olur

Fiat Bravo Multijet 120Hp Emotion Dualogic Still Paket Skydome Renault Fluence Extreme 1.5 dCi 105HpRenault Clio icon 1.5 dCi 90 Hp s

1752 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Grimmjow JeagerJaques
11 Haziran 2008; 12:45:33 

Arkadaslar o kadar yorum arasından sadece bir kısı WAX yazmıs!Wax mukemmel bı sac sekıllendırıcıdır.Genelde kullanıyorum ve hepınıze de tavsıye ederım ne sac dokuyor ne de gece yıkama gerektırmıyo.Bıraz nemlı veya kuruyken saca ıstedıgınız seklı verıyo.Okul bu yıl bıttıgı ıcın okulda joleye kızıyolardı ben de wax kullanıyodum mudur yardımcısı senın sacında ne var dıyıp gelıp saclarımı elledıgınde yumusak oldugu ıcın agzını acamıyodu sıze de tawsıyem kı eger paraya kıyarım alırım dıyosanız Wella nın 30ytl lık wax ı dır.5-10-15-25 gıbı cok cesıtlı markalarda cesıtlı secenekler var!
Uyarı:Dax(duks mudur nedır artık)degıl bu arkadaslar Wax!Dax sacları yaglandırıyo ve yatmadan once yıkamanız gerekıyo!!!Hatta ozel sampuanını almanız da gerekıyo

Seviyenizi koruyamıyorsanız lütfen benimle muhattap olmayın.
İmzamı sebep belirtmeden defalarca silen yöneticilere de tekrar teşekkürler.

1420 Mesaj
2 Şubat 2009; 20:13:04 

Fön sonrası doğal görünüm, sanki saçınızda şekillendirici yokmuş havası veren mum tarzı stick tamamen doğal organik, yatarken yıkamayada gerek yok. Çok hafif hoş bi kokusu var. Rahatsız edici değil.

Not: Parlak ve güçlü katı bi şekillendirici değildir.

http://www.ecemstore.co...talog/product&pid=12179

Burdada kullananlar yorum yazmış

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=goldwell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minimalist -- 2 Şubat 2009; 20:13:02 >

122 Mesaj
3 Şubat 2009; 18:10:00 

mess up cok pahalı. daxın matını alabilirsinz. Ya da piyasada bir çok muadli var. mat waxların cogunu kullandım. hemen hemen hepsi aynı şleve sahip.

''var olmanın yolu kendi kendini yaratmaktır''

1420 Mesaj
3 Şubat 2009; 18:33:36 

quote:

Orjinalden alıntı: atbanaposta

mess up cok pahalı. daxın matını alabilirsinz. Ya da piyasada bir çok muadli var. mat waxların cogunu kullandım. hemen hemen hepsi aynı şleve sahip.

Mess up kullanmadım bilmiyorum. DAX hiç tavsiye etmem. Saçınızdan çıkmaz, kriz geçirirsiniz. Waxlar arasında kalite farkı kesinlikle var. Goldwell in ürünleri bariz kaliteli, benim gözlemim...

476 Mesaj
7 Şubat 2009; 10:51:24 

kaliteli bi wax işini görür ama waxında modelleri var mat parlak diye ona göre al derim

25 Mesaj
7 Şubat 2009; 22:20:11 

dostum sana öncelikle şunu öneririn iyi bir saç şekli yapmak istiyosan
1-becerikli olucan
2-saçını%90 iyi fönlüyecen
3-geriye kalan%10'uda işçilik :D:D
ne kadar iyi fön çekersen o kadar iyi şekil çıkar ortaya bunu untma
gelelim kullanıcağın ürünlere;saçın yumuşaksa grı dax kullan yok saçım sık sert çok diyosan mavi dax saçın ince telliyse wax ve wax için en önemlisi sen şekle önem werdiğin için sana mat wax gider söylediklerimi yap ve gör

2263 Mesaj
8 Mart 2009; 19:48:21 

3-4 yıldır osis stick up kullanıyorum, mukemmel urun:D

ben almaya basladıgımda 12 ytl idi sanrm sımdı 33 civarında:D

sacınızı ürünü sürmeden yarm saat once yıkayıp fon lersenız ıstedıgınız seklı verebılırsınızz,

ben mess up kullanacagım bir surede o yazın daha iyi oluyor:D
kışın stick up yazın mess up :p
ama bunlar kısa saca tabııkı, birde 3 ay cıvarı gider merak etmeyın pahalı durduguna bakmayın 3 aya bolersenız dandık jole parasına denk gelir:D

1_60PH670 LG Smart TV Plazma
2_TOSHIBA 46XF350 FULL HD LCD 1080p
3_PLAYSTATION 3 / NTSC__PSN=kagan06
4_LG HT904TA HOME THEATRE

1420 Mesaj
25 Mart 2009; 11:30:27 

quote:

Orjinalden alıntı: kagan06

3-4 yıldır osis stick up kullanıyorum, mukemmel urun:D

ben almaya basladıgımda 12 ytl idi sanrm sımdı 33 civarında:D

sacınızı ürünü sürmeden yarm saat once yıkayıp fon lersenız ıstedıgınız seklı verebılırsınızz,

ben mess up kullanacagım bir surede o yazın daha iyi oluyor:D
kışın stick up yazın mess up :p
ama bunlar kısa saca tabııkı, birde 3 ay cıvarı gider merak etmeyın pahalı durduguna bakmayın 3 aya bolersenız dandık jole parasına denk gelir:D

İkisinin arasında ne fark var ki biri yaz biri kış?

2263 Mesaj
25 Mart 2009; 17:14:45 

quote:

Orjinalden alıntı: minimalist

fark şu ki stick up daha tutucu , yani birazda ıslak gosterıyor, ama joleyle alakası yok ıslaklıgın yanii...
mess up ise daha narin yapıda yani ryzgarda filan biraz uzunsa sacınız bozulabılıyor, ama mess up tavsiye ederim sacınız kıvırcık yada aşırı dalgalı degilse

1420 Mesaj
25 Mart 2009; 22:09:29 

quote:

Orjinalden alıntı: kagan06

fark şu ki stick up daha tutucu , yani birazda ıslak gosterıyor, ama joleyle alakası yok ıslaklıgın yanii...
mess up ise daha narin yapıda yani ryzgarda filan biraz uzunsa sacınız bozulabılıyor, ama mess up tavsiye ederim sacınız kıvırcık yada aşırı dalgalı degilse

Benim saçlar dalgalı fönle düzleşiyor. Normalde bu ürünü http://www.ecemstore.co...talog/product&pid=12179 kullanıyorum tamamen organik doğal bi görünüm veriyor.Diyorumki bide şu mess up u deneyeyim , bu şekillendiricilerin testeri olsa süper olacak normalde denemeye kalksak Goldwelin beğendiğim ürünleri var 3 tane alsam 100 tl

http://www.ecemstore.co...talog/product&pid=12223

http://www.ecemstore.co...talog/product&pid=11984

http://www.ecemstore.co...talog/product&pid=12833

Mess up alalaım bakalım burda fiyatı normal herhalde burdan almayı düşünüyorum

2263 Mesaj
26 Mart 2009; 15:52:22 

evet fiyat uygun ben daha gecen gun 34 den aldımm:D

bundan sonra burdan alayım bari, yolluyorlar dimi?

yollarlarsa buraya yazarmısın kargo fiyatını ve kac gunde geldigini,

testerı yok ama herhangibi erkek kuaforunde shwarskoph satan (ismi yanlıs yazmısmdr kesın ) bi kuaforde gidip 3-4 ytl den surdureblrsn kafana:D

haberlerini beklıyorum

birde sacın cok dalgalıysa zor şekil alabılırr, bir kuaforde denesen iyi olur aslnda, nerde yasıyorsun ank.da yasıyorsan parisli cemil veya ali gür kuafor de deneyebılırsın ;)

1420 Mesaj
26 Mart 2009; 16:10:17 

@kagan06

Siparişi verdim havaleyi yapacam şişlide bi kuaföre telefonla sordum 1 tl daha ucuz, maksat pintilik değil fiyat farkını görmek....bakalım

2263 Mesaj
26 Mart 2009; 16:24:43 

anladım kardeş, keşke elden alsaydın orda da denerdın surdururdun sacına:D

neyse bana verdıklerı fiyat orda yazan asıl liste fiyatı, benım aldıgım tum kuaforler o liste fiyatından satıyorlar, listeyi bende gordum eczacıbasının kendı listesi, kargo ne kadar ona gore bende netten alırım yaw, hic olmazssa ewe kadar gelir :D

iyi gunler...

1420 Mesaj
26 Mart 2009; 17:48:36 

Ürünü satan kuaför bana uzak birde denedinmi almamazlık olmaz kendimce, o yüzden netten daha pratik o fiyata kargo dahil.Az çok ürün bana uyar gibime geliyor saçlar seyrekleşti saçımda ağırlık oluşturmayacak hafif şekillendiriciler kullanmam lazımki kellikler açığa çıkmasın.

288 Mesaj
26 Mart 2009; 21:13:41 

Daks , Waks , değişik kremler , jöle , köpük , sprey ,7/24 hepsini kullandım şuanda okula gitmedne önce daks az birşey + üstüne kabarmasın diye az biraz jöle sonra spreyliyorum öle gidiyorum kazık gibi oluyor ama bir şey kullanmış gibi pek belli olmuyor

blackberry z10 , sony vaio , ipad

1420 Mesaj
26 Mart 2009; 21:50:24 

@fatihterim1905

Yazık saçlarına bu kadar kimyasal madde içeren şekillendiriciler sürme, sonra ah vah dersin ama giden geri gelmez. Benimde saçlarımın arasına tarak girmezdi eee biz ne yaptık ne bulduysak saçımıza sürdük şimdide saçlarımı sayıyorum acaba ne kadar eksiliyorlar diye

78 Mesaj
11 Nisan 2009; 19:47:17 

arkadaslar ben 3 senedir mat gösteren sekillendiriciler kullanıyorum.. neredeyse hepsini denedim... kuaförümden alıyorum sekillendiricileri.. suan kullandıgım sekillendirici sekillendiriciler arasında en iyisi olanı.. 1 sene boyunca mess up kullandım.. sacı besledigini söylediler.. özel killerden yapılıyormus.. mess uptan cok memnun kaldım sacımda bir döküme göremedim.. yanlız diger kulllandıgım ürünlerde gözle görülür bir sekilde dökülme oldu.. bu kullandıgım sekillendirici sacı mükemmel sekle sokuyor ne rüzgar tesir ediyor nede su.. ama sacımı döktügünü farkettigimden dolayı daha yarısına gelmedne atıyorum.. yarın gidip mess up alıcam.. en besleyicisi mess up sacıda güzel tutuyor ;)

1420 Mesaj
11 Nisan 2009; 20:05:36 

Ben yine goldwell stick e dönecem bu mess up saçımı kaskatı yapıyor ....

86 Mesaj
23 Nisan 2009; 21:36:08 

mess up aldım ama çok çabuk dağılıuyor. bir türlü yerinde durmuyor saç. hemen bozuluyor rüzgarda. ne yapmam gerek yoksa değiştireyim mi modeli...

0 Mesaj
19 Haziran 2009; 21:44:52 

yaha zamanında mantis die bir saç şekillendiricisi kullandım çooook memnun kaldım ama piyasadan kalktıı ürün 2 şirketin anlaşmasıyla üretiliomuş anlaşma fes edilmiş tabe üründe kalktı ben mantisden cok memnundum ürünü akat kozmetik üretiyodu sanırım bu osis 1 2 gün gectikden sonra bile saçdan cıkarılmadısa suyla yine sekillendirebiliomu bide osis nasıl kokuyor bnm mantis ürünüm hindistan cevizi kokuyordu çok youn bir şekilde? cevabınızı bekliıorum bende osis ürününü almayı düşünüom !..

45 Mesaj
22 Haziran 2009; 17:25:53 

Wax dene gel..

1632 Mesaj
22 Haziran 2009; 19:15:08 

Düzleştirici + Sprey öneririm ....
Öncelikle ;

Saç yıkanır ardından fön ile kurutulur , daha sonra istediğiniz bir şekil düzleştirici veya tarak + fön makinesi ile elde eldilir , daha sonra güçlü bir saç spreyi ile aynı matlıkta fakat dayanıklı bir saç elde edilir .... Çok basit diyorsan mat görünüm özellikli vax var onu dene derim . ( saçlarının uzun olması şartı ile )

12204 Mesaj
22 Haziran 2009; 22:47:51 

quote:

Orjinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

Elidor şekillendirici koruyucu kremi zaman zaman kullanıyorum, denemeye değer.

0

Ne kadar bunun fiyatı ?

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

19 Mesaj
23 Haziran 2009; 10:43:07 

evt ya banda bişi sürülmeiş gibigösteren şaç şekilendirici lazım doğuştan inek yalamış gibi kalkan yer var cok kötüduruor yanlara doğru onları düzeltmek birde sacımın önleri uzadıgında kıvrılıyor düzeltmek için ama hiç bişi sürülmemiş gibi göstercek tavsiye varmı başka şekillendiricilerden

1420 Mesaj
29 Ağustos 2009; 9:41:29 

Mess up tan memnun kalmadım goldwelle devam

559 Mesaj
11 Kasım 2009; 19:19:47 

anlaşıldı mess up alacağız illaki

129 Mesaj
10 Aralık 2009; 14:38:35 

Arkadaşlar mess up uzun ve dağınık sağlar içindir tutuculuğu zayıftır.Ve de Saçta ciddi derecede yapışma yapar.buda gum özelliğinden kaynaklanıyor.Stick up ise Saça dik ve parlak bir model verir mess up ile tam zıt bir üründür.Fakat ben ikisinide kullanmış birisi olarak Osis+Design Mix Ultra Mat öneririm..

2130 Mesaj
10 Aralık 2009; 17:59:31 

benim saç bir türlü kalkmıyo. fön çekiyorum wax sürüyorum birazda sprey sıkıyorum ama bir süre sonra saçım iniyor.saçım ortanın biraz üzerinde uzun. osis kullansam saçık dik kalır mı ?

129 Mesaj
10 Aralık 2009; 23:12:29 

Sacina fon cekerken yakmamaya ozen goster.Sacta kiriklar meydana gelirse bidahaki trasa kadar umudunu kes sactan.Buyuk ihtimalle yakiyosundur saci.Banyoda sampuandan sonra mutlala sac kremi kullan.Sacin nemini dengeler ve kolay sekillenmesini saqlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]      >>
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER
Sayfa: [1]      >>