Şimdi Ara

## Samsung'dan 6 yeni cep telefonu birden geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün Samsung'un resmi olarak tanıtılmayan 3 üst sınıf ve 3 giriş seviyesi olmak üzere 6 yeni cep telefonunun fotoğrafları internette yayınlandı ve böylece firma ilkbahar döneminde hızlı bir giriş yaptı.

i900

Samsung i900 ile ilgili bir takım bilgilere daha önce Donanım Haber'de yer vermiştik. i900, Windows Mobile 6.1 işletim sistemiyle diğer 5 telefondan tamamen ayrılıyor. İnce tasarımlı telefon 262.144 renk dokunmatik TFT ekran, 5 MP kamera, 3G ve WI-FI özelliği ile ön plana çıkıyor. Telefonda dahili GPS alıcısının da bulunacağına dair söylentiler var.

İlk bilgiler için: forum.donanimhaber.com/m_20413358/mpage_1/key_i900//tm.htm#20444773

L870

102 x 50 x 13.5 mm ebatlarındaki Samsung L870 Symbian OS işletim sisteminden güç alıyor. Samsung'un yeni akıllı telefonunda 3G desteği, 3 MP kamera, FM radyo gibi teknik özellikler dikkat çekiyor.

U800

Samsung U800 ise Ultra serisinin yeni temsilcilerinden. U800 metal gövdeye ve sadece 9.8 mm kalınlığa sahip. Telefonda 3.2 MP kamera ile 3G desteği unutulmamış.

M620

Samsung M620'nin giriş seviyesi bir telefon olduğu söylenebilir. Telefona VGA kamera ile FM radyo alıcısı eşlik ediyor.

B510

Samsung B510 kızak makenizmasına sahip bir telefon. B510'da bulunan CSTN ekran 65.536 renk görüntüleyebiliyor.

B300

Samsung B300 ile multimedya özelliklerine önem vermeyen kullanıcılar hedef alınmış. Telefonda yalnızca dual band ve FM radyo gibi özellikleri barındırıyor.

Telefonların daha detaylı teknik özellikleri ve ne zaman piyasaya sürüleceği şu an için belirsizliğini koruyor. Bir kaç hafta içinde resmi tanıtımların başlamasını merakla beklemekteyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 16 Nisan 2008; 20:27:47 >

• Bekliyoruz.
  • moda metal-çelik telefon.. herkes oraya doğru gidiyor..
  • Samsung'lar benim de çok hoşuma gidiyor telefona önem vermeyen birisi olarak ve bir Nokia 2760 kullanıcısı olarak...
  • boyuna model çıkarıyolar.
  • nokia modellerine benzemiş özellikle L870 ama i900 de fena değil haaaa!!!
  • Samsung çoşmuş
  • İ900 iş yapabilir gelsin bakalım..
  • Hiçbiri samsungun yaptığı telefonlara benzemiyor
  • samsung artık çizgi değiştirmeye başladı sanırım...

daha güzellerini bekliyoruz...

metal alaşımlara ağırlık vermeye başlamış...
  • samsung teknoloji olarak özelliklede telefonlarının ekran kalitesi çok çok iyi... dünyanın en büyük lcd üreticilerinden birisi olmanın avantajı olsa gerek.. samsungu hep beğenmişimdir. diğerleri gibi oyuncaklara benzer telefon yapmıyor hiç değilse...
  • l870 ve b 510 un cok fazla alici bulacagini tahmin ediyorum.cunku telefonlarin dizayni cok guzel ve samsung bu modellerde bir cok eksigini gidermis.
    Tasarim konusuna gelirsek;zaten ben samsungun tasarimlarini hep sevmisimdir.bu modellerin tasarimida gayet guzel.
  • aynen katılıyorum
  • tasarımlar berbat
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLACKS_EAGLE

tasarımlar berbat

al benden o kadar...samsung yazısını görmesem sagem diyecem...
  • nokia özentisi olmuş sanki biraz.samsunga yakıştıramadım bu tasarımları.

not : nokiacı değilim telefonum g600.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.