Şimdi Ara

smile adsl internetten başvuru yaptım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar smile adsl için internetten başvuru yaptım şimdi ne olacak beni arayacaklarmı yoksa otomatik adsl bağlanacakmı ?

• müşteri hizmetlerini ara.
  • eğer sorun olmayacaksa salı günü telekoma başvuru yapacağımda ondan sordum. telefonla görüşme yapmadan otomatik adsl bağlamazlar değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casual -- 13 Nisan 2008; 14:04:23 >
  • Eğer sizi aramalarına yönelik bir form doldursanız tabiki aramadan, bazı bilgileri sizden almadan açmazlar ama mesela superonline'da direk her bilgiyi internetteki formdan doldurduğunuz için bir kaç gün içinde aktivasyon bilgileriniz telefona mesaj ile geliyor.Yani aktif oluyor.Bence işi şansa bırakmayın ve arayıp konuşun.Forumda iptal konusunda sorunlar yaşayan arkadaşların yazılarını okumuştum....
  • @wanker çok teşekkürler mail atmışlar sanırım aramadan abonelik işlemlerini başlatmayacaklar

SmileAdsl basvurunuz alinmistir. Müsteri Temsilcimiz, en kisa süre içerisinde sizi arayarak basvuru islemlerinizi baslatacaktir. Basvuru islemlerini hizlandirmak için 212 - 542 45 45 numarali müsteri hizmetleri numaramizdan onay aliniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.