Şimdi Ara

Acil yardım ödev var...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar okulumdan bir ödev var ama yardımcı olursanız çok sevinirim.Ödev için buradaki videoları indirmem lazımhttp://www.kanald.com.tr/haber/VideoDetay.aspx?VideoID=614&ProgramID=6
    ama malesef indiremiyorum nasıl ve hangi programla indirmem mümkün olur yardımınızı bekliyorum teşkküeler..

• sağ tıkla kaynagı görüntüle yapınca eskiden lınk çıkıyodu artık olmuyor galiba
  • Başka seçenek yokmu acaba
  • arkadaşım mutlaka biliyorsundur "internet download manager" programını. ben onu kullandığım için yardımcı olabilirim.

indirmek istediğin dosya(video) üzerine mouse sağ tuş yaptıktan sonra özelliklere tıkla. karşına çıkan pencerede hemen aşağıda konum kısmında videonun linkini göreceksin. mouse ile tüm linki taradıktan sonra "internet download manager" programında "tasks>add new download" tıklarsan dosya linki otomatik karşına gelecek. sonrası malum. ok diceksin. karşıan gelen pencerede indirmeye başla dedikten sonra dosya inmeye başlar.
  • ama video üzerinde sağ tuş çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hammer_x -- 12 Nisan 2008; 22:50:48 >
  • ama video üzerinde sağ tuş çalışmıyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hammer_x

ama video üzerinde sağ tuş çalışmıyor..

arkadaşım gönderdiğin linke tıklıyorum ana haber bülteni videoları çıkıyor karşıma. ve ben video üstüne sağ tıklayabiliyorum. sanırım sorun başka. ama tam ne anlayamadım.
  • free download managerı dene.diğerlerinden daha iyi diyebilirim. inndir.com da bulabilirsin
  • mms://dogantv.wmod.llnwd.net/a1200/d1/kanald/progressive/loadable/anahaber/10.04.2008.wmv
    al sana link calistir de. media playerda acar calistir dersen. ok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.