Şimdi Ara

R a p i d S h a r e Premium Download Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar rapidshare premium uyeligim var ve flashget ile indiriyorum dosyalari 2 gundur bir sorunum var 100 er mb parcalar halinde 7 8 dosya indiriyorum ancak 2 3 dk sonra duruyo r a p i d s h a r e anasayfasina girip bakiyorum aciba kotammi dolmus diye r a p i d s h a r e in sitesinede girmiyor sonra modeme reset atiyorum bakiyorum siteye kotam dolmamis tekrar deniyorum yine 2 3 dk indiriyor sonra yine duruyor bu nedendir ve varmidir bi cozumu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diGiheX -- 12 Nisan 2008; 18:15:18 >

• Çoklu indirmede böyle sorunlar yaşanabiliyor bazen.Tek tek indirmeyi denermisiniz ?

Şunuda belirtmek isterim çoklu indirmek rapidshare kotanıza daha fazla kota girmesine sebeb olur ve tek indirmeye göre çok daha yavaştır ve sizdede olduğu gibi bazen sorun yaratabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

Çoklu indirmede böyle sorunlar yaşanabiliyor bazen.Tek tek indirmeyi denermisiniz ?

Şunuda belirtmek isterim çoklu indirmek **** kotanıza daha fazla kota girmesine sebeb olur ve tek indirmeye göre çok daha yavaştır ve sizdede olduğu gibi bazen sorun yaratabilir.

Bana tam 22 gb fazla yazdılar.

Hocam sana tavsiyem IDM kullan.

• IDM nedir ne is yarar biraz bahsedermisin ?
  • flashget gibi dosya indirme yöneticisi ama bence flashgetten daha iyi kullan bir kere görürsün ben flashget kullanırken dosyalar hep hatalı iniyordu rar dosyaları tekrar indirmek zorunda kalıyordum ama idm de çok nadir oluyor
  • sorunum farkli ama benim neyse bi deneyelim bakalim ne olcak ..
  • kardes bendede dedigin gibi oluyordu 2-3 dakika sonra sıfırlanıyordu modemime en son güncellemeyi yükledim halloldu..

kaçtane indirme yöneticisi yükledim hepsinde aynı problem oldu sorunun modemimden kaynaklandıgını anladım
  • bendede aynı sorun geçen günlerde vardı,

sık degil ama arasıra indirme duruyordu hatta burayada yazdım, bu siradada rapid sitesine girmiyordu, bu aralar olmuyor.benim sorun modemden filan degil, evvelden yoktu çünkü böyle bir sorun..

bu aralar iyi gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revenger11 -- 12 Nisan 2008; 22:24:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.