Şimdi Ara

Sound blaster 5+1 sadece 2 hoparlörden ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aldığım ses kartı yukardaki gibi fakat benim 5+1 ses sistemimi taktığım zaman sadece 2 hoparlörden ses geliyor ne yapmam lazım , eğer jack almam gerekirse ben jack almamak için aldım zaten ses kartını , ne yapıcam ben şimdi :'(

Sound blaster 5+1 sadece 2 hoparlörden ses

çıkışlar böyle arakdaşlar nasıl bağlamam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 12 Nisan 2008; 17:03:25 >

• ? yardımcı olacak yokmu
  • Ses kartının resmini göremedim fakat resimde sadece 2 ch inputlara bağlantı yapmışsın. 2ch inputa bağladığın kablodan (jack-rca dönüştürücü kablo) 2 adet daha bulup sağ taraftaki 5.1 çıkışlara bağlantı yapman gerekiyor. Ses kartından 5.1 ses alabilmen için 3 adet jack çıkışı olması lazım. Sub-center için 1 çıkış, front için 1 çıkış ve surround için 1 adet çıkış vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James T. Kirk -- 12 Nisan 2008; 18:39:31 >
  • kardeş ben dediğin gibi yaptım , iki tane daha çıkış yaptım ve yandaki 6 tane yere takdım , sonrada ses kartındaki çıkışlara verdim ama bu seferde sona taktığım kablo çalmıyo ses kartım bu

http://www.bitbilgisayar.com/sound-blaster-51-ses-karti-p-4096.html
  • O kartta turuncu giriş sub-center, yeşil ön, siyah da arka hoparlör girişleridir. Kabloları doğru yerde olduğuna emin ol.
  • neyse kardeş yardımların için saol , sorun halloldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.