Şimdi Ara

Yok Daha neler!!! Turk Telekom kendini aştı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben nisan ayında sadece 5 tane ayrı dosya indirdim. 3 tanesi 1mb 1 tanesi 2mb diğeri 5mb olmak üzere. şimdi kotama baktım kotamın 1 GB ı dolmuş. Bu ay hiç youtube vs. de girmedim nasıl oldu bu

TURKTELEKOM'A

• T.T'nin hayırlı bir iş yaptını gören oldu mu?
  • Cem yılmazla gülenler ağlayarak fatura ödüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: taichi

ben nisan ayında sadece 5 tane ayrı dosya indirdim. 3 tanesi 1mb 1 tanesi 2mb diğeri 5mb olmak üzere. şimdi kotama baktım kotamın 1 GB ı dolmuş. Bu ay hiç youtube vs. de girmedim nasıl oldu bu

TURKTELEKOM'A

Bana biraz garip geldi bu durum.Sakın başkaları hattını kullanıyor olmasın.TT ile alakalı bir durum bence yok.Sonuçta dijital ortam ve gerekli yerlere başvurursan hangi sitelere girildiğini hangi bilgisayarlardan saat kaçta bağlantı yapıldığını vs. öğrenebilirsin.

• Pc'de trojan olabilir kablosuz bağlantınız varsa kaçak kullananlar olabilir bunlara dikkat edin bence başlangıç olarak virus taramasını yaptırmalısınız eminseniz telekom'a gidip şikayette bulunun düzeltiyorlar fazla yazılan kota miktarını. Dedikleri de sistemde bir hata olmuş
  • TT un kota sayaçlarında anormallikler herzaman var..reklam parası nerden çıkıyor sanıyorsunuz.
  • Geçenlerde aynısı bir arkadaşa daha da olmuştu. Ona da 1 günde 20 gb fazladan eklenmişti.TTnet'in müşteri hizmetlerini arayıp bilgi istemeni tavsiye ederim.

444 0 375
  • hiçbirşey elde edemessiniz,benim makina günde kendi kendine 60-70mb yüklüyor hiçbirşey yapamıyorum.

telekoma gittim çare yok ankara merkez ( kotaların ayarlandığı ) yere tel. açtım çare yok.....

tekrar telekoma gittim adamın dediği dilekce ver bakarız hehe komik dimi !

dumeter kullanmak en mantıklısı ayarlıycan 4gb olduğunda alarm veriyor,sonra ay sonuna kadar internete girmiyceksin eğer extra kazık yemek istemiyorsan.......

bu arada ben ne msn ne youtube ne download yapacak başka şeylerede girmiyorum,resmen kafadan yazıyor hergün,ve elimden bişey gelmiyor.

pc kamerasını bile kullanmama rağmen söktüm attım,windows güncellemeler de kapalı,anlıycağınız herşey kapalı sadece haber siteleri ve donanım habere takılıyom genede hergün 60-70mb yiyor.

ttnet,telekom allah sizin belanızı versin.........................................

• TT Lanet Olsun Bizi hayla ufacık tel kaplosuyla nete bağlıyor .
  • Telekom yazısını görünce dayanamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: taichi

ben nisan ayında sadece 5 tane ayrı dosya indirdim. 3 tanesi 1mb 1 tanesi 2mb diğeri 5mb olmak üzere. şimdi kotama baktım kotamın 1 GB ı dolmuş. Bu ay hiç youtube vs. de girmedim nasıl oldu bu

TURKTELEKOM'A

aynı durum bendede var 31 mart gecesi birşeyler indirmiştim çünkü kotam daha dolmamıştı yaklaşık 1.5 gb kotam daha vardı sonra saat 12 de bıraktım indirmeyi ve kapattım bilgisayarı ertesi gün bilgisayarı açtığımda ttnet ten kotama bakayım dedim tam 1.5 gb nisan ayına yazılmış nasıl olduğuna bir anlam veremiyorum gerçi ilk defa böyle bişey başıma geldi gerçekten yoluyorlar bizi

• ya abicim 29 milyon veren 49 da verir geçin sınırsıza...

yani bu kadarmı zor yahu ayda 20 milyon fazlavermek haftada 5 milyon biriktirseniz çok para da değil hani.....

anladınız siz....
  • Unutmayın biz TurkTelekom'u sattık, Arapları zengin ediyoruz.

Parayı memleket evladı kazansa gene içim yanmayacak ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalok -- 13 Nisan 2008; 17:50:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalok

Unutmayın biz TurkTelekom'u sattık, Arapları zengin ediyoruz.

ahhh ahhh arkadaşım derin mevzular içim yanıyor gerçekten...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2n4...4Life

ya abicim 29 milyon veren 49 da verir geçin sınırsıza...

yani bu kadarmı zor yahu ayda 20 milyon fazlavermek haftada 5 milyon biriktirseniz çok para da değil hani.....

anladınız siz....

iyide niye fazla vereyim ne oyun nede film indiriyorum normalde kotamıda dolduramıyorum buradaki konu ne olursa olsun normalde kullanmadığım halde 1.5 gb gibi kotanın ttnet sayfasında yazması yani haksız kazanç
  • quote:

Orjinalden alıntı: metalok

Unutmayın biz TurkTelekom'u sattık, Arapları zengin ediyoruz.

hmm peki o zaman baska bir servis saglayicaya gecin AZ PARA KAZANSINLAR. smile tellcom superonline gibi mesela
  • ben bir anormallik görmüyorum internette bağlı olduğun ve bir şeylerle uğraş gene kota gidiyor sen galiba sadece indirmelere takılmışsın sonuçta bir haber sitesini açmak bile bir download dır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

T.T'nin hayırlı bir iş yaptını gören oldu mu?

Gördüm diyen rüşvet yemiştir
  • bazen bir önceki aydan devir gibi bir saçmalık var ondan olabilir mesela ben ayın 29 çektiğim bir 700MB dosyayı diğer aya aktarıyor halbuki bu ayki kotamda o kadar yer olmasına rağmen bizzat yaşadım iki üç kere.
  • Haber sitelerindeki - forumlardaki resimler, reklamlar... hepsi download olarak hesabınıza yazılır. Mesela Donanımhaber'de imzalardaki resimler ve avatarlardaki resimler hep download. Bunun üzerinde konulardaki postlara koyulan screen capture'lar var ki bunların bazen 1 tanesi bile 1 - 2 mb civarı olabiliyor. Yine sayfaların yanında ortasında çıkan flash reklamlar...

Uzun lafın kısası forum ve haber sitelerinde uzun saatler geçiyorsanız içerikle alakalı olmakla birlikte günde 30 - 50 mb arası kotanızın gitmesi son derece normal.

Örneğin bol miktarda kullandığınız smile'ı bile 1 kb civarı kota götürmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 14 Nisan 2008; 12:33:05 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.