Şimdi Ara

bazı internet sayfalarına giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internet hattımda herhangi bir problem olmamasına rağmen internettte bazı sayfalara girmiyor.internet explorer özellikleri ile oynadım yasaklı siteler kısmına filanda baktım ama yinede bazı sayfalara girişin neden olmadığını anlayamadım .sonunda sıfırdan tekrar windows kurdum ama daha yeni sıfır windowsda bile aynı sayfalara girşite problem var (dns ayarlarını bile değiştirdim) .1 ay öncesine kadar devamlı oynadığım g l a diatus oyununun sayfasınada giremiyorum cıldıracam ya birisi yardım edebilirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atkinson -- 11 Nisan 2008; 19:07:54 >

• 4.2.2.1
    4.2.2.2 dns olarak bunları dene bende de girmiyordu bunlarla giriyor şuan
  • dns degiştirdim derken onları kastetmiştim zaten
  • proxy kullan yada modeminin modeli nedir.
  • Java yada flash ile ilgili bir problem olabilir mi ?
  • Bu gün OpenDNS biraz sorunlu. 4.2'leri de tavsiye etmem, genelde yoğun olmadığı zaman yok gibi. Şimdilik sansürlü sitelerde işiniz yoksa ttnet'inkine geçebilirsiniz. Bu problem düzelene kadar tabii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHaLaNX. -- 12 Nisan 2008; 0:22:12 >
  • sorunum yaklaşık 1 aydır devam ediyor yani bugune özel bir problem degil modemim picatel ve dns leride problem cıkınca degiştirdim zaten
    proxy degistirmek icin ne yapacagım ?
    java ve flash player için bakıyorum olup olmadığını söylerim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atkinson -- 12 Nisan 2008; 11:08:09 >
  • java ve flash player sorunumu çözmedi başka aklınıza gelen varmı?
    bilgisayarı yeniden kurmama rağmen bu sayfalara girememem modemden olabilecegini düşündürüyor modemden bazı sayfalara girişe engelleme konulabiliyormu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.