Şimdi Ara

Tomasetto sıralı gaz sistemleri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
6
Favori
139.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: erenyorum

HONDA CIVIC MARKA ARACIMA 2 HAFTA ÖNCE İLSAY OTOMOTİVDE TOMASETTO MARKA KİT TAKTIRMAYA GİTTİM,DAHA ÖNCEDEN RANDEVU ALMIŞTIM VE BİRAZ DA BİLGİLENME AMAÇLI SORULARIM OLMUŞTU TABİ BU SORULAR LPG DEN HİÇ ANLAMAYAN BİRİ GİBİ HİSSETTİREREK VE İLGİLENEN ARKADAŞ DÖKTÜRMEYE BAŞLADI TABİ BU ARADA TOMASETTO NUN STRATEJİK EKONOMİK VE KALİTE AÇISINDAN NE SEVİYEDE OLDUĞUNU BİLİYORUM BİRÇOK MARKAYA ÜRETİM YAPTIĞINI TEKNOLOJİSİNİ VS VS.....HERNEYSE RANDEVUYA SADIK KALAMAYARAK 1 HAFTA GECİKMEYLE MONTAJA GİTTİM,HEMEN HONDA CİVİC GİRDİ ATÖLYEYE DEPODAN TOMASETTO KİT ÇIKARILDI ÜZERİNDEDE HONDA YAZIYOR BU ARADA VE ARKADAŞLAR HALA BANA SAF MUAMELESİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR ARDINDAN KUTUYU AÇTIM
    TOMASETTO KİT İÇİNDEN ÇIKAN MALZEMELER
    1.İÇİNDEN ÇIKAN GAZ ECU SU İLE OYNANMIŞTI VİDALAR SÖKÜLMÜŞ ECU AÇILMIŞ MÜDAHELE EDİLMİŞ SONUÇTA TORNAVİDA İZİ VARDI
    2.ŞAMANDIRA TAMAMEN YERLİ OLAN ALDESA MARKA ŞAMANDIRAYDI, E İNSAF BE ANLAMASAK KABACA BİR TABİR OLACAK AMA GEÇİRECEKSİNİZ.
    3.MONTAJIN BİTİMİNDEKİ SÜPRİZ STEPNE DEPO TAKTIK 50 LİRA DAHA VERECEKSİN,GERÇEKTEN YAZIK PAZARLIK BİTİYOR VE SON SÜPRİZ.
    VE HEMEN ARDINDAN BURADA BULUNMANIZ YANİ SERVİSTE DURMAK YASAK SİZ YUKARDA ÇAYINIZI YUDUMLARKEN BİZ MONTAJI YAPALIM SERVİSTEDE BİR ADET KAMERA VAR GÜYA YUKARDAN ARABANI İZLİYORSUN MEŞUR OLDUK KAMERADAYIZ..
    TABI BUNLAR OLURKEN USTA MONTAJA BAŞLADI BİLE BELKİDE SIRF O USTANIN HATRINA OLDU BU MONTAJ YOKSA ÇEKİP GELECEKTİM.SERVİS OLAYINADA İTİRAZ ETTİM BENİ HİÇBİR GÜÇ BU SERVİSTEN ÇIKARAMAZ DEDİM VE ÇIT ÇIKMADI YETKİLİ ARKADAŞLARDAN.MONTAJ BİTENE KADAR İZLEDİM.
    ŞİMDİLİK MEMNUNUM BAKALIM AYAR YAPTIRMAYA VE PROBLEM GİDERMEYE GİTTİĞİMDE NASIL DAVRANACAKLAR.

SAYIN İLSAY YETKİLİLERİ MÜŞTERİYİ TEKNİK ANLAMDA KESİNLİKLE KÜÇÜMSEMEYİN SEN TEK MARKA İLE UĞRAŞIRKEN MÜŞTERİ BİNBİR MARKA ARAŞTIRARAK BİLGİ SAHİBİ OLUYOR.KALDI Kİ KARŞINIZDA MAKİNA-PROGRAM TEKNİSYENİ VAR.

EREN ÖZMEN

eren bey merhabalar,

sizin aracınız ve montajınız ile bilgi aldım arkadaşlardan. şamandıra olayı bir yanlışlık vs. olduğunu ve hemen değiştirildiğini söylediler. Yani aracınızda şuan TOMASETTO şamandıra var dimi. ayrıca stepne tank farkını diğer tüm LPG firmalarını araştırın %90 nında bu fark vardır. ki sizede en başta söylenmiş ama ya anlaşılmadı veya arkadaş net olarak size anlatamadı. birde şamandıra olayı olunca bu 50 tlik farkıda almamışlar zaten. şuan aracınızda bir problemin olmadığını söylemişsiniz umarım bu şekilde devam eder. ve lütfen sizden ricam muhakkak problem dahi olmasa 700-1000 km. arası gibi tekrar uğrayıp son ayarınızı yaptırmanız.

birde son olarak gelen müşterilerimizi SAF yerine koymayın demişsiniz. Bizim kesinlikle böyle bir ne niyetimiz nede amacımız var. Bize gelen müşteriler malum birçok kesimden geliyorlar. bizde markanın kalitesini vs. vs. anlatmak zorundayız. Ama siz kendinizi ve ünvanınızı tanıtmış olsaydınız size daha teknik veya neyi merak ediyorsanız o cevaplanırdı.

Aracınızı aileniz ile birlikte ekonomik olarak kullanmanız dileğiyle.

• quote:

Orjinalden alıntı: cancin965

TOMASETTO kullanmıyorum LANDİ (landirenzo değil) kullanıyorum . Bundan önceki Honda ma da landi taktırdığım için ve sorun yaşamadığım için landi tercih ettim, fakat İzmir 3. Sanayideki ustam bu aracına TOMASETTO takalım daha ekonomik - ucuz dedi ben yanaşmadım , ama şunu samimiyetle söyleyeyimki ustama inandım. Ama daha önceden denemiş tecrübe edilmiş bir kit olduğundan LANDİ de karar kıldım ve herzamanki gibi sorunsuz biniyorum. Buraya landi nin reklamı olsun diye yazmıyorum bu forumlarda landinin topici bile yok.

Ama şunu söyleyeyim Landi taktırmasaydım prins,brc,atiker,zovoli,tartarini ....vs. taktırmayacaktım. Tercihim TOMASETTO olacaktı. Taktırmayı düşünen arkadaşlar araştırsınlar bu kit bence de fiyat performans , sorunsuzluk ... vb.. diğer kitlerden önde.
    Nasip belki yeni kasa honda alırsam TOMASETTO taktırırım.

Hayırlısı diğer markada olsa aracınızda problemsiz bir şekilde binmeniz güzel. İnşallah birgün TOMASETTO farkınıda yaşarsınız

• quote:

Orjinalden alıntı: tomasetto ilsay

quote:

HONDA CIVIC MARKA ARACIMA 2 HAFTA ÖNCE İLSAY OTOMOTİVDE TOMASETTO MARKA KİT TAKTIRMAYA GİTTİM,DAHA ÖNCEDEN RANDEVU ALMIŞTIM VE BİRAZ DA BİLGİLENME AMAÇLI SORULARIM OLMUŞTU TABİ BU SORULAR LPG DEN HİÇ ANLAMAYAN BİRİ GİBİ HİSSETTİREREK VE İLGİLENEN ARKADAŞ DÖKTÜRMEYE BAŞLADI TABİ BU ARADA TOMASETTO NUN STRATEJİK EKONOMİK VE KALİTE AÇISINDAN NE SEVİYEDE OLDUĞUNU BİLİYORUM BİRÇOK MARKAYA ÜRETİM YAPTIĞINI TEKNOLOJİSİNİ VS VS.....HERNEYSE RANDEVUYA SADIK KALAMAYARAK 1 HAFTA GECİKMEYLE MONTAJA GİTTİM,HEMEN HONDA CİVİC GİRDİ ATÖLYEYE DEPODAN TOMASETTO KİT ÇIKARILDI ÜZERİNDEDE HONDA YAZIYOR BU ARADA VE ARKADAŞLAR HALA BANA SAF MUAMELESİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR ARDINDAN KUTUYU AÇTIM
    TOMASETTO KİT İÇİNDEN ÇIKAN MALZEMELER
    1.İÇİNDEN ÇIKAN GAZ ECU SU İLE OYNANMIŞTI VİDALAR SÖKÜLMÜŞ ECU AÇILMIŞ MÜDAHELE EDİLMİŞ SONUÇTA TORNAVİDA İZİ VARDI
    2.ŞAMANDIRA TAMAMEN YERLİ OLAN ALDESA MARKA ŞAMANDIRAYDI, E İNSAF BE ANLAMASAK KABACA BİR TABİR OLACAK AMA GEÇİRECEKSİNİZ.
    3.MONTAJIN BİTİMİNDEKİ SÜPRİZ STEPNE DEPO TAKTIK 50 LİRA DAHA VERECEKSİN,GERÇEKTEN YAZIK PAZARLIK BİTİYOR VE SON SÜPRİZ.
    VE HEMEN ARDINDAN BURADA BULUNMANIZ YANİ SERVİSTE DURMAK YASAK SİZ YUKARDA ÇAYINIZI YUDUMLARKEN BİZ MONTAJI YAPALIM SERVİSTEDE BİR ADET KAMERA VAR GÜYA YUKARDAN ARABANI İZLİYORSUN MEŞUR OLDUK KAMERADAYIZ..
    TABI BUNLAR OLURKEN USTA MONTAJA BAŞLADI BİLE BELKİDE SIRF O USTANIN HATRINA OLDU BU MONTAJ YOKSA ÇEKİP GELECEKTİM.SERVİS OLAYINADA İTİRAZ ETTİM BENİ HİÇBİR GÜÇ BU SERVİSTEN ÇIKARAMAZ DEDİM VE ÇIT ÇIKMADI YETKİLİ ARKADAŞLARDAN.MONTAJ BİTENE KADAR İZLEDİM.
    ŞİMDİLİK MEMNUNUM BAKALIM AYAR YAPTIRMAYA VE PROBLEM GİDERMEYE GİTTİĞİMDE NASIL DAVRANACAKLAR.

SAYIN İLSAY YETKİLİLERİ MÜŞTERİYİ TEKNİK ANLAMDA KESİNLİKLE KÜÇÜMSEMEYİN SEN TEK MARKA İLE UĞRAŞIRKEN MÜŞTERİ BİNBİR MARKA ARAŞTIRARAK BİLGİ SAHİBİ OLUYOR.KALDI Kİ KARŞINIZDA MAKİNA-PROGRAM TEKNİSYENİ VAR.

EREN ÖZMEN

eren bey merhabalar,

sizin aracınız ve montajınız ile bilgi aldım arkadaşlardan. şamandıra olayı bir yanlışlık vs. olduğunu ve hemen değiştirildiğini söylediler. Yani aracınızda şuan TOMASETTO şamandıra var dimi. ayrıca stepne tank farkını diğer tüm LPG firmalarını araştırın %90 nında bu fark vardır. ki sizede en başta söylenmiş ama ya anlaşılmadı veya arkadaş net olarak size anlatamadı. birde şamandıra olayı olunca bu 50 tlik farkıda almamışlar zaten. şuan aracınızda bir problemin olmadığını söylemişsiniz umarım bu şekilde devam eder. ve lütfen sizden ricam muhakkak problem dahi olmasa 700-1000 km. arası gibi tekrar uğrayıp son ayarınızı yaptırmanız.

birde son olarak gelen müşterilerimizi SAF yerine koymayın demişsiniz. Bizim kesinlikle böyle bir ne niyetimiz nede amacımız var. Bize gelen müşteriler malum birçok kesimden geliyorlar. bizde markanın kalitesini vs. vs. anlatmak zorundayız. Ama siz kendinizi ve ünvanınızı tanıtmış olsaydınız size daha teknik veya neyi merak ediyorsanız o cevaplanırdı.

Aracınızı aileniz ile birlikte ekonomik olarak kullanmanız dileğiyle.

KUTUDAN ÇIKANLAR GERÇEKTEN ÜZÜCÜYDÜ MUTLAKAKİ DEĞİŞTİRİLİR O PARÇANIN MONTAJI YAPILSADA SÖKÜLÜP TOMASETTO MARKA ŞAMANDIRA VS.. TAKILIR SORUN OLACAĞINI ZANNETMİYORUM AMA BENİM KUTUM OLMASIDA HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL O KUTUDA OLMAMASI GEREKEN MALZEME VARDI.AYRICA STEPNE DEPO DA KONUŞULMUŞTU FARK ALMAYIZ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL DENMİŞTİ.ŞUNUDA BELİRTEYİM MONTAJI YAPAN USTA GERÇEKTEN BU İŞİ ÇOK İYİ YAPIYO İŞÇİLİK KUSURSUZ USTA ARKADAŞA DA TEŞEKKÜR EDERİM.ŞİMDİLİK BİR SIKINTI YOK LPG DE AMA SIZDIRMAZLIKTAN EMİN OLMAK VE AYAR İÇİN GELECEĞİM.İYİ GÜNLER,İYİ ÇALIŞMALAR.(BU ÜZÜCÜ OLAYIDA DEPOCU ARKADAŞIN BİR ANLIK DALGINLIĞI OLARAK KABUL EDİYORUM)

• quote:

KUTUDAN ÇIKANLAR GERÇEKTEN ÜZÜCÜYDÜ MUTLAKAKİ DEĞİŞTİRİLİR O PARÇANIN MONTAJI YAPILSADA SÖKÜLÜP TOMASETTO MARKA ŞAMANDIRA VS.. TAKILIR SORUN OLACAĞINI ZANNETMİYORUM AMA BENİM KUTUM OLMASIDA HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL O KUTUDA OLMAMASI GEREKEN MALZEME VARDI.AYRICA STEPNE DEPO DA KONUŞULMUŞTU FARK ALMAYIZ HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL DENMİŞTİ.ŞUNUDA BELİRTEYİM MONTAJI YAPAN USTA GERÇEKTEN BU İŞİ ÇOK İYİ YAPIYO İŞÇİLİK KUSURSUZ USTA ARKADAŞA DA TEŞEKKÜR EDERİM.ŞİMDİLİK BİR SIKINTI YOK LPG DE AMA SIZDIRMAZLIKTAN EMİN OLMAK VE AYAR İÇİN GELECEĞİM.İYİ GÜNLER,İYİ ÇALIŞMALAR.(BU ÜZÜCÜ OLAYIDA DEPOCU ARKADAŞIN BİR ANLIK DALGINLIĞI OLARAK KABUL EDİYORUM)

anlayışınız için teşekkür ederim.
  • seat toledo 1.6 8 valf şehiriçi yaklaşık 200 - 220 lira yakıt var normal mi. Bana sanki fazla gibi geliyor. Ama ayarlarda bir problem var mı acaba. Tomesetto marka lpg mi daha 4000 km önce taktırdım. Yada benim aracın yakıtı mı fazla acaba. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeynel0101

seat toledo 1.6 8 valf şehiriçi yaklaşık 200 - 220 lira yakıt var normal mi. Bana sanki fazla gibi geliyor. Ama ayarlarda bir problem var mı acaba. Tomesetto marka lpg mi daha 4000 km önce taktırdım. Yada benim aracın yakıtı mı fazla acaba. Teşekkür ederim.

aracınızın yakıtı biraz fazla. taktırdıktan sonra 1000 km. içerisinde hiç ayara gittinimiz mi taktırdığınız bayiye. şayet ankara iseniz servislerimizden bir tanesine gelerek gerekli kontrolleri yapmakta yarar var.
  • quote:

seat toledo 1.6 8 valf şehiriçi yaklaşık 200 - 220 lira yakıt var normal mi. Bana sanki fazla gibi geliyor. Ama ayarlarda bir problem var mı acaba. Tomesetto marka lpg mi daha 4000 km önce taktırdım. Yada benim aracın yakıtı mı fazla acaba. Teşekkür ederim.

Zeynel0101 Bey,

1.6 8 valf için vermi,ş oldugunuz yakıt verılerı normalın uzerınde... En kısa zamanda Ostim merkezimize uğramanızı çayınızı içerken arkadaşlarımızda aracınızla ilgilenir ve sorunu çözerler...

İyi Günler...
  • hacı ali bey merhabalar.ben bu hafta gelecektim,gelemedim(araba biraz km yapması açısındanda gelememem isabet oldu)sızdırmazlık raporu içi c.tesi ostimden faydalanabilirmiyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bosporuss06

hacı ali bey merhabalar.ben bu hafta gelecektim,gelemedim(araba biraz km yapması açısındanda gelememem isabet oldu)sızdırmazlık raporu içi c.tesi ostimden faydalanabilirmiyim?

problem değil. sızdırmazlık raporunu ostimden c.tesi günü öğle mesaisinde bitiyor. öğleden önce alabilirsiniz yani. öğleden sonra da muayneyi halledersiniz. muayne c.tesi de açık ve kimse olmuyor.
  • Seat Toledo aracımı alalı dah 1 ay oldu. Ama tüp takalı 3000-4000 km olmuş. En son alırken makinaya taktılar ayar yapıldı dediler ama . LPG sakaryada cemalettin bey tarafından takılmış. Araç Wosvagen Bora ile aynı özelliklere sahip bir araç . Aracın 75000 bakımlarıda yapılmıç Araç şu anda 77500 km de. Diğer kısımlardan birşeyler olacağını düşümnmüyorum ben. Servise gitmemi önerir misiniz? Ben Kocaelideyim. Kocaelide bayiniz yok mu? Bir de Yakıt Tasarrufu sağlamak için Sürüş tekniği bilgileri verirseniz seviniri. Pek Acemi şöför değilim ama püf noktalar mutlaka vardır. Ayar yaparken nelere dikkat ediliyor. Performans azaltarak yakıt tasarrufu felan yapılmaz değil mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Seat Toledo aracımı alalı dah 1 ay oldu. Ama tüp takalı 3000-4000 km olmuş. En son alırken makinaya taktılar ayar yapıldı dediler ama . LPG sakaryada cemalettin bey tarafından takılmış. Araç Wosvagen Bora ile aynı özelliklere sahip bir araç . Aracın 75000 bakımlarıda yapılmıç Araç şu anda 77500 km de. Diğer kısımlardan birşeyler olacağını düşümnmüyorum ben. Servise gitmemi önerir misiniz? Ben Kocaelideyim. Kocaelide bayiniz yok mu? Bir de Yakıt Tasarrufu sağlamak için Sürüş tekniği bilgileri verirseniz seviniri. Pek Acemi şöför değilim ama püf noktalar mutlaka vardır. Ayar yaparken nelere dikkat ediliyor. Performans azaltarak yakıt tasarrufu felan yapılmaz değil mi? Şimdiden teşekkür ederim.

anladım. aracınız yakıtları çok abartılacak kadar fazla değil. siz yinede madem yeni aldınız bi servise götürmenizde yarar var. bu hem aracınız genel kontrolünü yaptırmak için hemde problemli bir yeri varmı yokmu ona bakarlar. şayet birşey çıkmaz ise tekrar cemalettin beye götürürseniz kontrollerini yapsın ve genel ayarına bi baksın. yakıt tasarrafu için de ayrı bir sürüş tekniği vs. yok. yani benzinde aracınızı nasıl kullanıyorsanız o şekilde devam edebilirsiniz. genel olarak soruyorsanız aracınız limitlerini zorlamadan normal devirlerinde kullanmanız yeterli. Performans azaltarak tasarruf yapma şansınız da maaselef şansımız yok. yani net ayar olması gereken ayar neyse onun olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomasetto ilsay -- 3 Mart 2009; 16:21:14 >

• herkeze selamlar aracıma tomasetto taktıralı yaklaşık 1 hafta oldu toyota 1,6 terra otomatik performans kaybı şimdiye kadar görmedim ama aracı benzinli olarak hiç kullanmadığım için yakıt konusunda bir fikrim yok ortalama ne kadar yol yapmam lazım .....
    ayrıca araca 64 lt lik gaz aldım ve şu anda 300 km oldu ve çeyrek depo gaz görünüyor
    ortalama kaç km yapmam gerekir aracın otomatik olması bunu değiştirirmi teşekkürler
  • ayrıca ilsay lpg den gayet memnun kaldım arkadaşlara teşekkür ederim ilgilerinden dolayı inşaallah bir defalık değildir. bunu zamanla görüp paylaşacağız
  • quote:

Orjinalden alıntı: msh45msh

herkeze selamlar aracıma tomasetto taktıralı yaklaşık 1 hafta oldu toyota 1,6 terra otomatik performans kaybı şimdiye kadar görmedim ama aracı benzinli olarak hiç kullanmadığım için yakıt konusunda bir fikrim yok ortalama ne kadar yol yapmam lazım .....
    ayrıca araca 64 lt lik gaz aldım ve şu anda 300 km oldu ve çeyrek depo gaz görünüyor
    ortalama kaç km yapmam gerekir aracın otomatik olması bunu değiştirirmi teşekkürler

hakan bey merhabalar,

öncelikle aracınıza dönüşüm daha çok yeni. yakıtta bir tutarsızlık görülebilir. onun için şuan kaç km. yapması gerekir veya kaç km. daha yapar gibi yorumlar pek doğru olmaz. aracınızla 700 - 1000 km. daha yaptıktan sonra tekrar servisimize gelip son ayar yapılması gerekiyor. o zaman net ölçüm yapabiliriz.

quote:

Orjinalden alıntı: msh45msh

ayrıca ilsay lpg den gayet memnun kaldım arkadaşlara teşekkür ederim ilgilerinden dolayı inşaallah bir defalık değildir. bunu zamanla görüp paylaşacağız

biz teşekkür ederiz, zamanla bizim sadece montajı yapıp parayı alana kadar değil, her zaman yanınızda olduğumuzu göreceksiniz.

• dün test ettim arkadaşlar 20 tl lik gazla tam 130 km yol yaptım ankara şehir içinde aracım megane ıı sedan 2006 model 1600cc.tomasetto ya teşekkür ederim ve herkese tavsiye ediyorum 20ytl/130 km=154 krş
  • biz teşekkür ederiz, aracınızı iyi günlerde kullanınız.
  • Arkadaşlar Bende tomasetto kullanıyorum, yaklaşık 11 ay oldu ve hiç sorun yaşamadım ayrıca serviste gördüğüm ilgiden gayet memnunum. Kim nederse desin boşuna fazla para veripte yanılmayın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: neconer

Arkadaşlar Bende tomasetto kullanıyorum, yaklaşık 11 ay oldu ve hiç sorun yaşamadım ayrıca serviste gördüğüm ilgiden gayet memnunum. Kim nederse desin boşuna fazla para veripte yanılmayın...

Memnuniyetiniz ve Tavsiyeniz Bizi Çok Memnun Etti, Çok Teşekkür Ederiz... 10.000km Bakımlarını Aksatmamanızı Tavsiye Eder, Aracınızı Sevdiklerinizle Güzel Günlerde Tasarruflu Kullanmanız Dileriz....
  • Merhaba arkadaşlar bana bu markayı işyerimden bir arkadaşım tavsiye etti fakat o ana kadar adını bile duymadığım bu marka hakkında çok olumlu şeyler söyledi. Bunun üzerine TOMASETTO hakkında biraz araştırma yaptım ve taktıranların çok memnun olduklarını gördüm ve taktırmaya karar verdim. İlsay otomotivin Başkent Sanayi Sitesindeki şubesinden AYKUT beyle görüşerek 11.03.2009 tarihinde TOMASETTO marka lpg sistemini taktırdım. Aykut beyin yoğun ilgisi, güler yüzü, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiği hizmet te ayrı bir mutluluk kaynağıydı. Kendisine teşekkürlerimi bir borç bilirim. Gelelim TOMASETTO' dan memnuniyetime taktıralı 2 gün olmasına rağmen 170-180 km yol yaptım ve şu ana kadar edindiğim izlenim çok olumluydu.Tabi 1 depo lpg kullanıp ölçüm yaptıktan sonra gerçek fikirlerimi söyleyebileceğim. Aracım Ford Focus C-Max Ghia 2005 model ve bu marka aracı olup ta LPG taktırmayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim, çünkü bu araçlarda benzine güç yetmiyor. Fiyat olarak ta çok makul bir sistem 1.050,00 TL 10 ay taksitle. Bence LPG taktırmayı düşünenler ve henüz LPG konusunda tereddütü olanlar bence hiç düşünmeden bu markayı taktırabilirler. Tanımadığınız bir dost tavsiyesidir. TAKTIRIN VE GÜLÜMSEYİN.

• ilker bey çok teşekkürler dilekleriniz için. size aykut bey zaten hatırlatmıştır ama ben yinede hatırlatayım, 700 ila 1000 km. arasında tekrar servisimize uğrayıp son ince ayarları yaptırmanız gerekiyor. İyi günler
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.