Şimdi Ara

Kabadayı (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bana göre şener şen dünyanın starları arasında yer alıyor. muhteşem oyunculuk göstermiş yine izleyenler bilecektir.eşkıya olsun gönül yarası olsun türk sinema tarihine damgasını vuran filmler arasında yer alıyor. milletimiz bıraksın artık recep ivedikleride böyle filmlere destek versin. rekor kıracaksa böyle filmler rekor kırsın. goradan sonra en çok izlenen film recep ivedik olmuş sizde bu kadar hasılatı hakediyormu recep ivedik. boş konu boş espiriler... milletimiz uyansın diyorum artık. izlemeyenler varsa kabadayı nın dvd si dün itibariyle piyasaya çıktı alıp izlesin bence.

sizin düşünceleriniz nelerdir. ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Şener Şen türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından biridir bence , ben babası olan Ali şen'ide çok beğenirim , yakında bu kalitede sanatçılarda kalmayacak ne yazıkki
  • haklısın dostum. kaliteli nesil tükeniyor bencede.
  • Biri bana Şener Şen kimdir diye sorsa o beyaz perdeden gözlerimize yansıyan enerjidir derdim. Öyleki onun ışığı Kenan İmirzalioğlu'nun gücüne güç katmış genç oyuncu İsmail Hacıoğlu gelecek vaad eden performansıyla Yavuz Turgul'un ağır senaryosuna rağmen filmin karelerine pozitif yansımıştır.
  • Bugün izledim bende açıkca çok iyi bir yapım olmuş ama filmde bir kız yüzünden birçok olay oluyor ona biraz tepkim oldu.
  • ben sinemada izledim... en tuutuğum sahne ali osmanın diğer arkadaşlarına söylediği bir söz...

Dördünüz bi SÜRMELİ etmediniz
  • Çok güzeldi sinemada izlemiştim ve dvd si çıktığında tekrar arkadaşlarımla izledim
    gerçekten izlenmesi gereken bir film ...
  • ismail hacıoğluda baya iyi oyunculuk göstermeye başladı..filme yakışmış.
  • Özellikle sonu çok güzeldi filmin
  • kızda süperdi bu arada .o gözler hala aklımda...
  • şener şen herzaman ki gibi döktürüyor.. ismail hacıoğlu ise gelecek de türk sinemasının starlarından olmaya aday. ama filmde en beğendiğim kenan imirzalıoğlu oldu. tek kelimeyle mükemmel.. kötü adam rolü bu kadar mı yakışır..
  • sanat bu olmalı işte. kötü rolde iyi rolde yakışmalı
  • süper bir film tek kelimeyle... Kurtlar vadisi türü filmleri hayatta izlemezdim o filmden sonra izlemeye başladım...
  • Ben çok beğenmedim daha doğrusu beklediğim kadar iyi değildi.Bazı abartılar olmuş veyahut nasıl anlatsam bu mafya hikayelerinden mi sıkıldım bilmiyorum, belki de ''Eşkiya'' beklediğimden çok beğenemedim.
  • BAYA GÜZELDİ..HERŞEYİYLE AMA O KIZ YOK OF DİYORUM
  • Şener Şen in oyunculuğunu tartışmak hiçbirimizin haddi değil.yinemükemmel.

ancak film konusu biraz yavan kalmış o oyunculuğun yanında.
  • bende dün akşam izledim
    bazılarınızın dediğinin aksine konusunuda beğendim
    şener şen yine mükemmeldi
    ayrıca meşhur güzel kız :) , türk sinemasının yeni türkan şoray'ı diyolar, bence de olabilir, yetenekli...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aganta Burina Burinata

Biri bana Şener Şen kimdir diye sorsa o beyaz perdeden gözlerimize yansıyan enerjidir derdim. Öyleki onun ışığı Kenan İmirzalioğlu'nun gücüne güç katmış genç oyuncu İsmail Hacıoğlu gelecek vaad eden performansıyla Yavuz Turgul'un ağır senaryosuna rağmen filmin karelerine pozitif yansımıştır.

İzlemedim ama bu yorum bende merak uyandırmadı değil.

Açıkcası Şener Şen' e sevgimle Yusuf miroğluna antipatim aynı ölçüde arttığından filmi izlememeyi tercih etmiştim.
  • Film GüzeL izLEmeyenLer İzLesin ßiran önce Derim
  • İzlemek isterim konusu nedir filmin?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.