Şimdi Ara

## PNY'den Fabrika Çıkışı Hız Aşırtılmış GeForce 9800GTX XLR8 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## PNY'den Fabrika Çıkışı Hız Aşırtılmış GeForce 9800GTX XLR8 ##

Fabrika çıkışı arttırılmış saat hızları ile gelen GeForce 9800GTX serisine katılan yeni bir alternatif de PNY tarafından anons edildi. Daha çok profesyonel grafik çözümleri ile tanınan PNY, iddialı modellerini konumlandırdığı XLR8 serisi dahilinde hazırladığı hız aşırtılmış GeForce 9800GTX modelini duyurdu. Model ismi ile Jaguar'ın spor otomobillerini andıran PNY GeForce 9800GTX XLR8, Nvidia'nın standart tasarımını ve referans soğutucusunu kullanıyor. 65nm üretim teknolojisi ile hazırlanan G92 gpu'sundan gücünü alan PNY'nin yeni ekran kartı 256-bit bellek veri yoluna, 128 adet paralel işlem birimine ve 512MB GDDR3 belleğe sahip. PureVideo HD teknolojisi dahilinde Blu Ray ve HD DVD giib yüksek tanımlı videolara yönelik olarak donanımsal hızlandırma yapabilen ekran kartının grafik işlemcisi 725MHz'de bellekleri ise 2320MHz'de göre yapıyor. DirectX 10 ve PCIe 2.0 uyumluluğu bulunan aynı zamanda çoklu ekran kartı kullanımı için Triple SLI desteği de sunabilen PNY GeForce 9800GTX XLR8 üzerinde çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışı bulunmakta. Yurt dışında kullanıma sunulmaya başlanan kartın satış fiyatı 330$.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 10 Nisan 2008; 14:17:22 >

• Sağol fx57
  • NEdense oc lu modellerde bile hicbir firma referans sogutucudan vazgecmiyor ilginc.Sonic nasil olacak bakalim.
  • türkiyede kaç para olur kim bilir
  • bu markayı ilk defa duydum
  • Fabrika çıkışlı overclock'lu kartlar bir süre sonra sapıtıyo yaw. Uzun süre stabil kalamıyorlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: killnOd

NEdense oc lu modellerde bile hicbir firma referans sogutucudan vazgecmiyor ilginc.Sonic nasil olacak bakalim.

Belki de 9800gtx için bu soğutucu yeterli düzeydedir. Aslında bir haylı büyük görünüşü de hoş bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkerden

quote:

NEdense oc lu modellerde bile hicbir firma referans sogutucudan vazgecmiyor ilginc.Sonic nasil olacak bakalim.

Belki de 9800gtx için bu soğutucu yeterli düzeydedir. Aslında bir haylı büyük görünüşü de hoş bence.

Yeterli oldugu kesin ama oclu modellerde ses sorunu olabilir gibime geliyor tabi daha alip deneyen kimse olmadigi icin bunu bilemiyoruz.
  • Kutusu mukemmel ya
  • Neden hala referans soğutucuyla çıkardıklarını anlıyabilmiş değilim.
    Haber için teşekkürler fx57..
  • görüntüsü harika yaaaa sırf görüntü için alınır bu kart...
  • quote:

+1
  • quote:

bu markayı ilk defa duydum

ben çok duydum ara sıra ebayı inceliyorum orda coğunlukta pny var :)
  • fiyatı uygun gibi geldi bana
  • yavv bunların oc. leri piyasaya bizim ülkemizde iki marka dışında normal versiyonu gelmedi!!!!
  • Palit Sonic serisinin bunlardan 5 veya üstü kat daha fazla performansli ve sesiz olucağini tahmin ediyorum.
    quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.