Şimdi Ara

## Nvidia Sürücü İsimlendirmesinde Değişikliğe Gidiyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Nvidia Sürücü İsimlendirmesinde Değişikliğe Gidiyor ##

Nvidia 2003 yılında bu yana sürücülerinde kullandığı Forceware ismini değiştirecek gibi görünüyor. 2000'li yıllara Detonator sürücüleri ile giren firma 2003 yılında sürücülerini Forceware çatısı altında toplamıştı. Son gelen haberlere göre ise firma Forceware ismi yerine yeni ekran kartı sürücülerini aynı çipset ailesinde olduğu gibi (nForce) GeForce modellendirmesi altında yayınlayacak. Kaldı ki firmanın WHQL sertifikalı 174.74 sürücüsü de resmi internet sitesi üzerinde "GeForce Release 174" olarak yayınlanıyor. Bu konuda detaylar geldikçe bildirmeye devam edeceğiz.

İlgili link;
    http://www.nvidia.com/object/winxp_174.74_whql.html

## Nvidia Sürücü İsimlendirmesinde Değişikliğe Gidiyor ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 9 Nisan 2008; 22:12:17 >

• mühim olan işlevi, adının önemi yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: BARKU

mühim olan işlevi, adının önemi yok

Aynen ole nvidia nin nTunesi Mesela bi halta yaramıyor resmen.
  • bu haberin çok önemli bi detayı var aslında: aylardır XP için güncel sürücü çıkarmayan nvidia nihayet 17x serisi sürücülerini xp için çıkarmayı becerebilmiş. 1 nisan tarihinde çıkmış. ama sanki 3 gün önce baktığımda hala 16x lı bi sürücü görmüştüm ben. bilmiyorum artısı nedir bu sürücünün ama nedense vista çıktı diye nvidia xp kullananları salak yerine koymaya başladı gibi bi hisse kapıldım ben
  • İyi bir gözlem.
  • Bakalım adı gibi işlevide değişecek mi?
  • quote:

hayır boyut önemli değil işlevi önemli
  • quote:

Orjinalden alıntı: we_dream

bu haberin çok önemli bi detayı var aslında: aylardır XP için güncel sürücü çıkarmayan nvidia nihayet 17x serisi sürücülerini xp için çıkarmayı becerebilmiş. 1 nisan tarihinde çıkmış. ama sanki 3 gün önce baktığımda hala 16x lı bi sürücü görmüştüm ben. bilmiyorum artısı nedir bu sürücünün ama nedense vista çıktı diye nvidia xp kullananları salak yerine koymaya başladı gibi bi hisse kapıldım ben

Ben de nvidia'nın XP kullanıcılarını umursadığını pek sanmıyorum microsoft ile anlaşmalılar galiba Nereden çıktı bu vista denen meret ya

• quote:

Orjinalden alıntı: your_rock

quote:

Orjinalden alıntı: we_dream

bu haberin çok önemli bi detayı var aslında: aylardır XP için güncel sürücü çıkarmayan nvidia nihayet 17x serisi sürücülerini xp için çıkarmayı becerebilmiş. 1 nisan tarihinde çıkmış. ama sanki 3 gün önce baktığımda hala 16x lı bi sürücü görmüştüm ben. bilmiyorum artısı nedir bu sürücünün ama nedense vista çıktı diye nvidia xp kullananları salak yerine koymaya başladı gibi bi hisse kapıldım ben

Ben de nvidia'nın XP kullanıcılarını umursadığını pek sanmıyorum microsoft ile anlaşmalılar galiba Nereden çıktı bu vista denen meret ya

Yakında Vista kullanıcılarınında Pabucu dama olacak nede olsa geçiş ürünüydü...

• Aynen öyle mühim olan işlevi,adı değil.

Ama şu ekran kartı serilerinin adlarınıda bi yola sokması lazım Nvidia'nın.Niye mi??

13800GTX sizce güzel mi? Daha yakın zamana bakalım 10600GT F/P Kralı

ATI gibi ufak bir değişiklik yapıp bunuda yola koyarsa iyi olur...Bakalım,beklemedeyiz
  • önemli olan işlevidir
  • nvidia bu nasıl vida?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mkidd

Aynen öyle mühim olan işlevi,adı değil.

Ama şu ekran kartı serilerinin adlarınıda bi yola sokması lazım Nvidia'nın.Niye mi??

13800GTX sizce güzel mi? Daha yakın zamana bakalım 10600GT F/P Kralı

ATI gibi ufak bir değişiklik yapıp bunuda yola koyarsa iyi olur...Bakalım,beklemedeyiz

• Adı falan önemli değil,bizim ekran kartına para verilmemiş gibi sürücü gelmiyor yahu
  • quote:

• quote:

Çok Doğru söylemişsin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeWBeWC!BeWBeW

Adı falan önemli değil,bizim ekran kartına para verilmemiş gibi sürücü gelmiyor yahu

174.74 beta'yı sorunsuz kurabilir, ondan farkı olduğunu pek sanmadığım 174.74 WHQL'yi ise, inf dosyasında basit bir oynama yaparak gene kurabilirsiniz.
  • nVdia kullanmıyorum, benim için hiç bir önemi yok isimlendirmenin.
  • quote:

habeer için teşekkürler
  • CATALYST İSİM OLARAK FORCEWARE / GEFORCE / DETANOTARDENDE DAHA İYİ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.