İnsan Eti Yiyen çinliler hakkında 18+
90 Cevap67069 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Nisan 2008; 15:17:04 

Google da ölesine bir şeyler ararken bulduğum bir sitenin forumunda karşılaştığım konu ve o konu üstüne linke bakmanızı istiyorum.
Umarım başka bir forum yada sitede olan yazıyı paylaştığım için konu silinmez.
http://www.bilgiyurdu.net/showthread.php?t=16406
Not: Google da İnsan yiyen tavşan diye aratıyordum bu çıktı bir kaç sayfa sonra.. Değişik kelimlerde bişiler aramayı severim.

403 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:20:54 

aslında normal tavuk,dana eti yemek alıştığımız için garip gelmiyor, ama oda garip ( vejeteryan değilim )

1729 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:25:31 

midem kalktı ne mide var adamlarda yaw
bunlara ne desem bilemiyorum artık
ama aklıma takılan birşey var insan yiyen tavşanı ne yapıcaktın

147 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:27:48 

Man eating rabbit Carnivale de vardı bi bölümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cthun -- 9 Nisan 2008; 15:27:42 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

66 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:34:01 

quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

aslında normal tavuk,dana eti yemek alıştığımız için garip gelmiyor, ama oda garip ( vejeteryan değilim )

pardon ama siz insanmısınız????

802 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:43:15 

Allah belalarını versin başka ne diyebilirimki. Hepsinin kafasını koparıp çorba yapıp hayvanlara yedirecen.

2006'lıyıg...

2886 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:45:34 

Bu Yamyamlar Canlı Ahtapot da yiyorlar Ne biçin Bi Mide varsa Bunlarda..

13712 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:46:37 

Estağfurullahh...

Bu ne iğrençliktir midem kalktı valla bi garip oldum yaw insan mı bunlar.

403 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:46:37 

quote:

Orjinalden alıntı: tenten20

evet. siz ?

1870 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:49:02 

bana sallama gibi geldi yamyamlık insan doğasına ters . ne kadar canilik olsa da yamyamlık olacağına inanmıyorum. Fake olması lazım.. yada umarım öyledir.

356 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:49:05 

Bende tam sut ıcıyodum bı bakım bu ne dıye sut agzımdan fırladı izleyince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king95 -- 9 Nisan 2008; 15:48:56 >

İtile İtile Kuyuya Düşeceksin Kim İtti Bilmeyerek...
Durmadan Ağalayacaksın Gözlerini Silmeyerek...
Şahit olacaksın Gözlerinle Görmeyerek...
İki Kürekle Defnolacaksın Sonunu Bilmeyerek...

4882 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:51:59 

salyangoz ciğ balık akrep gibi yiyecekleri anladıkta insan nerden cıktı kardesim yaw gezegende baska yiyecek bir şeymi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackF!Re -- 9 Nisan 2008; 15:51:45 >

1224 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:53:43 

bu siteda TÜRK evladı yokmu bu yapılan katliam zulüm TÜRK milletinedir gelis saçma sapan cvp yazmışsınız

Benim hayatta yegane onurum,servetim TÜRK lükten başka bir şey değildir.ATATÜRK

10 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:57:11 

Bunlar nasıl insan!!!Allah nasıl biliyosa öyle yapsın diyorum...!

13712 Mesaj
9 Nisan 2008; 15:59:35 

quote:

Orjinalden alıntı: akın48

bu siteda TÜRK evladı yokmu bu yapılan katliam zulüm TÜRK milletinedir gelis saçma sapan cvp yazmışsınız

Senin yazdığın bu yazı o kadar anlamlı,o kadar anlamlı ki oturdum ağladım burda milletimize yapılan katliam yüzünden...

Asıl saçma yazı yazan sensin be adam millete azar çekeceğine madem bi katliam yapılmış anlat da biz de öğrenelim değil mi?

Uzaklaştırılmış
9 Nisan 2008; 16:00:15 

quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

evet. siz ?

Attığın ilk mesaja bakılırsa sen insan minsan değilsin

Bu çinlilerin ana..............................................................................................................................................................................................................

Uzaklaştırılmış
9 Nisan 2008; 16:03:36 

Bende yiyorum. Tadi cok güzel. Tavsiye ederim.

403 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:04:17 

@_HURMACI_

tabiki et yiyeceğiz. yemezsek yaşamayız zaten. ama o anlamda söylemedim. yada boşver, düşünmeden yorum yazanlara kıl oluyorum.

1157 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:04:40 

şerefsiz mahluklar, soysuzlar, kedi köpek yiyen insanı haydi haydi yer.

66 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:09:37 

quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

Senin yazdığın bu yazı o kadar anlamlı,o kadar anlamlı ki oturdum ağladım burda milletimize yapılan katliam yüzünden...

Asıl saçma yazı yazan sensin be adam millete azar çekeceğine madem bi katliam yapılmış anlat da biz de öğrenelim değil mi?

katliam olması için yüzbinlerin ölmesimi gerekir?? insan eti yemek sence normalmi?? bu kesilen insanlar türkistanlı türk olmak için türkiyede yaşamak veya müslüman olmak şartmıdır? oturmuş ağlamış

3533 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:09:39 

Buzdolabındaki ayakların kokmaması için üstlerine tuz döküyorlar dimi ??

Let them come...Frostmourne Hungers!
iPhone 5S Silver 32GB
PSN : KochakTR

10487 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:14:04 

Vay zombiler vay.
Afiyet olsun ne diyelim, ülkelerin kültürlerine karışılmaz.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

13712 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:16:48 

quote:

katliam olması için yüzbinlerin ölmesimi gerekir?? insan eti yemek sence normalmi?? bu kesilen insanlar türkistanlı türk olmak için türkiyede yaşamak veya müslüman olmak şartmıdır? oturmuş ağlamış

1 kişiyi de yese bu katliamdır evet doğrusunuz ama forumda daha kimsenin kötü bi niyeti yokken gelip milleti çocuk azarlar gibi azarlamak ne kadar doğrudur?

İnsan eti yemek her kim olursa olsun elbette ki doğru değildir,hangi ırktan veya hangi cinsiyetten önemli olduğu değil,kesinlikle yanlıştır bunu zaten desteklemiyorum ve karşısındayım.

Ben olayın gerçek hayattaki boyutuna değil forumdaki boyutuna takılıyorum,ağır laflar sarfetmek yerine insanlara uygun bir dille olaylar açıklansa herşey çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

Anlatabildim mi?

Uzaklaştırılmış
9 Nisan 2008; 16:20:05 

orda biri akıllı yorum yazmış madem bunlar gerçek niye tvde felan gündeme gelmedi..medya kaçırmaz böle şeyleri..

Uzaklaştırılmış
9 Nisan 2008; 16:20:11 

Türk bebeklerini yiyorlar Türklere işkence yapiyorlar ve atılan mesajlara bak reziller size söyliyecek birşey bulamıyorum...

Forum bebe dolmuş 0-6 yaş grubundan geçilmiyor şu mesajlara bak sizide yesinler bakalım nede olsa kültürlerine karışılmaz ve tadınızda çok güzeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _HURMACI_ -- 9 Nisan 2008; 16:21:27 >

3475 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:29:39 

soysuz kitapsz o.çocukları

5099 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:49:19 

Yaptığım faşistlik olabilir umrumdada değil açıkçası ama Çinlilerin büyük bir kısmı böyle bu yüzden nefret ediyorum Çinlilerden.Diyecek laf bulamıyorum online oyunlarda bile istenmeyen ırklardandır Çinliler.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

818 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:56:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Vay zombiler vay.
Afiyet olsun ne diyelim, ülkelerin kültürlerine karışılmaz.

hahaha çok komik yarıldım gülmekten
hacı koptum bu espriye ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İSKENDER_BÜYÜK -- 9 Nisan 2008; 16:56:54 >

1215 Mesaj
9 Nisan 2008; 16:58:15 

şu resmin gerçek olduğuna inanacak kadar aptal olan varmı aranızda.
0

maaşallah buzdolabındaki ölü adam ayağının kanı hiç çekilmemiş aynen benimki gibi pembe.ne hikmetse kesik kısmı da arkada kalacak şekilde yerleştirilmiş.
Ulen alemsiniz valla.

Bu ezanlar ki şahadetleri dinin temeli-
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli
Normal hayat yoktur sadece hayat vardır

3533 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:00:34 

soldier. : Adamlar yerden kazanıyor

iPhone 5S Silver 32GB

66 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:02:49 

quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

1 kişiyi de yese bu katliamdır evet doğrusunuz ama forumda daha kimsenin kötü bi niyeti yokken gelip milleti çocuk azarlar gibi azarlamak ne kadar doğrudur?

İnsan eti yemek her kim olursa olsun elbette ki doğru değildir,hangi ırktan veya hangi cinsiyetten önemli olduğu değil,kesinlikle yanlıştır bunu zaten desteklemiyorum ve karşısındayım.

Ben olayın gerçek hayattaki boyutuna değil forumdaki boyutuna takılıyorum,ağır laflar sarfetmek yerine insanlara uygun bir dille olaylar açıklansa herşey çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

Anlatabildim mi?

birde şöyle düşün akın48 in yazana kadar olayı doğru dürüst kınayan yok konuya yazı yazanların belki bazılarının yaşı küçüktür ama ne kadar küçükte olsalar enaz lisedir diye düşünüyorum ve üzülüyorum + atatürkün cumhuriyeti emanet ettiği gençlik bu olamaz.

1099 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:03:11 

quote:

Orjinalden alıntı: japon dostu

soysuz kitapsz o.çocukları

Yalnız onu japonlarda yiyor ne yapıcaz ?

2554 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:03:15 

Arkadaşlar o haber asılsız

sizi kandırıyorlar..

Onlar bebek değil Tavuk eti bebek görünümü verilmiş Galiba bir şeyi protesto etmek için yapıyorlardı

10487 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:04:13 

quote:

Orjinalden alıntı: İSKENDER_BÜYÜK

hahaha çok komik yarıldım gülmekten
hacı koptum bu espriye ya

Sen bunların gerçek olduğunu mu sanıyorsun.
Koskaca DÜNYA bunlara seyirci kalır mı sence?

Gerçek sanıyorsan sadece "Yuh!" diyorum.

Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

3533 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:04:31 

İhracat yapaarken üstüne "Made in China" yazarlar artık..

iPhone 5S Silver 32GB

5099 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:06:42 

@Gny*
Koskoca dünya dediğin nedir ki?
Çıkarlar üzerine kurulmuş bir dünya.
Amerikanın Ermenistanın sırpların yaptığı katliamlara kim birşey dediki şimdi desinler?

2784 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:08:02 

yemek sorun değil o kafa varken

Uzaklaştırılmış
9 Nisan 2008; 17:08:47 

Bazı resimlerin fake olduğu bariz bellidir heralde propoganda yada alay etmek içindir. Birde bulabilirsem bu bebek yeme olayını sırf sanat için yapan biri vardı çinde ve haberlere konu olmuştu yani bebek yedikleri doğrudur sadece kaynak gerekli bilmeyenler için umarım bulabilirim. Lakin ölü bebek yemelerinden eskiden Türklere yaptıkları zulümlere kadar hemen hepsi doğrudur. Aslında bu zülümleri bir çok millet şuanda bile yapmaktadır fakat çinlilerin iğrençliğini bilmeyen yoktur heralde tabi onları savunulucak yanı varmıdır bilmem ama onlara karşı iyi olan düüşüncelerim değişti ve benden uzak Allah a yakın olsunlar başka sözüm yok.

10487 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:15:06 

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

@Gny*
Koskoca dünya dediğin nedir ki?
Çıkarlar üzerine kurulmuş bir dünya.
Amerikanın Ermenistanın sırpların yaptığı katliamlara kim birşey dediki şimdi desinler?

Haklısın valla, çıkarların dünyasına.

1223 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:21:00 

Yakında Dünyayı yiye yiye bitirecek bunlar

1426 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:23:09 

"Türk milleti tab'en demokrattır"M.Kemal Atatürk, TBMM gizli celse zabıtları, devre: ı, içtima ı, tarih: 22.1.1921.i, 31, c: 3. sayfa 334... "komünizmin memleket için, milletimiz için, dinimiz için, kabul edilmez olduğunu anlatmak, yani kamuoyunu aydınlatmak en yararlı çare görülmüştür" M.Kemal Atatürk, Mustafa Kemal sosyalist değil, fakat görülüyor ki iyi bir teşkilatçı, yüksek anlayışlı, ilerici ve iyi düşünceli, akıllı bir lider. Mustafa Kemal soygunculara karşı bir Kurtuluş Savaşı veriyor. Emperyalistlerin gururunu kıracağına ve Sultan�ı da yaranı ile birlikte alt edeceğine inanıyorum Vladimir İlyiç Lenin, Sana Türkmüsün, Kürtmüsün, Ermenimisin, Lazmısın diye sormuyorum. Ekmek yediğin Vatanını seviyor musun diye soruyorum? Başkalarını düzeltmek istiyorsanız önce kendinizi düzeltiniz. Hz.Ömer, X-Fire Call of Duty 2 Gamers Adana25+ http://aresturk.blogcu.com

1576 Mesaj
9 Nisan 2008; 17:57:00 

Hepside ayrı ayrı arşivlerden alınmıştır ben alacakaranlık kusağına fazla takılırım orada ki asılı adama çin işkencesi yapıyorlar aslında iğne yapıyorlar mahkum hiç acı duymuyor hatta gülüyor bile diğerlerini bilemeyeceğim.

13712 Mesaj
9 Nisan 2008; 23:59:59 

quote:

birde şöyle düşün akın48 in yazana kadar olayı doğru dürüst kınayan yok konuya yazı yazanların belki bazılarının yaşı küçüktür ama ne kadar küçükte olsalar enaz lisedir diye düşünüyorum ve üzülüyorum + atatürkün cumhuriyeti emanet ettiği gençlik bu olamaz.

Ha o konuda size sona kadar katılıyorum,ağlanacak hallere gülenler var,onları kendi hallerine bırakmak lazım.
Çok kavgasını ettim böyle şeylerin ama pek de faydası olmaz,adam lise talebesi de olsa üniversite talebesi de olsa beyin performansı düşük olunca bu tip durumlar kaçınılmaz oluyor.

1203 Mesaj
10 Nisan 2008; 0:13:07 

Her türlü pislik var o adamlarda, tiksiniyorum çinlilerden

1355 Mesaj
10 Nisan 2008; 0:19:17 

Allah islaf etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QwA -- 10 Nisan 2008; 0:21:30 >

1113 Mesaj
10 Nisan 2008; 2:21:56 

arkadaşlar bunlar photoshop böyle bişey mümkün olabilirmi sizce ?

Benim olacak fıstık bende binicem üstüne vurcam kırbaçı vurcam kırbaçı

550 Mesaj
10 Nisan 2008; 2:37:25 

zenci denemişler mi ???

1075 Mesaj
10 Nisan 2008; 2:53:40 

quote:

cevabı belli soru sormak insat eti yemeyi tavukla eş değer gören bir zihniyet hakkında yorum yapmamak en iyisi...

Dünyanın bütün karanlık güçlerine karşı verilen bir destandır Benim Kavgam!

3558 Mesaj
10 Nisan 2008; 3:00:13 

quote:

Atatürk'ün ''A'' sını, büyük harfle yazın lütfen...

Uzaklaştırılmış
10 Nisan 2008; 3:25:36 

bu forum aptallarla dolu. dünya üzerinde hiçbir ırk beslenme amaçlı insan eti yememiştir. bunlar sadece holywood un yamyam filmleri furyasının sonucudur. (bknz: kont drakula) birçok toplumda, savaşçılar öldürdükleri düşmanın gücünü almak için kalplerinden bir parça yerken, azteklerin tanrıya adadıkları kurbanlardan bir parçayı rahipleri yerdi. güney afrika ve okyanusya ırklarıyla ölen kişinin bir parçası içinde yaşaması için, sevenleri tarafından bir parça yenilirdi. buna kanibalizm denmektedir. zihinsel problemleri olmayan hiç bir insanda bunu beslenme amaçlı yapmamıştır. (psikopatı çıkar ayrı). son yıllarda körüklenen düşmanlaştırmacı faşist akım yüzünden türkleri yiyorlar cart curt. biraz beyninizi kullanın yahu!

487 Mesaj
10 Nisan 2008; 3:25:49 

yalan .... insan doğasına aykırı .... ayrıca resimlere bakarsanız resimlerin bir çoğunda vücutlar çok canlı .. hiç ölü ayağı falan gördünüzmü bilmem ama ben gördüm .. bu resimdekilerle alakası yok....ayrıca bir insan düşünebiliyorsa ( yani deli değilse ) insan yememesi gerektiğini idrak edebilir ...kendinizden düşünün ... çinliler veya diğer insanlarda bizim kadar insan .... saçmalamanın manası yok ..ülkemizde de bir çok kişi çekirge kirpi gibi bana mide bulandırıcı gelen şey yiyor ... ancak çinlilerin türkmenlere çok zulmettiği doğrudur ....

ŞİKE VARSA EMEK YOKTUR

Uzaklaştırılmış
10 Nisan 2008; 7:37:37 

quote:

Orjinalden alıntı: soldier.

şu resmin gerçek olduğuna inanacak kadar aptal olan varmı aranızda.
0

maaşallah buzdolabındaki ölü adam ayağının kanı hiç çekilmemiş aynen benimki gibi pembe.ne hikmetse kesik kısmı da arkada kalacak şekilde yerleştirilmiş.
Ulen alemsiniz valla.

Tam ben yazacaktım ve kontrol edeyimd edim. Ben bu resim gerçek değil demeye bile utanırım. Am siyah beyaz olanlar ve Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin uğradığı zulüm %100 gerçektir.

653 Mesaj
10 Nisan 2008; 7:46:28 

O kadar böcek sinek haşere varken insanı en son planda bırakırlar bunlar. Herşey beklenir bu küfür toplumundan.

1454 Mesaj
10 Nisan 2008; 8:32:48 

bu çinliler kıyamet alameti gibi

Passat 1.8 Turbo...

2658 Mesaj
10 Nisan 2008; 8:37:35 

Tamamen komedi Resimlerin çoğu fake. Bazı resimlerde başka olaylardan alıntı bi ara Tayland lılar cenin yiyor diye çıkmıştı.

6719 Mesaj
10 Nisan 2008; 8:54:03 

siteye bakarken gerçekten güldüm
nahahahahhahahahaha

914 Mesaj
10 Nisan 2008; 9:22:56 

bu resimler gerçek olabilir( ne hikmetse kan hâlâ duruyor ) ve de çok iğrenç birşey ..bu konuda yorum yapmıyorum ancak birşey dikkatinizi çekti mi????
o bayrak ÇİN in bayrağı değildir...dünyada komünizmin simgesi olan ''orak-çekiç''tir..ve oraya bu bayrağı hiçkimse koyamaz..çünkü ÇİN su an sosyalizme yönetilmiyor ve hiçkimse provakasyon yapıp da komünizmin adını karalamak için o bayrağı oraya koyamaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurdeniz65 -- 10 Nisan 2008; 9:33:10 >

4 Mesaj
10 Nisan 2008; 10:51:04 

yorumlara bak

They try to tell me my religion is wrong
They try to tell me to follow Islam
They said their prophet was a righteous dude
But I found out none of their words were true

494 Mesaj
10 Nisan 2008; 11:13:21