Şimdi Ara

## ATi RV770 İçin Pilot Üretim Başladı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ATi RV770 İçin Pilot Üretim Başladı ##

AMD-ATi'nin yeni nesil grafik işlemci ailesi beklenenden daha erken gelebilir. Elimize ulaşan yeni bilgilere göre, R7xx serisinin ilk temsilcisi olması beklenen RV770 üretim aşamasında. 55nm üretim teknolojisinin kullanılmaya devam ettiği yeni grafik işlemci ailesinin ilk temsilcisi olması beklenen RV770'e yönelik olarak TMSC tarafından pilot üretimin gerçkleştirilmekte olduğu ifade ediliyor. Eğer herşey yolunda giderse muhtemelen Haziran ayı ile birlikte R7xx serisini kendini göstermeye başlayabilir. Hatta kimi kaynaklara göre, AMD-ATi yeni nesil grafik işlemci ailesinin resmi duyurusunu Haziran ayının ilk haftasında Tayvan'da gerçekleştirilecek olan Computex fuarında yapabilir. RV770, R700 tasarımını baz alıyor ve R700 üzerinde iki adet RV770 gpu'su bulunuyor. Yapılan öngörülere göreyse, RV770 an itibariyle AMD-ATi'nin en güçlü grafik işlemci çözümü olan RV670'den %50'ye varan oranda daha hızlı olabilir. ATi'nin R7xx ailesi ile ilgili detaylar geldikçe sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 9 Nisan 2008; 11:49:40 >

• Hadi bakalım hayırlısı
  • haber için teşekkürler
    ben r700 serisinden çok umutluyum bence amd&ati birleşmesinden doğan sıkıntılar geçti ikinci raunt başlıyooor
  • süper, işte bunu sabırsızlıkla bekliyorum. umarım beklenenden fazlasını verir.
  • soraki nesile geçerken +%50 hız artışı elde etmek çok büyük başarı!!! tebrik etmek lazım ATI yi yakın zamanda piyasa liderliğini garantilicek gibi duruo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

soraki nesile geçerken +%50 hız artışı elde etmek çok büyük başarı!!! tebrik etmek lazım ATI yi yakın zamanda piyasa liderliğini garantilicek gibi duruo

isterse garantilemesin ve performans artışı yapmasın yoksa amd-ati zarar açıklamaya ve işten çıkarmalara devam edecek gibi umarım çok iyi ve performasnlı kartlar çıkarırlarda rekabet iyice artar
  • çıksada görsek artık şu RV770 leri
  • AMD-ATI bir duyuru yapıyorsa ben artık hep bir şüphe içinde olurum!!! Yaaaa tarih ertelenir yada performans değerleri doğru cıkmaz!!!!
  • Bi kerede erken cıkarıp bizi sasırtsalar ne güzel olur
  • %50 mi manyak bişe olacak herhalde
  • inşallah bu sefer olacak..
  • Bakalım Nvidia'nın buna cevabı nasıl olacak çok merak ediyorum
    Umarım Atinin bu yeni serisi Nvidiaya ciddi bi rakip olur.
  • %50'ye varan hız artışı mı? Mükemmel bir performans sergilerler o zaman..
    Haber için teşekkürler..
  • Nvidia'nın buna cevabı 9900 serisi mi olacak yoksa yeni 10000(?) serisi mi olacak?
  • zaten RV670 ler G92 lerden yerine göre %30 a kadar daha kötü performans sergiliyor bu durumda Ati nin yeni gpu sunun RV670 lerden en az %30+ daha hızlı olması gerekir.Bekleyip hep birlikte göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 9 Nisan 2008; 13:26:43 >
  • Ati busefer elini çabuk tutyor r600 ün şehir efsanesine dönen lansmanı bunda yasanmayacak gibi... Hadi ATİ şöyle performanslı ve yakışıklı bir art cıkarda görelim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: CyberII

Bakalım Nvidia'nın buna cevabı nasıl olacak çok merak ediyorum
    Umarım Atinin bu yeni serisi Nvidiaya ciddi bi rakip olur.

9900 leri çıkaracak nvidia yazın bakalım ortalık kızışacak gibi.

• Bekliyoruz

• Ati nVidia'yı iyi sıkıştırmaya başladı. nVidia için kötü, bizim için iyi haber. Umarım bu tip haberleri AMD-ATI ikilisinin, sadece ATI'yle ilgili başarısı olarak değil, AMD& ATI ikilisinin ortabk başarısı olarak 2. çeyrekte görmek isteriz...
  • Süper bir haber bu ATI için güzel günler yakındır..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.