Şimdi Ara

KLIPSCH HOPARLÖRLER için AMFI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir forumu takip ediyorum. Bu süre içerisinde bende hoparlör ve amfi seçimi konusunda birçok arkadaşımız gibi milyon kere fikir değiştirmiş birisiyim.

Önce Onkyo TX-SR 605 ve JAMO seti almayi du$unmu$tum fakat hoparlorlerin gereksinimleri kar$Ilamayacagimi dusundugum icin son anda vazgectim.

Ve hoparlörleri zaman içinde parça parça almaya karar verdim.

Hoparlör için seçimlerim:

Front:RF-62

Merkez:RC-62 veya RC-52

Rear: RS-52 veya RS-42

Sub:Henüz karar veremedim.

İlk olarak Frontlari ve merkez hoparlörleri alacagim.Aynı zamanda bunu uyumlu bir amfi alacağım.Sistemin diğer parçalarını zaman içinde tamamlayacağım.

Amfi seçimi için tercihlerim :(PCM ile yeni nesil ses formatlarini aktarması yeterli)

1-Onkyo TX-SR 605 duzeyindeki amfiler:Onkyo TX-SR 605,Yamaha RX-V 661, veya Sony STR-DA3200ES .. özellikle SONY STR DA3200ES kullanan varmi acaba?

2-Onkyo TX-SR 705

Uyum acisindan klipschlerle onkyo mu yoksa yamaha mi daha uyumludur.Klipschlerin perfomansını 605 veya 661 ile verimli olarak alabilirmiyiz? Kullanan veya dinleyen arkadaslarimiz mutlaka vardir. Çok fazla dinleme seçeneğim olmadığı için sizlerin görüşleri benim için gerçekten önemli.

Görüşlerinizi Bekliyorum

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer76 -- 9 Nisan 2008; 10:51:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.