Şimdi Ara

## Microsoft Optik Fare 3000 Renklendi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Microsoft Optik Fare 3000 Renklendi ##

Microsoft, dizüstü bilgisayar kullanıcılarına yönelik olarak hazırladığı Optik Fare 3000'i farklı renk alternatifleri ile güncelledi. Kablosuz olarak çalışan 1.000 DPI çözünürlüğündeki optik fare, bilindiği üzere USB alıcısını da içeriyor ve AA pil ile 6 ay çalışabiliyor. Firmanın Mayıs ayında kullanıma sunacağı yeni renk altearntifleri arasında Nar kırmızısı, Sarıya çalan kahverengi, koyu pembe ve Aloe yeşili bulunuyor. Özellikle dizüstü bilgisayarını yanında ayırmayan bayan kullanıcılara yönelik olarak hazırlanan Optik Fare 3000 yeni renk alternatifler ile 30$'lık yurt dışı etiket fiyatı üzerinden kullanıcılar ile buluşacak

• şaka gibi, 6 ay pil ömrü.. günde 1 saat olarak mı hesaplamışlar kullanımı acaba?
  • sadece renklenmemiş, ayrıca kablosuzda olmuş, elimin altındaki mevcut 3000 kablolu çünkü
  • walla ben logitech vx nano kullanıyorum. Bunun da 6 ay deniliyodu ama ben 4 ayda bitirdim pilleri
    Yine iyi gitti bence çünkü hem evde masaüstü bilgisayarda kullanıyodum, hem okulda laptopta , hem de tasarım kursundaki bilgisayara takıp kullanıyodum
  • ben bu fareden kullanıyorum herhangi bir yanlışını görmedim ama 6 ay gitmiyor pilleri (duracell) kullandığım halde 2-3 ay dan sonra takılmaya başlıyor 6 ay terimi gerçekten uçuk olmuş

bu arada farenizdeki pil azaldıysa ve farenin usb kasanın arkasında ise yine takılma yapabiliyor ön tarafta tutmakta yarar var
  • Bu fare sadece renklerle oluşmuş yoksa bir farkı yok.
  • Eletronik devresinde değişiklik yapmış olabilirler. Kasa modeli aynı olduğu halde 1 kaç ay arayla satın aldığım iki fare arasında elektronik devre kartlarında farklılıklar olduğunu çok gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resler -- 9 Nisan 2008; 12:20:27 >
  • Çok hoş duruyor ama fiyatı pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeKSandDoRT

sadece renklenmemiş, ayrıca kablosuzda olmuş, elimin altındaki mevcut 3000 kablolu çünkü

Sizin kullandığınız çok daha hoş duruyor.
    Yeni renkler pek hoşuma gitmedi açıkçası..
  • ben bu farenin klasik siyah modelinden 3 adet alım. biri iş yerinde diğeri notebookumda, diğeride evdeki bilgisayarımda kullanıyorum. idle den çalışma durumuna geçerken kesinlikle fare kablolu mu kablosuz mu anlamıyorsunuz. işlevi harika. bu renklilerde gelsin, bunlardan da alacağım.
  • ortalam ömür bunlar kullnana göre deişir
  • quote:

şaka gibi, 6 ay pil ömrü.. günde 1 saat olarak mı hesaplamışlar kullanımı acaba?
    selam ben de aynısı var günde 10 saat pc açik ve 8 aydir pili gidiyor.Duracell ile...
  • Görümdeki yorum , bayanlar için ideal denilebilir.
  • Tam bayanlara göre olmuş.
    Bugün rujum pembe onu seçiyim, yarın nar kırmızısı, ayakkabım yeşil.
    Notebok mouseları hiç sevmiyorum, avucun içinde kayboluyor, büyükleride AS900 takozu gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: old_glory

quote:

şaka gibi, 6 ay pil ömrü.. günde 1 saat olarak mı hesaplamışlar kullanımı acaba?
    selam ben de aynısı var günde 10 saat pc açik ve 8 aydir pili gidiyor.Duracell ile...

Hocam sizde speedstep açıkmı nasıl 8 ay götürebiliyorsunuz bende duracell kullanıyorum 3 ayı anca buluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.