Şimdi Ara

## Sparkle GeForce 9800GTX Calibre Modelini Duyurdu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sparkle GeForce 9800GTX Calibre Modelini Duyurdu ##

Geçtiğimiz günlerde Dual Fly adı verilen özel soğutucusu ile dikkat çeken GeForce 9600GT Calibre modelini duyuran Sparkle, 9800GTX'i de Calibre serisine dahil etti. Firmanın aynı seri dahilinde hazırladığı diğer bazı modellere göre hem teknik özellike hemde saat hızı anlamında daha mütevazi olan olan Nvidia'nın referans modelini esas alıyor ve standart soğutucu ile birlikte geliyor. Çift slot kaplayan kart üzerinde 512MB GDDR3 bellek bulunuyor. 256-bit bellek veri yolunu kullanan ve 128 adet paralel işlem birimi ile donatılan Sparkle GeForce 9800GTX Calibre, tahmin edebileceğiniz üzere üretici tarafından arttırılmış saat hızları ile kullanıma sunuluyor. Kartın grafik işlemcisi 734MHz, bellekleri 2232MHz'de ve shader birimi ise 1836MHz'de görev yapıyor. PCIe 2.0 uyumlu olan ayrıca Triple SLI desteği de bulunan kartın 300 Avro civarı etiket fiyatı ile kullanıma sunulması bekleniyor.

• Bu sefer şekil olmamış.Calibreler hep karizmaydı ama bu sefer çok "standart" olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellmare -- 9 Nisan 2008; 8:30:40 >
  • quote:

Bu sefer şekil olmamış.Calibreler hep karizmaydı ama bu sefer çok "sandart" olmuş..
    aynen gerçek calibre bu değil bunun adı calibre olmuş standart görüntü ama yine eski calibreymiş gibi hissedilsin diye saat hızlarono arttırmışlar
  • kutusu eski calibre kutusu ama sogutmadan eksi puan.. 8800gtx calibre bu karttan çok daha güzeldi..
  • 8800 gts calibre var bende.. bu yenisi daha bi hoşuma gitti...
  • çift fanlı calibre serisi güzel di bu çok klasik olmuş.
  • Calibre olması pek anlam ifade etmemiş referans soğutma olunca düz sparkle dan ne farkı var o/c dışında.
  • Bence hiç bir esprisi yok.
  • calıbre sogutması muthıs olurdu bu neden boylekı ilerde ayar cekerler artık
  • açarken vahşi bir soğutma bekliyordum referans soğutucuyu görünce şaşırdım doğrusu neyse en azından saatlerde artış var
  • bence çok şık ve sade saydam kasa kullanıcılıarı için hoş bi görüntü olucak :)
  • Yapılan oc ile calibre olmuş!!! oc si o kadar etkili değil daha iyileri var ama fiyatı iyi olursa tutar!!!
  • Yorum bile yapmamam lazımdı ama neyse
  • etiket yapıştırıcı referans soğutucuya calibre mi oluyor yha bu firmaların salaklıkları üstünde galiba zotac da bunlardan biri standart soğutu var amp serisi yapıyor
  • Üreticiler farklı soğutuculu modeller çıkarsa iyi olacak.
  • kasanın içinde kim görecek allah aşkına.masaüstüne bakın ben calibre aldım die koyacaklara lafım yok :D idare ediverin artık
  • sonic calibre den daha iyi olacak :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunter87

sonic calibre den daha iyi olacak :D

Bana göre zaten her zaman iyiydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecay

quote:

Orjinalden alıntı: hunter87

sonic calibre den daha iyi olacak :D

Bana göre zaten her zaman iyiydi.

hep de çirkin kral la olmuyo, gözler güzellik görmek istiyo bazen, ama fiyatı katmadım hiç işin içne tabi :D
  • Daha iyi bir soğutma bekliyordum açıkçası..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.