Şimdi Ara

## OCZ'den EliteXStream Serisi Yeni Güç Kaynakları ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ'den EliteXStream Serisi Yeni Güç Kaynakları ##

Hazırladığı yüksek performanslı ve kalilteli bellekleri ile önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan OCZ'nin benzer başarıyı güç kaynağı pazarında da elde etmeyi amaçladığını biliyoruz. Zira firma sektörün en önemli güç kaynağı üreticilerinden biri olan Amerika merkezli PC Power & Cooling firmasını geçtiğimiz sene içerisinde satın alarak bu konudaki hedeflerini de ortaya koymuştu. Elimize ulaşan yeni bilgilere göre OCZ, EliteXStream serisi dahilinde iki yeni güç kaynağını kullanıma sundu. Firmanın yeni güç kaynakları 800 watt ve 1000 watt'lık kapasitelere sahipler. PC Power & Cooling çözümlerinde de olduğu gibi tek +12v rail tasarımına sahip olan yeni güç kaynakları üzerinde 120mm'lik fan yer alıyor. %82 gibi yüksek verimlilik seviyesi ile de dikkat çeken güç kaynaklarının +12v rail hattı üzeriden sağlayabildiği amper değerleri ise 1kW'lık model için 80A, 800W'lık model için ise 62A olarak belirlenmiş. 1x 20+4Pin ATX, 1x 8-pin CPU, 4x 6+2-pin PCI-E, ve 17 adet sürücü konnektörüne sahip olan OCZ'nin yeni yeni güç kaynakları yüksek voltaj ve kısa devre koruması gibi modern bir güç kaynağında olması gereken temel teknolojileri de üzerinde barındırıyor. 5 yıllık garanti ile kullanıma sunulacağı ifade edilen EliteXStream güç kaynaklarının bu ay içerisinde kullanıma sunulması beklenirken fiyatları hakkında net bir bilgi şu an için bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 8 Nisan 2008; 20:22:02 >

• Pc Power & Cooling aldıktan sonra ocz bu işice iyice asılmaya basladı daha görsel ve güclü ürünlerde bekliyoruz acıkcası nekadar fazla cesit okadar secme sansı ve bi okadarda ucuzluk
  • VERİMLİLİKLERİ BAYA İYİ %82 heralde fanıda sessizdir bu düzeyde bi ürün için yinede herşey fiyatda bitiyor
  • Dış kasası sanki OCZ PSU lara göre biraz kalitesiz gibi geldi bana maliyeti düşürüp fiyat anlamında müşteriye daha cazip sunabilmek içinmi acaba...
  • ocz kaliteli powerler üretiyor, ancak fiatlarını biraz aşağıya çekmeli, aynı fiatlarda high-power ve enermax varken şansı azalıyor
  • çok iyisin dostum
  • Gayet güzel psu olmuş.
  • Ocz kalitesi piyasayı kızıştıracak gibi.
    Biz tüketicilerin işine yarayacak bu kapışma iyice yüklenmeye
    başladı ocz devamını bekliyoruz.SLI sertifikası var mı acaba?
  • Fiyatları nasıl olacak acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MdbK

Fiyatları nasıl olacak acaba?

EVET 1000W LIGI ÖZELLİKLE MERAK EDİYORUM..400 YTL KDV DAHİL CİVARI OLURSA TERCİH EDİLMESİ KESİNLİKLE GEREKİR.. ŞAHSEN O FİYAT ALTINA BEN ALICI OLABİLİRİM..
  • fx57 hocam satan alarak değil satın alarak --tam 10 parmak biliyonda kontrol et düzgünce (waw daha tryi düzgün konuşmuyom fx57nin hatasını düzeltiyom)

bu arada ocznin powerları çok güzel ben gamexstrem 600watt kullanıyorum! süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shanke -- 8 Nisan 2008; 19:22:46 >
  • Güzel bir şeye benziyor ama bakalım gerçekten iyi mi? kulanıcılarda görmek gerekecek!!!
  • OCZ nin power supply ları bence güzel ürünler. Bunlar daha da güzele benziyor.
    Türkiye ye geldiğinde ayrıntılı bir test yapılabilirse biz kullanıcılar için şahane olur...
  • abartı fiyat olmayacaktır...umarım modüler kablo yapısında olur...
  • Thermaltake PSU konusunda en başta yer aliyor , f/p arayanlar , OCZ tercih edebilir.
  • Bence fp noktasında ocz den daha iddialı modeller düşünülebilir.
    Ürün için; %82 ve 5 yıl garanti hoş olmuş.
  • OCZ Stealthxstream 500W kullanıcısıyım.Güç kaynağından çok memnunum,lakin OCZ'nin biraz daha görselliğe dönük çalışması gerekiyor
  • ocz nin piyasaya girmesi iyi oldu. azıcık rekabet iyidir fiyatlar için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.