Şimdi Ara

## EVGA'nın nForce 750i SLI FTW; Kazanmak İçin Hazırlandı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## EVGA'nın nForce 750i SLI FTW; Kazanmak İçin Hazırlandı ##

Nvidia'nın en önemli partnerlerinden biri olan EVGA'dan yeni bir anakart daha geliyor. Firmanın FTW serisi dahilinde hazırladığı nForce 750i SLI For The Win Edition adlı yeni modeli isminden de anlaşılacağı üzere nForce 750i SLI çipsetini kullanıyor. Isı iletim temelli gelişmiş bir soğutucuya sahip olan anakart siyah pcb'si ve kullanılan katı kapasitörleri ile de dikkat çekiyor. Intel'in 45nm üretim teknolojisi ile hazırladığı çift ve dört çekirdekli Penryn işlemcilerine destek verebilen anakart 4 adet DIMM slotu üzerinden 1066MHz'e kadar DDR2 bellek kullanımına da olanak tanıyor. 6 fazlı güç tasarımına sahip anakart ayrıca çoklu ekran kartı kullanımına yönelik olarak SLI teknolojisini ve PCIe 2.0 standardını da destekliyor. Çift PCIe X16 bulunan anakart ayrıca 3 adet PCI slotuna ve bir adet te PCIe X1 slotuna sahip. Genişleme olanakları açısından 4x SATA-II konnektörü ve gigabit ethernet da olan anakart ayrıca 7.1 kanal yüksek tanımlı ses desteğine de sahip. Anakartın fiyatının 200$ civarında olacağı belirtiliyor.

• anakartın üzerinde harç bilem var şaka bi yana ben nvidia çipsetli anakartların gereksiz olduğunu düşünüyorum, pcb de iyiymiş
  • fiyatı uygun sayılır.
  • GÜSEL anakart olmuş
  • ortadaki soğutma sesli değildir herhalde!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: pislik345

fiyatı uygun sayılır.

Uygun mu ? 750i den bahsediyoruz 780den değil
  • MSI K7N sli hem bundan iyi hem ucuz. 135 dolara rahatça ülkemizde bulunuyor.

En azından referans tasarım yapmamış adamlar. Evga hem sadece etiket yapıştırıp satıyor hem birde kazık.

Hem MSI'de süper bir pasif soğutma var.

Kesin bu Evganın kartı kafa ütüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naga Sadow -- 8 Nisan 2008; 21:04:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sdurust

MSI K7N sli hem bundan iyi hem ucuz. 135 dolara rahatça ülkemizde bulunuyor.

En azından referans tasarım yapmamış adamlar. Evga hem sadece etiket yapıştırıp satıyor hem birde kazık.

Hem MSI'de süper bir pasif soğutma var.

Kesin bu Evganın kartı kafa ütüler.

+1
    trde 200 ü geçer...alınası kart değil..
  • EVGA + 200 $ güzel ürün sergileyebilir.
  • Belki fiyat biraz yüksek olabilir ama tek kelime ile süper bir anakart...
  • bizim burada 200$ a rüyalarda satılır ancak. veganın mantığına göre en az 400$ eder.
  • aynen 200$ + kdv türkiyede zor.. gelirse alırım walla.. ama tasarım biraz ilginc olmuş pasif bi soğutma bence daha iyi olabilirdi..

fan olduna göre bi ısı problemi olabilir. Bakalim bekliyelim testler nzaman cıkarsa ozaman sağlıklı ve kesin bi yorum yaparız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.