Şimdi Ara

## LG Black Label KF750; İnce, Sürgülü ve 5MP ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
0
Favori
50.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## LG Black Label KF750; İnce, Sürgülü ve 5MP ##

## LG Black Label KF750; İnce, Sürgülü ve 5MP ##

Black Label serisi telefonları ile önemli başarı elde eden Chocolate ve Shine modellerinin yaratıcı LG, Black Label serisi dahilinde hazırladığı tasarım odaklı yeni telefonu KF750 ile pazara iddialı girmeye hazırlanıyor. Resmi duyurusunun 24 Nisan'da yapılarak önce Avrupa'da kullanıma sunulması beklenen LG'nin yeni güzeli sürgülü tasarımının yanı sıra sahip olduğu 5 mega piksellik kamerası ve LED flaşı ile de dikat çekeceğe benziyor. 5MP kameraya sahip olan dünyanın en ince sürgülü telefonu olarak lanse edilebileceği konuşulan KF250, 160MB'lık dahili belleği, MicroSD kart ve 3G desteğinin yanı sıra video görüşme için ikinci bir kameraya da sahip. KF600 modelinde kullanılana benzer dokunmatik kontrol ünitesine de sahip olan telefonun hem daha hafif hemde daha dayanıklı olması adına LG ürünün gövdesinde materyal olarak karbon-fiber kullanarak önemli bir adım atmış. Ekranı çizilmeye karşı korumalı olan LG KF750'nin resmi duyurusunun 24 Nisan'da yapılması beklenirken fiyatı hakkında şu an için açıklanmış bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 7 Nisan 2008; 13:58:10 >

• LG telefonlari pek sevmem ama bu telefonun tasarimi cok hosuma gitti. Haber icin tesekkurler.
  • Bende LG pek sevmem ama bu yaptığı son ataklarla baya bir gelişme var!!!
  • ben lg nin bi modelini kullanmıştım ekran kalitesi gerçekten mükemmeldi aynı zamanda hiç bi arıza veya kusurunu görmedim. bu modelide gerçekten çok güselmiş. fiyatına göre alınablir.
  • tasarımı hoş olmuş.
  • Lg = Tasarım oldu artık, gerçekden makyajlamada 10 numara oldular. bence lg nin en büyük eksiği kullandığı işletim sistemi, onada bir makyaj çekebilse...
  • Güzel telefon iyi tasarım ama kamerasının iyi oldugunu sanmıyorum zira bir teldeki kamera Carl Zeisslens e sahip değilse iş çıkmaz ama yinede görünüşün dolayısı ile TR de çok satıs yapar...
    O ilerletilemez program yüklemesi adamı ölürecek kadar ugrastıran Samsung telefonlar sebil gibi satıyo çünki telefonlar çok şık Samsung D600 ilk çıktıgında tipine bakıp aldım o telefonu aman yarabbim ben ne yapmısın telefonda mp3 dinlerken bir yandanda gelen msj ı okuyamıyorsun mp3 playerden cıkman lasım nitekim sattık telefonu ama o telefondaki video cekimi gercekten çok başarılı idi)
    Çok tel değiştirdim LG shine kullandım ve bu nedir yaa deyip 3 gün sonra ablama verdim. Şuan N73 kullanıyorum Fotoraf cekimi bir harika ve makro cekim oalrak beni çok memnun ediyor çok fazla makro cekim yapıyorum acıkcası beklentilerimin üzerinde bir cekim kalitesi görmüştüm N73 ile ilk bulusmamda...

Amma çok gevezelilk yaptım tel konusunda

• baya bir afilli walla ya.10 numara 5 yıldız
  • tasarımı çok hoş...
  • 10 numara bence

kalite konsunda sorun ları yoksa(mesela kapakta boşluk oluşması gibi)

kral olur bu incelikte 5 mp

design zaten süper
  • Çok şekil bir telefon olmuş. Lg mühendislerini tebrik etmek lazım...
  • süper bi tel. olmuş
  • Telefonun tasarımı oldukça şık görünüyor.
  • Özellikleri güzel, sıradışı bir tel...
    http://www.gsmarena.com/lg_kf750_secret-2352.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 25 Nisan 2008; 0:04:05 >
  • Lg nin bu yönünü seviyorum.Kendi kulvarında en iyisini yapmaya çalışıyor ve sürekli farklılıklar içinde.Yeni tasarımlar bir öncekini diğer modeller gibi hiç bir şekilde andırmıyor.Klasikleşmiş birşeyi yok.Devamlı farklı işler farklı cihazlar yapıyor her yönüyle.Tebrikler LG.
  • bu boyuta ,5mp camera ,vga 30fps/120fps video kayıt,fm radyo,mp3 çalar,divx oynatıcı(vga boyutunda)eklemiş olması tek kelime ile mükemmel.....800mha bataryanın espirisi ne anlamadım...............1000 ytl civarı piyasaya girecektir
  • Harika olmuş hayran kaldım yaa .. cidden çok hoşş
  • Bencede tasarım harika olmuş çok farklı bir havası var telefonun, bununla dikkat çekmemek mümkün değil şekil takılanlar için 10 numara diyebilirim
  • LG, telefonun ismini Secret olarak değiştirmiş ve batarya dışında telefonun kağıt üzerindeki teknik özellikleri hiç de fena görünmüyor.
  • Haber için tşkler...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.