Şimdi Ara

RENAULT ORJİNAL ÇIKMA YEDEK PARÇA (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
2
Favori
113.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarimpower -- 15 Ekim 2011; 20:00:00 >
  • ayna kumanda düğmesi arıyorum. birçok renault modeli için bu parça aynı sanırım.

mevcut mu?
  • 2007 Clio symbol için bağaj kapağı ve arka tampon arıyorum varmıdır varsa ne kadara mal olur.
  • Megane 2 Sedan Marşpiyel arıyorum varsa fiyat alabilir miyim?
  • Bende 2000 model Renault Scenic RXT var. Gri renkli Bunun Sağ marşpiyeli gerekiyor. Fakat ön kısmı bile olsa yeterli fiyatını öğrenebilirmiyim. Tşk.
  • slm..2001 megane 1 rxt sol ön VALEO sis farı lazım..bir tane yan sanayi bulmuş arkadaşım tam oturmadı yerine çok çirkin duruyor..varsa tel edecem..
  • selam

1978 model renault 15 gtl aracım var artık restorasyon zamanı geldi.bunun için bana :
    2 adet ön far
    ön izgara
    arka stoplar
    gerekiyor
    ön cam ve nikelajlı cam fitili.
    bu konuda bana yardımcı olabilecek birilerini arıyorum.
    şimdiden tşk ederim
  • Tüm arkadaşlara ilgisinden dolayı Teşeşkkür ederiz.
    Biliyorsunuz artık çıkma parça işini yeni adıyla
    ömrünü tamamlamış araçlar -yeniden kullanılabilir parçalar ile ilgili yönetmelik
    çıkmıştır.
    parça talep ve sorularınız için 05447836668-03123964264
    elimizdeki araçları hergün güncelliyoruz
    www.renaultcikma.com dan bakabilirsiniz
    sayguılarımızla
  • 87 model reno 9 gögüslük lazım sarı renk nadir bulunanlardan varsa PM atarmısınız bana yada iletişim telefonlarını iletirmisiniz.
  • K7M motoro üst kapağı mevcut. Megane coupe den kalmıştı. Ama bildiğim kadarı ile 1.6 europa ya da oluyor. İhtiyacvı olan iletişime geçsin ...
  • reno 19 98 hb bordo sağ orjinal etekveya marşpiyel tam olarak bilmiyorum ismini kapıların altında şerit şeklinde olan parçadan lazım elinizde var mı..?
  • 2000 model megane sedan(1.6 16v) rte aracım için 4 tane orjinal jant arıyorum.
  • herkese merhabalar yeni gelen hurda araçlarımızıwww.renaultcikma.com dan takip edebilirsiniz.
    clio hb
    master
    vs....
    1.2 16V cliolar geldi
  • Herkese Tekrar Merhabalar
    Renault Araç bakım Hzimetleri Renault Cotechden
    Dr. Renaultwww.renaultcikma.com da
  • .Ki Ülkemizde Hala Pert Kültürü yok.Yamuk şasili araçlar toplanıp satılıyor.bu durumda çıkma nasıltemin edilebiliyor hala deli gibi merak etmekteyim.Gerçi nasıl temin ediliyor biliyoruzda ..

görüşlerim kimseye yönelik degil fikrimdir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playas -- 31 Ocak 2012; 14:09:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Playas

.Ki Ülkemizde Hala Pert Kültürü yok.Yamuk şasili araçlar toplanıp satılıyor.bu durumda çıkma nasıltemin edilebiliyor hala deli gibi merak etmekteyim.Gerçi nasıl temin ediliyor biliyoruzda ..

Merhabalar sayın playas,
    01/01/2011 tarihi itibari ile Ülkemizde pert araçların/hurda araçların arındırılması depolanması sökümü konularında kontrol mekanizması kurulmuş olup temmuz 2011 ayında tebliğle teknik usuller belirlenmiş olup daha da kontrollü hala getirilmiştir.
    yani artık oto çıkmacısı tabiri yerini öta cılara bırakmaya başlayacaktır.firmamız 30/03/2011 tarihi itibari le ömrünü tamamlamış araç geçici depolama geçici faaliyet belgesini almş bulunmakta.
    bundan sonra siz müşterilerin yapacağı satın alacağınız firmada lisansı olup olmadığını kontrol etmektedir.ki çıkma parçaların nasıl temin edilip edilmediği konusunda merakınız giderilsin :)
    saygılarımla
    www.renaultcikma.com

• quote:

Orijinalden alıntı: renaultçıkma

quote:

Orijinalden alıntı: Playas

.Ki Ülkemizde Hala Pert Kültürü yok.Yamuk şasili araçlar toplanıp satılıyor.bu durumda çıkma nasıltemin edilebiliyor hala deli gibi merak etmekteyim.Gerçi nasıl temin ediliyor biliyoruzda ..

Merhabalar sayın playas,
    01/01/2011 tarihi itibari ile Ülkemizde pert araçların/hurda araçların arındırılması depolanması sökümü konularında kontrol mekanizması kurulmuş olup temmuz 2011 ayında tebliğle teknik usuller belirlenmiş olup daha da kontrollü hala getirilmiştir.
    yani artık oto çıkmacısı tabiri yerini öta cılara bırakmaya başlayacaktır.firmamız 30/03/2011 tarihi itibari le ömrünü tamamlamış araç geçici depolama geçici faaliyet belgesini almş bulunmakta.
    bundan sonra siz müşterilerin yapacağı satın alacağınız firmada lisansı olup olmadığını kontrol etmektedir.ki çıkma parçaların nasıl temin edilip edilmediği konusunda merakınız giderilsin :)
    saygılarımla
    www.renaultcikma.com

16 yaşımdan beri yedek parça işindeyim bende.çok konuya bende hakimim.merak değil meslegim yani.
    kolay gelsin

• quote:

Herkese Tekrar Merhabalar

kullanıcı adı şifre soruyor bu site.... kayıt bölümü de hata veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacar08 -- 3 Şubat 2012; 23:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

quote:

Herkese Tekrar Merhabalar

kullanıcı adı şifre soruyor bu site.... kayıt bölümü de hata veriyor

düzenleme yapılmakta ilginize teşekkür ederiz
  • düzenleme tamamlanmıştır ürünler eklenmekte araç resimlerinden parça talebi yapabilirsiniz
    saygılarımızla
    www.renaultcikma.com
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.