Şimdi Ara

navitech yada goldmaster ses sistemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Goldmaster HTS COMET-D1 YADA NAVİTECH ses sistemi kullanan var mı acaba bu markalara güvenebilir miyiz ?

• quote:

Orjinalden alıntı: sedefbyo

Goldmaster HTS COMET-D1 YADA NAVİTECH ses sistemi kullanan var mı acaba bu markalara güvenebilir miyiz ?

Arkadaşım bende NAVİTECH için bir başlık açıp,nasıldır diye sormuştum 2-3 hafta evvel ,ama malesef şu ana kadar bir kişi dahi bir fikir yazmadı.
  • navigasyonda çok iyiler ben oto teybini aldım çok memnununm
  • Hocam Navitech'i Media markt'ta dinlemiştim.
    Görünüşü çok güzel ayaklı falan (Her ayağa 25 YTL gözüyle bakmak lazım )
    ama teneke gibi sesi vardı, Eleman sesini açtı 65'e dayandı hadi ben birşey duymuyorum dedim abi SON dedi

Sonra geçtim 5500'ün yanına çeyrekte ortalığı inletiyordu .

Evkur'dada Goldmaster'ın 5+1'lerini dinledim tat vermedi.

Bir ara doğubankta Next'in 5+1'ini dinledim fena değildi hatta bu iki markadan daha iyiydi diyebilirim modelini hatırlamıyorum ama 200-250 YTL gibi birşeydi.

Şunu unutmayın gittiğim heryerde elemanlar sesi sonuna kadar açıyorlar bense kıstırıyorum
    Çünkü alet bağırırken kaliteli sesi ayırt edemezsiniz, önemli olan düşük sestede yüksek sestede aynı verimi almaktır

• sa. arkadaşlar öncelikle böyle bir paylaşım sitesi için tşk ederim ben geçenlerde bi navitech aldım NAVITECH MDT-6800UDT modeli dvd oynatıcılı ekranda ama sorun var hata veriyor bir türlü anlamadım normalde ayar menüsüne girdiğinde görüntü geliyor görüntülü vcd ayarı yaptıkdan sonra ana ekrana görüntü gelmiyor sebebi nedir bilen varmı_
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.