Şimdi Ara

donanim haber 2. el referanslarım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
3
Favori
31.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar 2. el kısmında alışveriş yaptığım arkadaşlar buraya yorumlarını yazarsa alışveriş yapacağım arkadaşlarada nasıl biri olduğum hakkında bilgi verebilir beni tanıyan ve alışveriş yapan arkadaşların yorumlarını esirgememesini rica ediyorum

HERKESE HAYIRLI ALIŞVERİŞLER,İYİ FORUMLAR...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garuda -- 10 Ocak 2009; 0:32:21 >

• iyi satışlar hakan değiştir cihazı artık yenilik lazım arada
  • Hakan abiye güvenim tamdır , yamuğunu görmedim
  • Hakan Kardeşime Bende Sonuna Kadar Kefilim. Forumda alişveriş yapmaktan zevk aldiğim nadir insanlardan biri.
  • Forumun güvenilir güzel insanlarındandır
  • Forumda garuda hakkında hiç olumsuz bir yorum okumadım ve Hakanla 2 yada 3 alışverişim oldu kendisiyle hepsindende memnun kaldım. Hatta aldığım bir ürün benim bilgisayarımla uyumsuzluk yaptı, iade aldı sağolsun.

Kanımca Forumda devamlı alışveriş eden güvenilir sayılı arkadaşlardandır kendisi.

Saygılar
    Kerem TAŞLIEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosferatu` -- 10 Ocak 2009; 0:43:11 >
  • bu forumda Garuda ya güvenmicez de kime güvencez? her halükarda referansım kendisine.güzel insan Hakan kardeşim saygılar
  • Hakan ile alış-verişim olmadı, Benq p50-notebook sayesinde tanıştık. İyi bir arkadaştır. Tanıdığım kadarıyla alış-veriş konusunda güvenilir biridir.
  • Hakanla alışverişlerimiz oldu, sorunsuz ve sağlıklı alışverişlerdi... Kendisine hayırlı alışverişler diliyorum...
  • bir kaç alışverişim oldu sorunsuz hallettik. sağolsun... forumda az rastalanacak temiz bir arkadaş sözünde duran biri.
  • Güvenilir ve dürüst olmasının yanında, tanıdığı herkese elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan güzel bir insandır Hakan Üstad
  • gayet iyi bir arkadaşımızdır sorunsuz alışverişim olmuştur..teşekkürler
  • HAKAN ABİMLE İYİ VE GÜZEL BİR TAKASIMIZ OLDU ... SAĞOLSUN İLANINDAKİ GİBİ BİR ÇAYINI İÇTİK ... GÜVENEBİLRSİNİZ ...
  • hakan çok iyi birisi güvenerek alısveris yapabilirsiniz....
  • selam
    Garuda (hakan) ile defalarca alıs veriş yaptım herhangi bir sorun yasamadım.Bu forumda gözü kapalı alısveris yapılabilecek biri.En son N91 aldım gayet memnunum.Kendisine burdan tşk ediyorum
  • Hakan ile alışverin yapın, korkmayın. Bir yamuğu falan olmaz kimseye.

Dürüst bir DH üyesi.

Benden olumlu yorum
  • Sorunsuz bir çok alışverişimiz oldu.
    Güvendiğim referanslarımdandır.
  • Forumda düşünülmeden güvenilecek arkadaşlar arasındadır. Alışveriş yaparken gözünüz arkada kalmasın.
    Kefilim referansım herbişiyim. Güven denildiğinde akla ilk gelicek arkadaş...
    Tamam abartmicam ama öyle
  • Kendisinden asus p 526 aldım şarj aleti hariç eksiksiz olarak yollamıştı cihazı şarj aletini ancak 5 6 kez arama sonrasında 3 hafta sonra aldım (kargo bedelinide ben ödedim)
  • Hakan ile hiç alışverişimiz olmadı ama kendisinin ilanlarını devamlı takip ediyorum ve MSN den arada konuşuyoruz.. Gördüğüm kadarıyla oldukça durust bir arkadaş. sorun yaşanacağını sanmıyorum.
    İyi satışlar dilerim hakan..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.