Şimdi Ara

## Sapphire AMD-ATi Özel Partneri Olarak Kalmaya Devam Edecek ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Sapphire AMD-ATi Özel Partneri Olarak Kalmaya Devam Edecek ##

Geçtiğimiz hafta içerisinde donanım dünyasına düşen önemli iddialardan biri de Sapphire'in Nvidia tabanlı çözümler üzerine çalışan ve hazırladığı ekran kartları ile Nvidia cephesinin önemli oyuncularından biri olan BFG'yi satın alacağı yönünde idi. Bilindiği üzere Sapphire sadece AMD-ATi tabanlı ekran kartları ve anakartlar hazırlamakta. Ayrıca dahili bulunduğu PC Partner grubunun Nvidia tabanlı ürünler üzerine yoğunlaşan ZOTAC gibi yükselen bir değeri de zaten bulunuyor. Bu konuda gelen bilgilere göre Sapphire de AMD-ATi'nin özel ve lider partnerlerinden biri olmaya devam edeceğini diğer üreticilerin çözümleri üzerine çalışan firmaların alınmasının söz konusu olmadığını ifade ettiği belirtiliyor. Tabi yüksek teknoloji firmalarının "hayır, böyle bir durum söz konusu değil" diye açıklama yapıp aksi şekilde hareket ettiği uygulamaları daha önce sıklıkla tanıklık etmiş olsak ta sadece AMD-ATi odaklı çalışan ve firmanın en önemli partnerlerinden biri olan Sapphire'in Nvidia ile yakın ilişkiler içerisinde olan bir firmayı bünyesine katmasının son derece düşük bir ihtimal olduğu özellikle belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 6 Nisan 2008; 13:25:17 >

• ATİ BÜYÜYOR NVİDİAYA BİR TOKAT DAHA........
  • Böyle giderse zaten Nvidia Yakın zamanda iyi atılımlar yapması lazım yoksa Ati piyasayı süpürcek.
  • Amd ati sapphire üçlüsünden asla vazgeçmem / mükemmel birleşim
  • Nvidea nın yaptığı yanlışlar ona pahalıya patlacak bence fiyat performns,uygun donanım uyumu!!! ve teknolojik destek benim gördüğüm birkaçı
  • koltuk sahibi koltugunu geri alacak heralde yavas yuavas kapiyi calmaya basliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinanx

ATİ BÜYÜYOR NVİDİAYA BİR TOKAT DAHA........

büyüyen ati deil büyüyen sapphire nese harbidende sıkı dostluk ana firmayı yani amd&ati yi de etkilicektir ama bir gün gelipte cökme olursa amd&ati de o zaman durum değişir ve sapphire birden inişe geçer tabi zotacı kurupta nvidia icinde calısması iyi ve böylece sadece isimsel değişikliklen devam edebilir ama zotac ta etkisini kaybetti sayılır
  • ya his ne zaman anakart uretcek acaba..

790fx ıceq4.....
  • quote:

evet pazar payınıda arttırıyor 4000 serisi çıktığı zamanda arttıracaktır hatta belki nvidiayıda geçecektir
  • Atı yavaş yavaş eski günlerine dönüyor
  • haber ile yapılan yorumlar arasında hiçbir bağlantı kuramadım nedense, beyler yanlış konuya cevap yazıyorsunuz uyanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

haber ile yapılan yorumlar arasında hiçbir bağlantı kuramadım nedense, beyler yanlış konuya cevap yazıyorsunuz uyanın

• Sapphire nin nvidia kartı üretmesine gerek yok Zotac ile nvidia kart üretiyorlar zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

haber ile yapılan yorumlar arasında hiçbir bağlantı kuramadım nedense, beyler yanlış konuya cevap yazıyorsunuz uyanın

+1907

haberde sapphire atiyle devam edecek diyor atiye yeni bi partner geldi demiyorki siz ati büyüyor canlanıyor... vs diyosunuz.
    ati olduğu yerde sayıyor nvidiada bize saydırıyor(paraları).
  • ben sapphire markasına nedense ısınamadım... saygılar.
  • SAPPHIRE GÜZEL KARTLAR YAPIYOR. AMA HİÇ DAHA HIZ AŞIRTILMIŞ Bİ KARTINI GÖRMEDİM
  • Ati almayı deneyen insanlar Sapphire'in kartlarından kullanınca Ati'den soğuyor bence. Bence Sapphire bu işleri ya tamamen bıraksın ya da sorunsuz kartlar üretmeye başlasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *AMD_ATHLON*

quote:

evet pazar payınıda arttırıyor 4000 serisi çıktığı zamanda arttıracaktır hatta belki nvidiayıda geçecektir

Çok hayaci gördüm sizi
    Daha dereyi görmeden short ları giydiniz bile.
    Biraz yavaş olun arkadaşlar.Nvidia gpu dünyasında "intel" vari bir yere sahip maalesef.Kolay kolay kendini yedirtmez ati ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellmare -- 6 Nisan 2008; 16:39:09 >

• Sapphire güzel kart üretiyor diyen kim ki? Bence Sapphire den önce daha iyi kart üretecek bir sürü firma var ve üretiyorlarda..
  • şunu unutmamak gerekir ki, indirimler ilk sapphire firmasına yansıyor. powercolor his varken sapphire yanaşmak bence akıl işi degil. keşke diger firmalara da çabuk yansısa indirimler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.