Şimdi Ara

Telefon açılınca netten düşüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sorun sadece bende oluyor.Bütün herşeyi olması gerekn gibi yerleştirdim ama telefon açıldığı gibi netten düşüyorum.Gidip sorduğumdada bağlantılarınızı kontrol edin diyorlar ama kaçıncı kontrol edişim ama bir türlü düzelmedi.Modem olarak SpeedTouch 330 kullanıyorum.Bu sorunu nasıl çözebilirim artık deli oldum

• Adsl splitter'inde sorunlu olabilir.Adsl splitter ufak bi kutu şeklindedir telefon hattı ve adsl hattını birbirinden ayırmak için kullanılır.Splitterini değiştirirsen umarım düzelir.
  • Modeme giren telefon kablosuyla modemden çıkan telefon kablosunun yerlerini değiştir,muhtemelen ters taktın onboard spliter yoksa modemde spliterı değiştir.
  • Ben de sorunun spliter kaynaklı olduğunu düşünüyorum..
  • Aynı olayı bende yaşıyordum. Çözümü ise çok kolay;

Splitter'ı eve gelen telefon hattına (herhangi bi çoklayıcıdan çoklandıktan sonra değil!) tak sorun kalmayacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xonar

Aynı olayı bende yaşıyordum. Çözümü ise çok kolay;

Splitter'ı eve gelen telefon hattına (herhangi bi çoklayıcıdan çoklandıktan sonra değil!) tak sorun kalmayacaktır

aynen bende bu şekilde çözdüm sorunu
  • evde paralel başka herhangibir telefon yada fax cihazı falan varmı paralel baglı olan eger varsa onlarada bir splitter koyman lazım hele fax varsa hemen kesiliyor
  • telsiz telefon hattın gücünü azaltıyor olabilir telsizi iptal et öyle dene ya da kablolarda bir kısadevre olabilir giriş kablosunu kontrol etmeni öneririm :)
  • adsl telefon sprinter'i bağlarsan sorun kalmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.