- x
Broadway Hidrolik Direksiyon (YARDIIIMM)
17 Cevap10200 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

8 Mesaj
6 Nisan 2008; 10:00:26 

1995 Model Renault Broadway'ım War.We Direksiyonundan Rahatsız oluyorum.Sürüş halinde bi sorun yok ama.durduğu yerde direksiyon çok zor dönüyor.Bunun için aracıma Hidrolik direksiyon Taktırmak İstiyorum.
Ortalama Nekadar Tutar Bu Hidrolik Sistemini kurmak.yardım ederseniz sevinirim...

0

Ekteki dosya (1)

ßy SerSeri

1772 Mesaj
6 Nisan 2008; 11:40:04 

dostum git bir çıkmacıya,hem ucuza getirirsin.Ama temiz bişiler bul.

Bisiklet sür, sağlıklı kal !

# Mechanical Engineering #

612 Mesaj
6 Nisan 2008; 15:15:21 

Broadwayler'de hidrolik direksiyon hiç üretilmediği için bu neredeyse imkansız. Belki Renault 19 modeline benzer bir modifiye yapılabilir ancak buda reno 19 almaktan daha pahalıya gelir. Yıllarca kullandığım broadwayimin tek eksiği neredeyse buydu. bir de lastik seçimi ve lastik havası da direksiyon sertliğini etkiliyordu...

460 Mesaj
6 Nisan 2008; 15:43:48 

lastik havalarını kontrol ettin mi
belkide inmiştir

2941 Mesaj
6 Nisan 2008; 18:42:35 

üstüne 2bin lira falan koyup europa ya geçebilirsiniz onlarda hidrolik direksiyon var sanırım

3687 Mesaj
6 Nisan 2008; 18:43:53 

masraf yapmak yerine araç değiştirmek daha mantıklı gibi

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Nisan 2008; 19:34:37 

o plakayı oraya yerleştirmekten ne anlıyorsunuz?
hem direksiyonum ağır zor dönüyor diyorsunuz hemde önünüzü görmemeniz için bilimum sticker,plaka ön camda aslıl duruyor.
o araçla dikkatli yol almak imkansız zaten bu durumda..önce dikkatinizi dağıtacak,seyrinizi tehlikeye sokacak şeylerden kurtulun,sonra sürüş konforundan bahsedin lütfen

493 Mesaj
6 Nisan 2008; 19:37:53 

zannetmiyorum takılacağını..
ona vericen para ile 2.el hidrolik direksiyonlu araç alabilirsin..

ölmeden önce bende melektim..

8 Mesaj
7 Nisan 2008; 22:00:29 

quote:

Orjinalden alıntı: helisel

o plakayı oraya yerleştirmekten ne anlıyorsunuz?
hem direksiyonum ağır zor dönüyor diyorsunuz hemde önünüzü görmemeniz için bilimum sticker,plaka ön camda aslıl duruyor.
o araçla dikkatli yol almak imkansız zaten bu durumda..önce dikkatinizi dağıtacak,seyrinizi tehlikeye sokacak şeylerden kurtulun,sonra sürüş konforundan bahsedin lütfen

Kırmızı Tr Leri Yapıştırmak İçin Çıkarmıştım Arka Plakayı We O günlük Orda Durdu.Yani Sürekli Orda Durmuyor.Hem Küçük AraßaLArda Oraya Koymak Plakayı Rahatsız Edici ßişi.

ßy SerSeri

8 Mesaj
7 Nisan 2008; 22:02:58 

quote:

Orjinalden alıntı: esrarengiz08

dostum git bir çıkmacıya,hem ucuza getirirsin.Ama temiz bişiler bul.

ßurda ßi Ustaya Sordum Bugun 1 Milyardan Fazla Tutar Dedi.
Galiba Wazgeçicem Bu İşten.Ucuza Çıkma Temiz ßişi Bulabilirsem Taktırcam

ßy SerSeri

8 Mesaj
7 Nisan 2008; 22:06:00 

Önerileriniz İçin Hepinize Teşşekkür Ederim

ßy SerSeri

2940 Mesaj
7 Nisan 2008; 23:16:15 

aracınızı deiştirin daha karlı

M. KEMAL
ATATÜRK
8 saniye içinde yönlendirileceksiniz.
Reklam yeni sayfada açılır, gezintinizi etkilemez.
hade len...

1549 Mesaj
7 Nisan 2008; 23:59:35 

yaglatmayi dene normalde okadar agir degil brodwayin direksiyonu bende zamaninda 91 model vardi hic zorlanmazdim cunku zamaninda toros ta kullanmistm torostan inince hidrolik gibi geliyordu :)

sen hic agir direksiyonlu araba kullanmadiysan olabilir ama zannetmem o kadar agir degil tek elle park ederken rahat kullanilir bilenler bilir yada fitnees a git kol guclendirme ekzersizleri yap :)

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

1350 Mesaj
12 Nisan 2008; 14:46:22 

quote:

Orjinalden alıntı: polotje

yaglatmayi dene normalde okadar agir degil brodwayin direksiyonu bende zamaninda 91 model vardi hic zorlanmazdim cunku zamaninda toros ta kullanmistm torostan inince hidrolik gibi geliyordu :)

sen hic agir direksiyonlu araba kullanmadiysan olabilir ama zannetmem o kadar agir degil tek elle park ederken rahat kullanilir bilenler bilir yada fitnees a git kol guclendirme ekzersizleri yap :)

Nasıl yağlayabiliriz direksiyonu?Biraz anlatırmısınız.Bizdede broadway var 97 model.Ben genellikle tek elle kullanıyorum sokak aralarında.Pek şikayetim yok direksiyondan.Ama daha yumuşak olmasınıda isterim.

1196 Mesaj
12 Nisan 2008; 21:25:04 

R19 direksiyon kutusu olur ancak kurtarmaz ve problemler çıkabilir.

707 Mesaj
13 Aralık 2012; 18:07:12 

bu tür araçlara hidrolik direksiyon taktırmak mümkün 1000 tl ile 1500 tl arasında masrafı var . Benim için maliyet önemli değil 5000 tl lik aracıma 1500 tl masraftan çekinmem dersen taktır. baba yadigarı kullanıcam dersen bişey diyemem lakin illa taktırıcam dersen hidrolik direksiyon tamiri konusunda uzman www.hidrolikdireksiyon.com adresinde usta bir ekip var onlarla görüşmelisin. aksi taktirde hem araca hemde kendine yazık edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_uar -- 13 Aralık 2012; 18:08:40 >

478 Mesaj
25 Ocak 2013; 0:04:07 

arkadaşım aslında türkiyeye gelseydi broadway turbo hiç bu sorunlar olmayacaktı. turbo motor olacaktı.

1796 Mesaj
25 Ocak 2013; 2:08:17 

quote:

Orijinalden alıntı: hızlı_serseri

1995 Model Renault Broadway'ım War.We Direksiyonundan Rahatsız oluyorum.Sürüş halinde bi sorun yok ama.durduğu yerde direksiyon çok zor dönüyor.Bunun için aracıma Hidrolik direksiyon Taktırmak İstiyorum.
Ortalama Nekadar Tutar Bu Hidrolik Sistemini kurmak.yardım ederseniz sevinirim...

0

Böyle bir sorun yaşıyorsam aracımı satar, mümkünse üzerinede 3-5 bin daha koyar ve hidrolik direksiyonu olan daha donanımlı bir araç alırdım.

Cibilliyetsize ilim öğretmek, eşkıyanın eline kılıç vermektir.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri » Broadway Hidrolik Direksiyon (YARDIIIMM)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.531