Şimdi Ara

Philips 500GB Taşınabilir HDD İncelemem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
30.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Model : PHILIPS SPE3051CC 500GB 3.5" USB2.0 TAŞINABİLİR DİSK
    Kapasite : 500 GB

İlgili Link :http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=100225&productid=bd95026

Ürünü Hepsiburada'dan 181 YTL'ye aldım. (Kargo ücreti dahil )

Biraz önce elime ulaştı.

Üründen resimler :

Ürün gayet korunaklı olarak geldi.

O Kadar sessiz çalışıyorki kulağınızı alete dayarsanız anca duyabiliyorsunuz çalıştığını.

700 MB'lık bir filmi 30 Saniyede

7,85 GB'Lık bir dosyayı 6 Dakika 12 Saniyede kopyaladı.

Ürünü USB'ye bağladıktan sonra hemen tanıyor ve 10 saniye sonra kullanıma hazır.

Üstteki resimdende gördüğünğüz gibi arkasında 0/1 tuşu var.

Resimlerde çok büyük gibi gözüküyor ama o kadarda deil.

Dikey olarak 19 Yatay olarak 11 cm.

+ Dış yapısı gerçekten çok kaliteli WD'de çizilmeler vs oluyordu galiba bunun dış yüzey gerçekten süper hiçbirşey olmaz

HD TACH Testi :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 6 Nisan 2008; 9:54:49 >

• HayırLı Olsun GüzeL Cihaz
  • Ben de HDD almayı düşünüyordum, baya güzele benziyor. Hem 500 Gb, hem 181 ytl.
    Hayırlısı olsun.

Düzetlme: Bir harf eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gny* -- 5 Nisan 2008; 13:02:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Ben de HD almayı düşünüyordum, baya güzele benziyor. Hem 500 Gb, hem 181 ytl.
    Hayırlısı olsun.

• Hayırlı olsun gerçekten çok uygun fiyata almışsın ama bana göre WD daha karizmatik ve kaliteli.Ama çok çabuk el izi çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: disdanger

Hayırlı olsun gerçekten çok uygun fiyata almışsın ama bana göre WD daha karizmatik ve kaliteli.Ama çok çabuk el izi çıkıyor

Philipsde öle bir dert yok
  • Hayırlı olsun güzel duruyor fiyatıda uygunmuş
  • hayırlı olsun güzel alet gibi bende alacağım kısmetse
  • Tasarımı çok hoş gerçekten.İleride bir taşınabilir HDD alırsam bu modelide gözden geçireceğim
  • nası kargo dahil 181 e aldın zaten 187 normal fiyatı 3 de kargo 190 ytl deilmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: GeCCCe

nası kargo dahil 181 e aldın zaten 187 normal fiyatı 3 de kargo 190 ytl deilmi?

Havale ücreti : 178,24 YTL

Kargo ücreti : 2,97 YTL

Toplam : 181,21 YTL.

• Philips kullanıcıları artıyor.. Bu tür incelemeler de güzel oluyor. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  • ya dostum acaba bu hdd 2.5 olanlara oranla çokmu büyük yani çok fark warmın aralarında boyut olarak kararsız kaldım.
  • quote:

ya dostum acaba bu hdd 2.5 olanlara oranla çokmu büyük yani çok fark warmın aralarında boyut olarak kararsız kaldım.

Yapı olarak tabi ki 3,5 daha büyüktür, ilk önce bende 2,5 almayı düşünüyordum ancak bu aletleri bana göre firmalar kuruluşlar bünyesinde kullanılmalı.Portatifliği açısından yani. Bir de askerde iken 40 gb'lik bir handy disk görmüştüm.O sıralar daha yeni yeni çıkıyordu harici sürücüler ve çok pahalı idiler. Usb girişi devamlı sorun yaratıyordu. Elimizle sağa sola oynatmazsak bilgisayar tanımıyordu. Dediğim gibi portatiflik istiyorsan 2,5 al. Ancak bir yerden bir yere taşımak için artık usb flash bellekler bile sakız fiyatına satılır oldu. Bana göre gereksiz.
  • Birkaç foto da büyüklüğünü anlamamız için koysaydın süper olurdu.Mesela elindeyken veya yanında bir nesne varken;kalem,telefon,bilgisayarın yanında vs vs...
  • quote:

Orjinalden alıntı: portakal

Birkaç foto da büyüklüğünü anlamamız için koysaydın süper olurdu.Mesela elindeyken veya yanında bir nesne varken;kalem,telefon,bilgisayarın yanında vs vs...

İnşallah yarın eklerim.
  • ya aklıma bişey takıldı saçma ama yinede yazayım arkadaşlar şimdi biriniz hepsiburadadan almışınız ısınma yok makinada diyo diğerinizde alısveris.comdan almış ısınma war diyo acaba firmaların sattığı ürünlerde böyle bi farklılık olabilirmi mümkünmüdür yaw?sonuçta aynı firma gönderio hepsine böyle bişe olmaz dmi olmaz diyinde rahatlayım:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeCCe -- 6 Nisan 2008; 0:50:17 >
  • quote:

ya aklıma bişey takıldı saçma ama yinede yazayım arkadaşlar şimdi biriniz hepsiburadadan almışınız ısınma yok makinada diyo diğerinizde alısveris.comdan almış ısınma war diyo acaba firmaların sattığı ürünlerde böyle bi farklılık olabilirmi mümkünmüdür yaw?sonuçta aynı firma gönderio hepsine böyle bişe olmaz dmi olmaz diyinde rahatlayım:D

Bişi olmaz kardeşim. Hadi yat. Ben yatıyorum çünkü.

• :D tamam ii geceler muhabbete daldım sen bana uyma
  • aynısının 400gb lığını vatandan almıştım dış kabı aşırı kaliteli aluminyum yapısı kalın ve buz gibi en cok hoşuma giden özelliği oydu , fakat içindeki hdd ide ve 8mb cache'li kutuda sadece ide hdd leri destekliyor , gerçi usb aabirimi kullandığı için ide - sata hızı farketmiyor ama yinede insan içindeki hdd'nin sata2 ve 16mb cache'li olmasını istiyor ben sattım kendiminkini , ama dediğim gibi kutusu cok cok kaliteli
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.