Şimdi Ara

CHERY TİGGO 3 YORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
360
Cevap
2
Favori
372.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • chery mi? olmaz çin malı kalitesiz bi kere....hemde ucuzmuş zaten...
    yakışmaz bize....
    memleketin her tarafından petrol fışkırıyor, hatta bahçelerde su için kuyu açıyorlar petrol fışkırıyor anasını satim
    herkeste para çok, herkes bmw ve mercedes jeeplere binecek illaki..hatta daha pahallısı varsa ondan alalım
    para bol nasılsa en kalitelisi en pahallısı neyse onu alalım
    zaten oturduğumuz evler çok kalite, eşyalar acaip kalite, yollar sokaklar binalar çevremizdeki herşey filan acaip kalite
    herkesin cepler şişkin para dökülüyor valla caddelerde yerlere dökülnüş çil çil paralar....krizmi? bize uğramıyorki zaten
    eeee şimdi olurmu herşeyimiz bu kadar kalite iken neredeyse para içinde boğulacak iken kapıda chery duracak cık cık olmaz...yakışmaz bize....

sıradaki pliiizz

• chery mi? olmaz çin malı kalitesiz bi kere....hemde ucuzmuş zaten...
    yakışmaz bize....
    memleketin her tarafından petrol fışkırıyor, hatta bahçelerde su için kuyu açıyorlar petrol fışkırıyor anasını satim
    herkeste para çok, herkes bmw ve mercedes jeeplere binecek illaki..hatta daha pahallısı varsa ondan alalım
    para bol nasılsa en kalitelisi en pahallısı neyse onu alalım
    zaten oturduğumuz evler çok kalite, eşyalar acaip kalite, yollar sokaklar binalar çevremizdeki herşey filan acaip kalite
    herkesin cepler şişkin para dökülüyor valla caddelerde yerlere dökülnüş çil çil paralar....krizmi? bize uğramıyorki zaten
    eeee şimdi olurmu herşeyimiz bu kadar kalite iken neredeyse para içinde boğulacak iken kapıda chery duracak cık cık olmaz...yakışmaz bize....

sıradaki pliiizz
  • valla kardeş ankarada sokaklarda hiç görmedim bu arabayı
    ya hiç yok
    ya da ara sokaklarda dolaşıyorlar.....
    ya da geceleri cıkıyorlar
    paranı riske atma
  • Arkadaşlar Şuan Chery markası ve modelleri hakkında yorum yapan tüm arkadaşlara sesleniyorum mutlak suretle etrafınızda,mahallenizde yada aileniz birileri bu araçları test etmiş yada satın almışlardır...Şimdi bu yorumlarınıza özür niyetinde yeni yorumlarınızı bekliyorum... foruma yeni üye oldum sayılır ve Chery kullanıcısıyım ancak inanın otomobilden anlamasam yada gerçekten saf bir yapım olsa şu yazdıklarınızdan sonra bırakın Chery araç almayı otomobillerden soğurdum... şuan Türkiyede toplam Chery satışı 2400ü geçti ve ikinci elde araç satışı yapılan siteleri bir inceleyin maksimım 15-20 araç bulacaksınız yani satılan her 120 araçtan 1 tanesi satışta neden satıyorsun sorularından bıkan saraç sahipleri artık ilanlarında araçtan memnun ekonomik nedenler vs.vs. şeklinde açıklama yazmışlar neredeyse %100 müşteri memnuniyeti diyebiliriz yılların firmaları olan Renault firmasında mais yıllık hedefi %75 Audi %65 vs.vs. ne demek istediğimi anlatabildim mi?? ayrıca peşinen konuşan ve bu forumda uzun süredir yorumcu olarak geçinen arkadaşlar!!! Şunu bilin ülkemizde yıllardır faaliyet gösteren bir firma yine ülkemize yatırım yaparak isdihtam sağlayarak doğu ağırlıklı olarak isdihtam yaratan bir projeye kalkışıyorlar , ülkemize fabrika yatırımı için düğmeye basıyorlar ve burada yazılan yorumlar ;
    aaaa Çin ıgghh Tüüü kaka ıykk şeklinde komik ve tamamen ön yargılı yani burada geyik olsun diye yazacağınız herşey artık modern teknolojiye aşikar ülkemizin insanlarını doğrudan etkilediği gibi maalesef bu işten ekmek yiyenlerin de ekmeklerine taş koymak anlamına , ve bu araç sahibi insanlarında Cahil,görgüsüz vs.vs. oldukları anlamlarını taşır...
    bir kere boş zamanlarınızda burada markalar,otomobiller üzerinde yorum yaparken bu işlerin resmi prosedürleri bilen;
    1) Avrupa standartlarında Sizin çarpışma testi dediğiniz olaylar aslında "Europen Type Approval" yani Avrupa Tip onay testleridir. içinde Çarpışma testleri dahil tam 54 noktadan her marka ve model araca ( Avrupa Dışında imal edilen) uygulanır.www.vca.gov.uk
    2) bu testlerin muhattabı Euroncap değil VCA,TUV ve RDW isimli Avrupa Birliğinin Resmi kuruluşlarıdır. unutmayın Euroncap bir reklam kuruluşu olup ufak bir araştırma ile çoğu ülkede de bayilerinin olduğunu görebilirsiniz. cncap,jncap vs.vs..
    3)insan hayatını bu 3 kuruluş yıldızlar ile değil (3 Yıldız,5 Yıldız vs.v.s) "Evet" ve "hayır" şeklinde neticelendirir,yani 3 yıldız aldın aferin değil, avrupa standartlarında mı değil mi? sorularına cevap alınır. Bu belge numaraları vca sitesinde tek tek ayrıntılı olarak bulunur.
    4) Herhangi bir testten Hayır cevabı alınan bir araç revize edilerek yine 1. testen başlanarak test edilir yani 37.teste hayır aldığı zaman kaldığı yerden değil (buda Avrupa Birliğinin Ciddiyetini kanıtlar)
    5) bu testlerin hepsinden Onay alan araç Tip Onay Belgesi ile Ülkesinin Ticaret bakanlığına İthaalat belgesi için başvuruda bulunur, daha sonra Avrupa'da yapılan testlerin ardından araç Bizde TSE mühendisleri tarafından tekrardan ayrıntılı bir şekilde kontrollerden geçirilir en sonunda da onay alması durumunda İthaalat izni alınır ve araçlar ithal edilebilinir..

kısadan hisse burada yazdıklarınız hem kendi Ülkemizin Bürokrasisine hemde Avrupa Birliği Yasalarına aykırıdır..
    Diyeceğim son söz de Bir konuda hakkında Yazmak var , Bilerek Yazmak var
    Saygılarımla ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgdas -- 21 Kasım 2008; 18:13:05 >

• Lütfen bu araçlara teneke demekten vazgeçin.Ben sizin kullandığınız araca teneke demiyorum.Lütfen sizde demeyin.Bu kelime insanları rencide ediyor.Lütfen demeyin şunu.Siz bunu dedikçe bizlerde demorilize olup daha çok araçlarımızı savunmak durumuna düşüyoruz.

Kimimizin gerçekten parası bu araçlara yetiyor.(Mesala piyasada en ucuz araba şu anda Geely Echo) .Şimdi parasızlıktan bu aracı almış bir insanın duygularını düşünün.Ne kadar demorilize olmuştur.Sadece kendinizi onun yuerine koyun.Yeni bir araba almak isteyip ama gücü sadece bu arabalara yetenlerin ne sucu olabilir ki.LÜtfen teneke demekten vazgeçin.Güvensiz deyin ama teneke demeyin.Gerçekten insanı yaralıyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar, Tiggo 3 ün 1.6 lık seçeneği hoşuma gitti fakat kafamdaki soru işaretleri hala duruyor. Kullanan arkadaşlar veya yakından tanıyanlar varsa artı ve eksi taraflarını yorumlar mısınız? Özellikle yakıt konusunda güvenilir hiçbir bilgi yok. teşekkürler

• araç daha yeni girdi piyasaya kullanan bulmak zor iş, allah yardımcın olsun..
  • ben trafikte hic görmedim bu aracı daha satın alan yok galiba
  • 33 bin ytl ye o aracı almak bana göre gereksiz bir risk almak,

suzuki sx4 hem daha ucuz hem de risksiz, boyut olarak da o kadar büyük bir fark yok aralarında
  • Ben aracı denedim.Öncellikle ses yalıtımı çok zayıf.
    Ancak yol tutuşu ve süspansiyon sistemi iyi
    sayılabilir.İç mekandaki plastik kalitesi vasat.Benzin tüketimi
    ortalama 7 lt olarak söylensede şehiriçinde 10 lt den az yakacağını
    sanmıyorum.Bagaj ve iç mekan hacmi yeterli.Fiyat ise bana yüksek geldi.
  • ben cheryyleri fuarda görmüştüm alia nın sağ arka yolcu kapısının fitilleri eskimişti nasıl olduysa sıfır araçta,
    tiggo nunda ondan aşağı kalır hali yoktu pek içime sinmemişti
  • Kalitesine göre pahalı bence . plastik kalitesi vasat altı. test surusu yapmadım fakat cokta stabil bir araç gibi gozukmuyor. sac kalınlığıda ince gibi geldi. Bagaj mafsallarındaki paslanma başlangıcı da gözüme çarpmıştı.
  • Tiggo 'lar'ın işçiliği alia lara göre daha zayıf geldi bana. Kaynak birleştirme yerleri çok acayip kalitesiz gözüküyor. İç plastik aksamlar vasat. Görüntüsü iyi ama içi kof bir araba gibi geldi bana.
  • O fiyata al bir daihatsu terios bin. Hiç olmazsa toyota çatısında faaliyet gösteren, yılardır küçük arazi araçları üreten deneyimli bir firmanın aracını kullanırsın.
  • cherry ile ölüme bir adım daha yakınlaşırsın.
    etme eyleme gider arabayı kaydırırsın direğe vurursun biyere çarparsın olmıcak yerde Allah korusun söyletme şimdi.

bukadar adi üretilmiş bir arabadan ne sağlamlık bekliyorsun.Ha yok benim yedek canlarım var çıkarır çıkarır kullanırım diyorsan orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 10 Nisan 2008; 2:04:05 >
  • Güvenlik konusunda yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar, yerden yüksek araç her zaman daha güvenlidir. Allah korusun bir kazada 5 yıldızlı bir araçta olmaktansa 3 yıldızlı bir jipte olmayı yeğlerim...
  • Peki yerden yüksekte dengesiz bir arabayla viraja girince nerede olmak isteyeceksin acaba oda ayrı konu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: matgab

araç daha yeni girdi piyasaya kullanan bulmak zor iş, allah yardımcın olsun..

hele bu forumda hiç bulamazsın..
  • daha istanbulda 1 kere gördüm oda bolu plakalıydı ama güzel bir görünümü vardı hangi model oldugunu bilmiyorum ama arkada kocaman chery yaziyordu
  • alien modeli olmasi gerekli ama emin değilim quen de olabilir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.