Şimdi Ara

En Kapak Sözler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
127
Cevap
4
Favori
70.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bi egoist biyoloji hocamiz vardi lisede. Bi gùn arkadasin biri bir espri yapti, ardindan kizlar off puff yaptilar (kötü espiriden sonra yapilan fix davranistir :D ) hoca da artist ya hemen lafi patlatti "bakmayin kizlar, ergen erkekler bu yasta böyle salak espiriler yapar" diye. Tabi sinifta bi birlik varya hoca topa tutuldu, eleman hemen cevap verdi "hocam siz de yapar miydiniz bu tùr espiriler" diye. Hoca yok yapmazdim deyince baska bi arkadas patlatti " hocam siz erkek degil miydiniz?" ve hoca pert oldu kizardi bozardi vs vs.. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zta53

Yeğenimin sınıfından bir alıntı;
    Öğretmen (İngilizce dersi): "Peach" (okunuş: piiç, anlam: şeftali), evet gençler bu kelimenin anlamı nedir?
    Öğrenci: "Hocam tam olarak anası babası olmayan anlamında..." :)

Hep takılıyorum o kelimeye bunun yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: AY1907

quote:

Orijinalden alıntı: zta53

Yeğenimin sınıfından bir alıntı;
    Öğretmen (İngilizce dersi): "Peach" (okunuş: piiç, anlam: şeftali), evet gençler bu kelimenin anlamı nedir?
    Öğrenci: "Hocam tam olarak anası babası olmayan anlamında..." :)

Hep takılıyorum o kelimeye bunun yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

quote:

Orjinalden alıntı: knight-manyak

Benim bildiğim kadarıyla şöyle idi,

"Tahir efendi bize kelp demiş
    İltifatı bu sözde zahirdir.
    Mezhebim Malikidir zira,
    İtikadımca kelp tahirdir."

off müthiş bir şey bu.. 9. sınıf edebiyat dersinde görmüştük.. bu dörtlüğü hoca sınıfa söyleyinceye kadar edebiyattan nefret ederdm ama bu dörtlüğü okuyunca edebiyata bir sempatim karşı oldu yahu

Benim Edebiyata sempatim Sagopa KAJMER ile başladı...

• bende bir hikayemi anlatıyım.Bir gün beni hiç sevmeyen öğretmen derse geç kaldığım arkadaşlarla bize nerde kaldınız dedi.ben tuvaletteydik dedim.keşke içine düşseydiniz dedi.bende hocam sınıfta karşılaşmamız yetiyor dedim.sınıf şok.hoca şok.bende sinsi bir gülümseme.çık dışarı terbiyesiz dedi.
    çok rahatladım ondan sonra hiç konuşturmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğurL

bende bir hikayemi anlatıyım.Bir gün beni hiç sevmeyen öğretmen derse geç kaldığım arkadaşlarla bize nerde kaldınız dedi.ben tuvaletteydik dedim.keşke içine düşseydiniz dedi.bende hocam sınıfta karşılaşmamız yetiyor dedim.sınıf şok.hoca şok.bende sinsi bir gülümseme.çık dışarı terbiyesiz dedi.
    çok rahatladım ondan sonra hiç konuşturmadı.

konusamama sebebi senin o sınıfa bir daha ayak basamaman olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.