Şimdi Ara

## Antec'den Yeni Bir Kasa; Three Hundred ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Antec'den Yeni Bir Kasa; Three Hundred ##

Kasa ve güç kaynakları ile adından söz ettirmeyi başaran firmalardan biri olan Antec hazırladığı yeni bilgisayar kasasını duyurdu. Firmanın Three Hundred olarak isimlendirdiği yeni kasanın yine Antec'in bir diğer modeli olan ve özellikle oyuncular göz önüne alarak hazırlanan Nine Hundred modelinden esinlenilerek geliştirildiği ifade ediliyor. Etkili soğutma, çok yönlü tasarım anlayışı ve kolay kurulum gibi detaylar göz önüne alınarak hazırlanan ve fiyatı ile de iddialı olacağı belirtilen Antec'in yeni kasası yaklaşık 7.2Kg ağırlığında. 140mm'lik üst, 120mm'lik yan ve arka fana sahip olan yeni kasanın GeForce 8800 ve 9800 serisi gibi ekran kartlarının kullanımına yönelik olarak yeterle iç hacme sahip olduğu da belirtiliyor. USB ve ses çıkışı gibi kısa yol bağlantılarına da sahip olan Antec Three Hundred, firmanın fiyat/performans segmentine yönelik olarak hazırladığı önemli modellerden biri olarak nitelendiriliyor. Delikli ön panale sahip olan kasa ayrıca yıkanabilir hava filtresi ile birlikte geliyor. 3 yıllık garanti ile kullanıma sunulan yeni kasanın yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 60$.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 3 Nisan 2008; 9:52:00 >

• Sade ve hoş bir tasarıma sahip eyer iç kullanımı açısındanda kullanışlıysa bir çok kullanıcının tercih edeceği bir ürün olacaktır.
  • 80USD +KDV olsun TR sınırları içinde bizim de olsun....

kasa çok sade ve güçlü duruo takdir ettim!!!!
  • iyi bir kasa 3 tane fan biri 140 mm.bence gercekten hoş duruyor hoş ve sade.80 dolara tr ye gelecegini sanmıyorum ucuz olur.ama umarım gelir ben bu saatten sonra kasa değiştirmem ama yeni alacak arkadaslarımız icin kesinlikle iyi bir tercih olacaktır.zaten f/p ürünü demiş umarım ucuz olur.
  • kasanın önünde tip yok.
  • Güzel kasa fakat Türkiye'de nerden bulacağız :(

Kasanın iç panel resimlerine Buradan bakabilirsiniz.
  • fanlar süper görünüyorum bence iyi olmuş!!!
  • sevdim açıkçası,böyle ucuz ama kaliteli ürünler görmek sevindirici,belki yaza doğru kasa demeye 1000 şahit isteyen her tarafı delik deşik metal ve plastik yığınımdan kurtulurum ben de
  • Özellikle ekonomik oyun bilgisayarı toplamak isteyenler için cok iyi bir alternatif.
  • önde 120 lik fan yok galiba??
    birazda şekil verselermiş daha iyi olurdu..
  • kasa tasarımı çok güzel fiyatıda uyguna benziyor.
  • önde fan yoksa salla gitsin
  • bu kasayı tuttum önüne bide 12CM lik bir fan taktıkmı çok iyi olur fiyatıda çok makul türkiyeye bekleriz
  • @dennjS

önde fan yeri yok sanırım yani yanlış anlamadıysam,tabi ben gemede takarım diyorsan o başka
  • Bir değil iki tane 12 cmlik fan yuvası var önünde.
    http://www.anandtech.com/GalleryImage.aspx?id=451
  • Tepedeki fan PSU dan dolayı kapanır.
  • sade ve güzel bir kasa
  • @kahveisteyen

wow o zaman RC690'nın tahtı sallanıyor diyebiliriz
  • gayet ekonomik
  • quote:

Özellikle ekonomik oyun bilgisayarı toplamak isteyenler için cok iyi bir alternatif.
    +1907
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.