- x
OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER
643 Cevap264601 Görüntüleme31 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     2 3 [5] 7 8 9 10 11      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

32 Mesaj
22 Şubat 2010; 14:06:11 

teşekkürler

390 Mesaj
22 Şubat 2010; 17:56:26 

Astra G lerde su 30snye far olayı varmı bide 12km hıza gelıcne kılıtlenen kapılar bıde su cam kumandadan acmak bı turlu olmadı gıttı ya bı kac arkadaş yapdım yazmıs ama olmuyor

Frat`y#

5066 Mesaj
23 Şubat 2010; 1:38:16 

Astra G yi bilmiyorum ama 2006 Astra H enjoyda 30sn.farlar açık kalıyor,kumandadan camlar açılıp kapanıyor ve silecekler çalışırken geri vitese taktığımda arka silecekte çalışıyor..

2011 Volkswagen PASSAT 1.4 TSI 122 HP Bluemotion Highline DSG Şeker Beyazı

1532 Mesaj
4 Mart 2010; 9:15:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Fıraty

Astra G lerde su 30snye far olayı varmı bide 12km hıza gelıcne kılıtlenen kapılar bıde su cam kumandadan acmak bı turlu olmadı gıttı ya bı kac arkadaş yapdım yazmıs ama olmuyor

Malesef belli bir modelden sonra 12km hıza gelince kilitlenen kapılar + kumandadan inen camlar aktif değil. :(

((( DH İZMİR GRUBU ))) ** --Wir Leben Autos-- Club Astra** /// 2008 OPEL ASTRA H NB 1.3 CDTI Enjoy_Sp Metro Mavi_Yağmur/Far Sensörü, Kararan Ayna, CID Ekran ve Elektrikli Katlanır Ayna + UHP Bluetooth+CDC40 Opera+ESP.->...Yenilenebilir Enerji Kaynak. Destek. Kulübü.

31 Mesaj
7 Mart 2010; 1:20:33 

arkadaşlar opel astra g kasa için kasetli tepy yerine cd çalar takılabilirmi... ancak böyle orijinal bir duruş olsun istiyorum... saygılar....

canon 50d 17-85 mm usm

1000 Mesaj
8 Mart 2010; 18:58:56 

quote:

Orijinalden alıntı: ilhaneren

Malesef belli bir modelden sonra 12km hıza gelince kilitlenen kapılar + kumandadan inen camlar aktif değil. :(

camı kaldırabiliyorum ama indiremiyorum arkadaşlar nası olcak bu iş

2008 Opel Astra Sedan 1.6 Ecotec,Enjoy Sp,Siyah |-Wir Leben Autos-Club Astra-|

2211 Mesaj
8 Mart 2010; 21:43:51 

quote:

Orijinalden alıntı: emreasker

Açma tuşuna basılı tutuyorsunuz değil mi?

390 Mesaj
9 Mart 2010; 14:48:05 

quote:

Orijinalden alıntı: emreasker

Arabanız Etidion 2000 mi ???

Frat`y#

1000 Mesaj
9 Mart 2010; 19:05:20 

Evet açma tuşuna basılı tutuyorum.Ama olmuyor.Yok arabam H kasa 2008 sedan 1.6 enjoy

2211 Mesaj
9 Mart 2010; 19:26:24 

2008 1.6 HB enjoy'da oluyor. Sizde olmaması garip.
Çok alakalı değil ama, diğer kumandayla denediniz mi?

1532 Mesaj
9 Mart 2010; 23:07:07 

quote:

Orijinalden alıntı: cmt

Açma tuşuna basılı tuttuğunuzda bagaj açılmıyor mu?

((( DH İZMİR GRUBU ))) ** --Wir Leben Autos-- Club Astra** /// 2008 OPEL ASTRA H NB 1.3 CDTI Enjoy_Sp Metro Mavi_Yağmur/Far Sensörü, Kararan Ayna, CID Ekran ve Elektrikli Katlanır Ayna + UHP Bluetooth+CDC40 Opera+ESP.->...Yenilenebilir Enerji Kaynak. Destek. Kulübü.

2211 Mesaj
9 Mart 2010; 23:24:13 

Bende camlar açılıyor. Bagajda bir hareket yok.
Yoksa sedanlarda bagaj mı açılıyor? Öyleyse sedanlarda camların açılmaması normaldir.

1532 Mesaj
9 Mart 2010; 23:32:21 

quote:

Bende camlar açılıyor. Bagajda bir hareket yok.
Yoksa sedanlarda bagaj mı açılıyor? Öyleyse sedanlarda camların açılmaması normaldir.

Sedanlarda bagaj açılıyor.. :(

1000 Mesaj
10 Mart 2010; 17:56:54 

quote:

Camlar kapanıyo bagaj açılıo ama camlar açılmıyo kumandaya basılı tutunca

1022 Mesaj
25 Mart 2010; 0:49:54 

Arkadaşlar selam astra 1.3 cdtı elegance kullanıcısıyım. araçta yağmur sensörü var fakat bir türlü sensörden verim alamadım yukarı bir kez kaldırınca sanırım sensör'lü modda çalışıyor iki kez kaldırınca sensörsüz mod da çalışıyor değil mi ? normal yavaş kademede çalıştırma şansımız yok mu ?

Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...

265 Mesaj
30 Mart 2010; 23:36:25 

alın benden de bir gizli özellik; kapıyı açın kapının yan tarafında tam anahtarın gireceği kadar bir delik var. ona anahtarı sokun pıt diye ses gelecek. şimdi kapıyı kapatın. kapı kilitlendi:) kapı mandalı olmadı için böle yapmışlar ama durun komikliği söyleyeyim. bagaj için bu olay yok. yani aracı diyelim ki kitleyemediniz. kapıları böyle kitleyebilirsiniz ama bagajı değil.

nerden mi biliyorum durun anlatayım. bir gün arabadan indim kumanda arabaya kumanda edip kilitleyemedi. kapı üzerinden de kilitlenmedi. telefon ile opel assistance'ı aradım onlar anlattılar, servise götüremezdim akşam üstüydü, bagaj açık dedim ne dediler beğenirsiniz, kapalı garaja koyun, garajım yok dedim arabanın arkasını duvara veya başka arabaya dayayın dediler:)

Şaka gibi:))))

265 Mesaj
31 Mart 2010; 0:51:42 

bir tanede güzel özellik yazalım:)

ölçüleri japon birimlerine çevirince lt/ 100km yerine km/lt, yani 1 lt ile kaç km gideceği yakacağı yazıyor.

1532 Mesaj
31 Mart 2010; 8:48:30 

Bilgiler için teşekkürler.

351 Mesaj
31 Mart 2010; 14:19:44 

merhaba arkadaşlar 2008 1.3 cdti sedan cosmo aracım var ,

anahtar üzerinde değilken sol veya sağa sinyal kolunu oynatınca o taraf parklar yanıyordu biliyorduk sanırım,

ama kolu geri çekince geri vites ileride de kısalar yanıyor, tam olarak nasıl yapıldı hatırlamıyorum ancak arabanın içini yıkamacı temizlerken dışardan gördüm,

yani ben yeni keşfetmişse olabilirim , sönme süresine de bakmayı akıl etmedim doğrusu

Bir İnsanı Sevmekle Başlayacak Her Şey..

204 Mesaj
5 Nisan 2010; 11:48:32 

kolu geri çekince geri vites lambası bilmiyordum, denerim onu.
ayrıca o bahsettiğiniz follow me home olmasın. kolu kendimize çekince farlar yanar kısalar değil ama sizinki ilginç

quote:

Orijinalden alıntı: Garfiii

merhaba arkadaşlar 2008 1.3 cdti sedan cosmo aracım var ,

anahtar üzerinde değilken sol veya sağa sinyal kolunu oynatınca o taraf parklar yanıyordu biliyorduk sanırım,

ama kolu geri çekince geri vites ileride de kısalar yanıyor, tam olarak nasıl yapıldı hatırlamıyorum ancak arabanın içini yıkamacı temizlerken dışardan gördüm,

yani ben yeni keşfetmişse olabilirim , sönme süresine de bakmayı akıl etmedim doğrusu

28 Mesaj
19 Nisan 2010; 23:48:00 

slm millet baştan sona okudum hepsini düzenleyip çıktısını aldım. kontrol ederek deneyeceğim hepsini.

ancak sorun şu ki; ekranda saat, tarih, derece ve çalan şarkının isminden başka birşey göremiyorum. diğer özelliklerini görmek istediğimde ise ekranda no function yazıyor. zaten derecede çıldırmış durumda en son -28 dereceyi gösteriyordu!!

bunu servise götürmeden düzeltmemin bi yolu varmı acaba. ayrıca kullanım kitapçığıda yok nerden bulabilirim. şimdiden teşekkür ederim.

2004 Opel Astra HB 1.6 Twinport Easytronic

28 Mesaj
20 Nisan 2010; 20:55:08 

denedim.. follow me bendede varmış! ayrıca şu silecekle sinyal kolunu çekerek yapılanlar bende olmadı. settings menüsüne ulaştım ancak hiçbişeyi anlayamadım. çoğu zaten bolca sıfırlıydı. fotosunu çekip becerebilirsem yükleyeceğim buraya umarım birileri yardımcı olur.

sıcaklık göstergesiyle ilgili bi fikri olan yok mu peki?

1532 Mesaj
21 Nisan 2010; 8:21:56 

Sıcaklık göstergesi ile ilgili bilgi bu başlığın içerisinde vardı. (!)

12188 Mesaj
21 Nisan 2010; 11:42:46 

İlk sayfa düzenlendi ve yeni özellikler eklendi.

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

28 Mesaj
24 Nisan 2010; 15:02:21 

tekrar baktım ancak lcd ekranın sıcaklık göstergesiyle ilgili bişeyler yazılmış. benm sorunum ise dış sıcaklığı gösteren derecenin gerçeği yansıtmaması. onu düzeltebilmenin yolunu bilen var mı?

1532 Mesaj
24 Nisan 2010; 15:17:52 

quote:

Orijinalden alıntı: halilistan

tekrar baktım ancak lcd ekranın sıcaklık göstergesiyle ilgili bişeyler yazılmış. benm sorunum ise dış sıcaklığı gösteren derecenin gerçeği yansıtmaması. onu düzeltebilmenin yolunu bilen var mı?

Sensör arızalı olabilir.

30 Mesaj
28 Nisan 2010; 23:54:40 

Aractan indiğinizde surucu kapısı kapalı iken , diğer kapılar (bagaj kapısı dahil) acık olduğunda kumandadan kapatma düğmesine basın ,herkes işini bitirip kapıları kapattığında tekrar kilitlemenize gerek kalmayacak.
gizli ozellik falan değil ama bilmeyen olabilir.
Ayrıca aracın arıza kodlarını oğrenmeniz için debriyaj ve gaza aynı anda basın anahtarı kontağa cevirip start a hazır hale getirin ,marştan bi onceki konum(bu arada ayaklarınız gaz ve FREN pedalına basılı olmalı)km gostergesinin bulunduğu bolgedeki kucuk lcd ekranda 6 haneli ECN ile başlayan kodlar goreceksiniz bunlar hata kodlarıdır bunları internette arattırıp aracınızın olası arızaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
ASRA H 2006 enj. sp pkt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desertrock -- 6 Eylül 2010; 22:21:01 >

76 Mesaj
3 Ağustos 2010; 21:30:11 

bu özelikler astra 111. yıl versiyonunda da gecerlimi acaba

2010 OPEL ASTRA SEDAN 111. YIL CDTI SİYAH

12188 Mesaj
5 Ağustos 2010; 0:04:17 

Valla denemek lazım.

.:: İzmir Ekonomi Üniversitesi ~ Logistics Management ::.

.:: 2012 Opel Astra J 1.3 95 hp & Olimpik Beyaz & Navi 600 & Cosmo ::.

76 Mesaj
5 Ağustos 2010; 0:09:01 

bu hususu bugün ankara reis oto da bi satıs görevlisine sordum, oda doğru olduğunu, serviste bu işlerden anlayan bir görevli olduğunu söyledi. aracı alınca bu özellikleri tek tek yaptıracam insallah. sizede söylerim

2010 OPEL ASTRA SEDAN 111. YIL CDTI SİYAH

76 Mesaj
6 Eylül 2010; 12:29:03 

quote:

Orijinalden alıntı: tfk35

Kontağa anahtarı takıp(kontağı çevirmeden) setting tuşuna 2-3 sn basılı tutun yol bilgisayarında LCD ekran ısısı, ECU donanım versiyonu
akü voltajı ,Hız,Motor soğutma suyu sıcaklığı... gibi özellikler çıkar ekrana.
peki bu ekrandan nasıl çıkarız. daha doğrusu eski haline nasıl getiririz?

888 Mesaj
6 Eylül 2010; 14:23:47 

quote:

Orijinalden alıntı: nzrnzr

bu özelikler astra 111. yıl versiyonunda da gecerlimi acaba

Geçerli

∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫
--Wir Leben Autos-- Club Astra
Opel Astra G HB CD-1998 1.6i 16V Opak Beyaz @Denizli 165.000 km. --- Sattık Gitti :(
Opel Astra H Sedan Enjoy 111.Yıl-2010 1.3CDTI 16V Olimpik Beyaz @İzmir 30.500 km. HLS

'' Xperia™ ARC Fun Club ''SE Xperia™ ARC Midnight Blue Kullanıcısı
1 GHz | 512 MB Ram | 8.7 MM | 4.2'' BE® | 8.1 MP Exmor® R - HD720P@30fps | Android 4.0.4 !

3 Mesaj
18 Ekim 2010; 23:32:02 

arkadaşlar bende 2005 gtc var...settinge 5 sn basılı tutuyorumm.sonra bip sesi gliyor.bc tuşuna basıyormm..burya kadar herşey tmm.sonra oradaki sensör kısmında off yazıyor..on yapcam onu ama oraya giremiyoyrum...silecekleri ve sinyal kolaıylada oynuyorum ama hiçbir ekrandaki on off kısımlarına giremiyorum...yardım edin...lütfen....
sinyal ve silecek kollarını sadece kontağı takıp kendime çekiyorum.hiç birşey gelmiyoru..kontaktak çıakrttıktan sonra ekran kapanıyor..orda yuvalağa birkere basıyorum tekrar geliyor.bana bi yardım edin lütfen..şu sensör işini çözmek istiyorum....

10234 Mesaj
28 Ekim 2010; 13:52:31 

12kmh üzerinde kapilari otomatik kilitleme benim aracimda da aktif değildi. Servise sorduğumuzda getirin burada halledelim demişti. Uğraşmadim hiç :)

Fakat benden sonra kuzenin aldiği astrada bu kilit aktif olarak geldi. Ayrica kuzenin araçta emniyet kemeri seside aktif değildi.

Ayrica belirli hizdan sonra sonra uyari vermesinin nereden ayarlandiği konusunda hiçbir fikrim yok. Gerçi 2 sene evvel otobanda 170üzerine çiktiğimda birşeyler ötmeye başlamişti ama o ses bu sesmiydi hiç fikrim yok :)

2175 Mesaj
28 Ekim 2010; 23:28:43 

ya bu özellikler astra g de de varmı?yani classiclerde.2008 full paket araba.

şu cam açma kapama olayı olsa yeter bana valla

iPhone 5 64 GB

444 Mesaj
30 Ekim 2010; 18:03:16 

quote:

Orijinalden alıntı: desiya

12kmh üzerinde kapilari otomatik kilitleme benim aracimda da aktif değildi. Servise sorduğumuzda getirin burada halledelim demişti. Uğraşmadim hiç :)

Fakat benden sonra kuzenin aldiği astrada bu kilit aktif olarak geldi. Ayrica kuzenin araçta emniyet kemeri seside aktif değildi.

Servise götürseden değiştiremiyorlar otomatik kilitlemeyi. Birşey sormak istiyorum. Kuzeninizin aracında kilitleme sistemi nasıl? Yine eskisi gibi tek kilit mi? Yoksa çift kilitleme sistemine geri mi dönüldü?_

CaGDaSCa
http://cagdasca.blogspot.com/

1809 Mesaj
31 Ekim 2010; 12:42:13 

Hareket halinde kilitlenme olayını ben yapamadım. 3 sn basılı tuttuktan sonra normal kilitliyor, ama tekrar basıp da kapıları açtıktan sonra hareket ettiğimde kendi kendine kilitlemiyor. Enjoyda belki yoktur tabii bilemiyorum.

2011 Ford focus 1.6 comfort hb. + BRC
Bir yengece asla düz yürümeyi öğretemezsin!!!

22 Mesaj
11 Ocak 2011; 0:06:06 

arkadaşlar merhaba, 2011 1.4 corsa enjoy aracım var, follow me home özelliğini aktif hale getirdim fakat aracı stop ettikten sonra farların yanması için kapıyı açıp sol sinyal kolunu her seferinde yukarı çekmek gerekior, yani aracı stop ettiğimde anahtarı çıkardığım zaman farlarım yansın ve kitlediğim zamanda kapansın istiorum illa ben her seferinde elle mi yapacağım bu saçma geldi. ne diyosunuz? yani bi defaya mahsus ayar yapılıp araç stop ettiğinde farlar kısa süreli yanmaz mı?

1532 Mesaj
12 Şubat 2011; 15:00:55 

quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

Hareket halinde kilitlenme olayını ben yapamadım. 3 sn basılı tuttuktan sonra normal kilitliyor, ama tekrar basıp da kapıları açtıktan sonra hareket ettiğimde kendi kendine kilitlemiyor. Enjoyda belki yoktur tabii bilemiyorum.

HLS Modül ile kapılar otomatik kilitleniyor ve ayrıca bir çok özellik ekleniyor.

64 Mesaj
12 Şubat 2011; 18:18:44 

mesajım bulunsun

44 Mesaj
11 Mart 2011; 13:16:30 

2011 MODELLERDE DE YOK CLASSIK 3 LERDE OTOMATİK KİLİTLENME...

1 Mesaj
11 Mart 2011; 18:25:05 

kardeş 2. yazmış oldugun özelliği yapamadım açık açık anlatırmısın
setting tusuna basılı tutuyorum ama bir sey gelmedi ekrana.

604 Mesaj
12 Mart 2011; 14:59:37 

quote:

Orijinalden alıntı: GKHNRC35

2011 MODELLERDE DE YOK CLASSIK 3 LERDE OTOMATİK KİLİTLENME...

bir opcom cihazı veya tech2 cihazı ile otomatik kilitleme (speed depant locking)aktif olabiliyor. servisler olmaz desede bastırın cihazı bağlasın menüden aktif edebilir ben opcom cihazı ile yaptım.

1532 Mesaj
12 Mart 2011; 15:06:11 

quote:

Orijinalden alıntı: attila24

bir opcom cihazı veya tech2 cihazı ile otomatik kilitleme (speed depant locking)aktif olabiliyor. servisler olmaz desede bastırın cihazı bağlasın menüden aktif edebilir ben opcom cihazı ile yaptım.

tech2 ile olmuyor, kilitleme menüsü pasif çıkıyor. Sadece opcom'un belli bir versiyondaki yazılım ile yapılabiliyor.

44 Mesaj
14 Mart 2011; 10:57:42 

quote:

Orijinalden alıntı: attila24

bilgi için tşkr ederim kısa zamanda servise gideceğim ve zorluycam zaten araç ecn119103 hatası verdi bakalım ne olcak

1532 Mesaj
14 Mart 2011; 17:31:30 

quote:

bilgi için tşkr ederim kısa zamanda servise gideceğim ve zorluycam zaten araç ecn119103 hatası verdi bakalım ne olcak

Servisin kapı kilitleme olayını yapabileceğini zannetmem. (inşallah yanılırım.)

44 Mesaj
15 Mart 2011; 10:07:09 

quote:

Servisin kapı kilitleme olayını yapabileceğini zannetmem. (inşallah yanılırım.)

evet yanılmadınız sadece opel corsalarda olduğunu soyledi zaten ukala herifin tekiydi. ben kendime ilk bakım için başka bir servis aramaya başladım bile ya katıl olurum yada sınır hastası bu servisle

1532 Mesaj
15 Mart 2011; 15:42:36 

@GKHNRC35

internette opel forumlarında OPCOM cihazı ile kilitleme olayını yapanlar var. Yapan kişiyle irtibata geçip aynı şehirde iseniz yaptırabilirsiniz. Ben bunlarla uğraşmak istemediğimden hls modül aldım.

44 Mesaj
16 Mart 2011; 10:19:16 

quote:

@GKHNRC35

internette opel forumlarında OPCOM cihazı ile kilitleme olayını yapanlar var. Yapan kişiyle irtibata geçip aynı şehirde iseniz yaptırabilirsiniz. Ben bunlarla uğraşmak istemediğimden hls modül aldım.

bende düşnmüyor değilim ama aracın garantisini devre dışı kalacagından yaklaşmıyorum suan

888 Mesaj
16 Mart 2011; 15:32:36 

quote:

bende düşnmüyor değilim ama aracın garantisini devre dışı kalacagından yaklaşmıyorum suan

Neden garanti devredışı kalsın ki HLS ile ?? Servise götürürken çıkar koy bir yere, olma mı

∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫
--Wir Leben Autos-- Club Astra
Opel Astra G HB CD-1998 1.6i 16V Opak Beyaz @Denizli 165.000 km. --- Sattık Gitti :(
Opel Astra H Sedan Enjoy 111.Yıl-2010 1.3CDTI 16V Olimpik Beyaz @İzmir 30.500 km. HLS

'' Xperia™ ARC Fun Club ''SE Xperia™ ARC Midnight Blue Kullanıcısı
1 GHz | 512 MB Ram | 8.7 MM | 4.2'' BE® | 8.1 MP Exmor® R - HD720P@30fps | Android 4.0.4 !

1532 Mesaj
16 Mart 2011; 16:11:07 

quote:

Orijinalden alıntı: metaner

Neden garanti devredışı kalsın ki HLS ile ?? Servise götürürken çıkar koy bir yere, olma mı

Ben aracı servise götürken söküyorum, servis çıkışı takıyorum. Birçok Astra H ve Vectra C araçlarda kullanılıyor şimdiye kadar sorun çıkardığı görülmemiş.

44 Mesaj
17 Mart 2011; 16:36:03 

quote:

Ben aracı servise götürken söküyorum, servis çıkışı takıyorum. Birçok Astra H ve Vectra C araçlarda kullanılıyor şimdiye kadar sorun çıkardığı görülmemiş.

haha muhteşem :) evet bu yöntem ile olabilir

588 Mesaj
29 Mart 2011; 20:18:49 

quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

bir tanede güzel özellik yazalım:)

ölçüleri japon birimlerine çevirince lt/ 100km yerine km/lt, yani 1 lt ile kaç km gideceği yakacağı yazıyor.

bu paylaşım tek kelimeyle süer olmuş. şimdilerde ben de yaptım öyle kullanıyorum. teşekkür ederim...

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

265 Mesaj
30 Mart 2011; 21:23:37 

quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

bu paylaşım tek kelimeyle süer olmuş. şimdilerde ben de yaptım öyle kullanıyorum. teşekkür ederim...

rica ederim ne demek, adamlar basit bir matematik hesabını ekrana dökmüşler ama kurcalamadıkça bulunmuyor.

bu arada benim yeni bir denemem va her iki yol bilgisayarını da sıfırladım. birisi diğerinden ortalamada 0.1 lt/100km az yakıyor. diğer tüm değerler aynı. matematiksel hesapta BC2 doğru diğeri yanlış. çözebilirsem hemen opele bir mesaj:)))

265 Mesaj
30 Mart 2011; 21:33:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

rica ederim ne demek, adamlar basit bir matematik hesabını ekrana dökmüşler ama kurcalamadıkça bulunmuyor.

bu arada benim yeni bir denemem va her iki yol bilgisayarını da sıfırladım. birisi diğerinden ortalamada 0.1 lt/100km az yakıyor. diğer tüm değerler aynı. matematiksel hesapta BC2 doğru diğeri yanlış. çözebilirsem hemen opele bir mesaj:)))

888 Mesaj
30 Mart 2011; 22:27:07 

quote:

Orijinalden alıntı: iron_man

Nasıl ya
Ben BC2'yi ilk hafta sıfırladım, bir daha da ellemedim. BC1'i kullanıyorum. 2'de geneli hesaplıyor