Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
27
Favori
569.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: LAST_DRIVER

Belki faydası olur die bende bir kaç bilgi ekliim dedim. Mesela araçta çift tavan airbag'i filan var dio, ilanda...

http://www.cars.com/go/search/detail.jsp;?tracktype=usedcc&searchType=22&pageNumber=3&numResultsPerPage=50&largeNumResultsPerPage=0&sortorder=descending&sortfield=PRICE+descending&certifiedOnly=false&criteria=K-%7cE-ANY%7cM-_43_%7cB-20000%7cH-%7cD-_8818_%7cN-N%7cR-10000%7cI-1%2c7%7cP-PRICE+descending%7cQ-descending%7cX-popular%7cZ-75202&aff=national&paId=277748652&recnum=161&leadExists=true

About This Astra
    Mileage: 165 Body Style: Hatchback Exterior Color: White Interior Color: Black Stock #: T1816A VIN: W08AT271085119969 Engine: 1.8L I4 Transmission: AUTO Drivetrain: FWD Doors: 3 Wheelbase: 103" Get a CARFAX Record Check

Features: Tilt Steering Wheel, Steering Wheel Audio Controls, Side Impact Airbags, Side Curtain Airbags, Remote Keyless Entry, Rear Window Wiper, Power Windows, Power Outside Mirrors, Power Locks, Leather Seats, Intermittent Wipers, Front Bucket Seats, Dual Airbags, Child Safety Locks, Center Console, Anti-Lock Brakes (Abs), AM/FM Stereo CD, Alloy Wheels, 5 Passenger Seating
    Standard Equipment: Remote Power Locks Speed Sensing, Front Power Windows With Two One-Touch, Cruise Control, Four-Wheel ABS, Four Disc Brakes Including Two Ventilated Discs, Driver Front Airbag With Multi-Stage Deployment, Passenger Front Airbag With Occupant Sensors And Multi-Stage Deployment, Front Side Airbag, Audio System With AM/FM And CD Player CD Player Reads Mp3, Electronic Brake Distribution, Electronic Traction Control Via ABS & Engine Management, Stability Control, Tinted Glass On Cabin, Front And Rear Roof Airbag, Front Fog Lights, Luxury Trim Alloy Look On Doors And Alloy Look On Dashboard, External Temperature, Tachometer, Day Time Running Lights, Fixed Rear Window With Defogger And Intermittent, Seven Speaker(S), Cellular Phone Other, Computer, Steering Wheel Mounted Remote Audio Controls, Brake Assist System, Online Information System, Front And Rear Reading Lights, Upgraded Cloth/Velour Seat Upholstery With Additional Upgraded Cloth/Velour, Bucket Driver Seat With Height Adjustment And Lumbar Adjustment, Bucket Passenger Seat, Three Asymmetrical Bench Front Facing Rear Seats, Plastic Multi-Function Steering Wheel With Tilt Adjustment And Telescopic Adjustment, Vehicle Speed Proportional Power Steering, Sport Alternate Suspension, Air Conditioning, Low Tire Pressure Indicator, Courtesy Lights, Illuminated Entry System, Cargo Area Light, Emission Control Level Fed, Unleaded Fuel 87, 12.2 Gallon Main Unleaded Fuel Tank, Dashboard, Oil Pressure Warning Light, Clock, Headlight Control With Time Delay Switch-Off And Dusk Sensor, Two Height Adjustable Active Head Restraints On Front Seats, Three Height Adjustable Head Restraints On Rear Seats, Strut Front Suspension Independent With Stabilizer Bar And Coil Springs, Torsion Beam Rear Suspension Semi-Independent With Stabilizer Bar And Torsion Springs, Ventilation System With Micro Filter, Windshield Wipers With Automatic Intermittent Wipe And Rain Sensor, Immobilizer

Bize ne Amerikadan saçma saçma konular açıyon zaten

• gizli özelliklerine ekleyin
    kızların ilgisini çeker : )
  • quote:

Orjinalden alıntı: ucanhoroz

gizli özelliklerine ekleyin

• quote:

Orjinalden alıntı: MajestiC

quote:

Orjinalden alıntı: ucanhoroz

gizli özelliklerine ekleyin

• ARKADAŞLAR 1 SYFADA FOLLOW ME ÖZELLIGI ILE ILGILI BENDE DE ASTRA SEDAN ENJOY PAKET VAR AMA ONDA BÖYLE BR OZELLIK OLDUGNU SANMIYODM.AMA FİATLAR DA BİLE VAR YANİ ASTRADA NİE YOK DİE DUSUNUYODUM

• quote:

Orjinalden alıntı: emreasker

ARKADAŞLAR 1 SYFADA FOLLOW ME ÖZELLIGI ILE ILGILI BENDE DE ASTRA SEDAN ENJOY PAKET VAR AMA ONDA BÖYLE BR OZELLIK OLDUGNU SANMIYODM.AMA FİATLAR DA BİLE VAR YANİ ASTRADA NİE YOK DİE DUSUNUYODUM

Denediniz mi de yok diyosunuz yoksa tahmini mi hareket ediyorsunuz?

• verilen bilgiler çok güzel emeği geçenlerin ellerine sağlık en yakın zamanda deneyip görüşlerimi aktaracagım özellikle silecek koluyla sinyal kolu olayını çok merak ettim araç 2009 enjoy elegance arkadaşın dediği olayın olmasını umuyorum
  • Denedim. ama olmadı

quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

ARKADAŞLAR 1 SYFADA FOLLOW ME ÖZELLIGI ILE ILGILI BENDE DE ASTRA SEDAN ENJOY PAKET VAR AMA ONDA BÖYLE BR OZELLIK OLDUGNU SANMIYODM.AMA FİATLAR DA BİLE VAR YANİ ASTRADA NİE YOK DİE DUSUNUYODUM

• Up
  • arkadaşlar ben aracımı 2.el almıştım da araçta hareket halinde iken emniyet kemeri uyarısı yapıyor mu bende yapmıyorda acaba iptal mi etmişlerdir yada fabrika çıkışında olmuyor mu teşekkürler
  • Arkadaşlar aracımı alalı bir hafta oluyor. Bu kumanda ile camları açma konusunda Bir sorum olacak arabayı bayiden çıkarırken denememiştim daha sonra denedim aracın kapılarını açıp tekrar açma tuşuna basılı tuttuğumda ön camlar ile arka sol kapı camı açılıyor fakat sağ arka cam aynen sabit kalıyor. Benim için sadece ön camların açılması daha önemli bunların hangisinin açılıp hangisinin açılmamasını ayarlayabilirmiyiz çünkü arka camlarımdan sadece birisi açılıyor. Teşekkürler
  • arkadaşlar far açma tusunun üstüne basıldıgı zaman iç lambaların yanacagı yazılmıs bi yazı okumustum önceki sayfalarda ama kendi aracımda bu işi başaramadım bunu deneyen veya önümüzdeki günlerde deneyecek olan arkadasların bilgilerini alırsam çok sevinecegim herkeze iyi seneler şimdiden...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky43

arkadaşlar ben aracımı 2.el almıştım da araçta hareket halinde iken emniyet kemeri uyarısı yapıyor mu bende yapmıyorda acaba iptal mi etmişlerdir yada fabrika çıkışında olmuyor mu teşekkürler

Kaç model aracınız? Makyajdan sonra sesli uyarıyı kapattılar çünkü. Sadece ışıklı uyarı var diye biliyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: ata_han

Arkadaşlar aracımı alalı bir hafta oluyor. Bu kumanda ile camları açma konusunda Bir sorum olacak arabayı bayiden çıkarırken denememiştim daha sonra denedim aracın kapılarını açıp tekrar açma tuşuna basılı tuttuğumda ön camlar ile arka sol kapı camı açılıyor fakat sağ arka cam aynen sabit kalıyor. Benim için sadece ön camların açılması daha önemli bunların hangisinin açılıp hangisinin açılmamasını ayarlayabilirmiyiz çünkü arka camlarımdan sadece birisi açılıyor. Teşekkürler

3 cam açılıp tek camın açılmaması diye bişey olamaz. Bi sorun var sanırım.

Sadece önlerin açılması oluyor mu onu servise sormanız daha net cevap almanıza yarar sağlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: gky53

arkadaşlar far açma tusunun üstüne basıldıgı zaman iç lambaların yanacagı yazılmıs bi yazı okumustum önceki sayfalarda ama kendi aracımda bu işi başaramadım bunu deneyen veya önümüzdeki günlerde deneyecek olan arkadasların bilgilerini alırsam çok sevinecegim herkeze iyi seneler şimdiden...

Far açma tuşu mu? G kasa mı? H kasa da çevirmeli bişey çünkü. H kasa da iç lambaları tavandan yakıyoruz birde. Farlar yandığında iç lambalar yanmıyor.

• bide yağmur sensörü olan astra cdti larda silecek ayarı nasıl yapılıyor manuel olarak hani 15 saniyeye kadar ayarlama işi kitapçıkta okuduğumu yaptım ama basarılı olamadım aracın yağmur sensörü olupta bu işi başaran bi arkadaşımız varsa yardımlarını bekliyorum teşekkürler...
  • gizli özellik nedir? herşey aracın kitapcığında yazmiyormu yoksa?
  • yazmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: gky53

arkadaşlar far açma tusunun üstüne basıldıgı zaman iç lambaların yanacagı yazılmıs bi yazı okumustum önceki sayfalarda ama kendi aracımda bu işi başaramadım bunu deneyen veya önümüzdeki günlerde deneyecek olan arkadasların bilgilerini alırsam çok sevinecegim herkeze iyi seneler şimdiden...

eğer eski kasa astralardansa çevirerek farları açtığınız tuşu kendinize doğru çekmeniz gerekiyor.
    Bide birşey sorucam bu dediğiniz özellikler corsa c lerdede geçerlimidir?
  • quote:

Denedim. ama olmadı

quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

quote:

arkadaşım, arabanı stop edip farları kapat ,anahtarı çıkar,şöför kapısını açınca sinyal kolunu selektör yapar gibi kendine çek bırak, bütün ışıklar yanacak, kapını kapat, arabayı kilitle git... iyi geceler
    30 sn sonra söner tüm ışıklar...

• ssensörlü sileceklerde fasıla ayarını kendimiz nasıl ayarlayabiliyoruz bilgisi olan arkadaşlar açıkca anlatırsa çok sevinirim beceremedimde şimdiden çok teşekürler..
  • Beyler astra h 2007 b cosmo zenon pakette katlanır aynalar mevcutmu?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.