hoover markası hakkında bilgi..
71 Cevap40354 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

282 Mesaj
2 Nisan 2008; 22:59:24 

internette hoover marka beyaz eşyaların satılmaya başlandığını gördüm.fiyatları çok ucuz.bu marka hakkında bilgisi olan var mı?

401 Mesaj
3 Nisan 2008; 0:27:50 

Çok eski bir Amerikan markasıdır,benim bildiğim elektrik süpürgesidir,hatta TRT nin tek olduğu zamanlarda "ho hoho hoveerr"diye iğrenç bir reklamı vardı.Şimdi markayı çinliler aldıysa şaşmam.

282 Mesaj
3 Nisan 2008; 11:28:17 

hoover marka süpürgeleri ben de hatırlıyorum.bir dönem çok popülerdi.şimdi beyaz eşya üreten firma ile süpürge üreten firma aynı mı onu merak ettiim.fiyatlarının bu kadar ucuz olması beni şüphelendirdi.

650 Mesaj
3 Nisan 2008; 11:46:30 

Seninde dedigin gibi bir zamanlar Sabancinin Amerikadan piyasada surdugu Ho...Ho...Hoooverrrr.. Ama sonra kaybolup gitti.

Elektriklİ süpürgenin efsane markası Hoover satışa çıkarılıyor. Markanın sahibi ABD'li Maytag şirketi, 2005 yılının son çeyreğinde 75 milyon dolar zarar açıklayarak, Hoover'ı satmayı planladığını duyurdu. Dyson ve Oreck gibi firmalarla rekabet eden Hoover'ın satışları 2005 yılının son çeyreğinde yüzde 20 oranında düşmüştü. Maytag şirketini, 1.7 milyar dolarlık bir anlaşmayla ABD'li rakibi Whirlpool satın almıştı. ABD'nin Ohio eyaletinde 99 yıl önce doğan Hoover markası, özellikle İngiltere'de çok güçlü bir marka olarak tanınıyor. Hoover markalı ilk vakumlu süpürge, Murray Spangler adında bir astım hastası tarafından temizlik yaparken tozdan kurtulmak amacıyla üretildi. Spangler, prototipleri geliştirip ürünü ortaya çıkardıktan sonra patenti deri imalatçısı WH Hoover'a satmıştı. Böylece, Hoover markası bir aile şirketine ait oldu. Şirketi 1989 yılında Maytag satın aldı. Maytag yetkilileri, aslında bu tarihten itibaren muhtemel bir satış üzerinde çalıştıklarını söyledi.
Alinti : Sabah

Hoover icin Dunyanin 1 numarali beyaz esya markasi Whirpool ile Cinli Haier kiyasiya bi yaris icerisindeler ...

Para ve insan arasında karşılıklı ilişki şöyledir; İnsan parasının sahtesini yapar,parada insanın...

6640 Mesaj
4 Nisan 2008; 9:18:21 

Sabancı satmıyordu...1970 li yıllarda yeşil renkli sırtı bez torbalı şahane süpürgesi ve taş gibi uzun ömürlü , çok zarif, saglam, estetik çamaşır makinaları Hoover- GÜLOK Firması tarafından patentli olarak Türkiye de üretiliyordu..Taksimde DİVAN OTELİ nin tam karşısında fabrikası vardı. Şimdi orada dev bir otel inşaatı sürüyor...Dolapdere ye inen yolun sağında.... Ve yine o yıllarda Hoover in buzdolaplarıda satılıyordu...Kimseler bilmez...Kısa bir dönem sürdü.....70 lerin sonunda kapandı. Önce yedek parçası bulunmaz oldu, sonra makinaları.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 9 Aralık 2010; 10:20:48 >

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....

313 Mesaj
4 Nisan 2008; 11:25:14 

Hoover iyi bir marka.Şimdi sanırım İngiltere'de üretiliyor.Bizde tek kapılı buzdolabı vardı.İyiydi.Bir de bu markanın süpürgeleri çok meşhurdur.Belki bilenler bilir Hoovermatic çamaşır makinası 70 ve 80 lerin gözdesiydi.http://www.youtube.com/watch?v=Y30BfeZwkIM izlemek isteyenlere.

292 Mesaj
13 Şubat 2009; 19:46:12 

hoover marka elektrik süpürgesi nasıldır acaba.

siklon yıkanabilir filitresi var 2000w.

http://www.teknogross.c...?CatID=20359&tabId=1072

1457 Mesaj
14 Şubat 2009; 12:56:46 

beni sene 70 lere götürdü

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

11223 Mesaj
14 Şubat 2009; 13:00:52 

Ben de 2002 yılında bulaşık makinesini almıştım. O zaman için diğer markalardan daha ucuz olduğu için almıştım. Hala kullanıyoruz. Bir sorun çıkarmadı şimdiye kadar.

Eğer sen kaba ve katı yürekli olsaydın, onlar senin etrafından dağılıp gitmişlerdi.

14 Mesaj
18 Mart 2009; 14:46:17 

Merhabalar,

HOOVER markası İtalyan CANDY Group (www.candy.it) tarafından satın alınmıştır. Grup dünyanın çeşitli yerlerinde fabrikaları satın alarak büyümektedir. Türkiye'de ise SÜSLER markasını satın almış ve piyasaya HOOVER markasını tekrar sokmuştur.

Çamaşır makineleri İtalya'da; Bulaşık makineleri İtalya ve Çin'de; Elektrik Süpürgeleri İngiltere ve Çin'de; Buzdolapları Meksika ve Çek Cumhuriyetlerinde imal edilmektedir.

Türkiye'de yaygın bir bayii ve servis ağına sahiptir.

Ücretsiz Tüketici Hattı: 0800 341 48 00

HOOVER Tüketici Hattı: 0 800 341 48 00 / 0 222 444 03 98

5281 Mesaj
14 Nisan 2009; 17:25:02 

Hoover Müşteri memnuniyeti sağladığı için Mesajımı siliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 15 Mayıs 2009; 14:31:59 >

Nokia Lumia 925 --- Canon 650D --- Gigabyte P35K Gaming Notebook

828 Mesaj
20 Nisan 2009; 20:18:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Gladiotürk

Arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ben hepsiburadadan aldım Hoover TFC 6283 modelini. Tam 1ay oldu kablo sarma mekanizması bozuldu. Artı tutma sapı ve borusu sağlam değil. ileri geri yaparken oynuyor ve hava kaçırıyor. ayrıca bu bizim ilk torbasız süpürgemiz fakat torbalılardan daha çok uğraşması var toz haznesine yapışıp kalıyor tozlar. Kaç kez aradım yukarıda verilen numarayı ilgisiz davrandılar. Kısacası torbalı arçelik yada bosch alın kafanız rahat olsun servis bakımından. Benden söylemesi. İsteyene hava kaçıran yerlerın resmini gönderebilirim.

şu kadar mesajın içinde katıldığım tek mesaj bu oldu. çamaşır makinesi vardı bizde yetmişlerde. hangi marka, hoover'i prestiji açısından alıp kullanır bilemiyorum.

şu anda bu markayı satın alıp kullanan herkese çok teşekkür ediyorum çünkü sayelerinde rekabet oluyor ve biz çok daha iyi ürünleri daha ucuza satın alabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xed -- 20 Nisan 2009; 23:19:05 >

• Dell XPS i5-2400 / Asus P8P67-M / Corsair 8GB - 1600 / Asus GTX770 / 120GB Corsair Neutron / Seagate 2TB SSHD / Seasonic X-750 / Monster Power HT 800 / Dell PremierColor U2713H
  • Dell Latitude E6330 / 240GB Samsung 840 Pro / Creative Gigaworks T20 SII / Sennheiser CX200 II / Dell Ultrasharp U2913WM
  • Panasonic TX-P42ST33 / Paradigm Cinema 100CT / Pioneer VSX-921 / Monster Power HTS 1000
  • Sansa Fuze / Ortofon e-Q7
  • '12 BMW 316i F30 Techno+SR

11895 Mesaj
20 Nisan 2009; 20:42:31 

5473 Mesaj
20 Nisan 2009; 21:14:05 

( hey joe ) yorumuna katılıyorum

2 Mesaj
30 Nisan 2009; 12:10:50 

Arkadaşlar nasıl olur bu kadar tezatlık bilmiyorum ama 0800’lü numaralarını ben de aradım ve gayet ilgili davrandılar aslında. Ben de aynı üründe benzer bir şey yaşadım ama hemen değiştirdiler. Ayrıca torbasız süpürgelerin konusuna da katılmıyorum, tamamen kişisel tercih gibi geliyor bana...

1690 Mesaj
2 Mayıs 2009; 11:59:36 

çok eskiden reklamları vardı.
hala aklımda kalmış.
ho ho ho hoveeeeeerrrrr süpürürrr döveeeeerrrrr.......

süpürge konusunda çok iddialıydı.
şimdi bozulmuştur tabi...

6569 Mesaj
2 Mayıs 2009; 13:33:32 

ben ürünlerini inceledim pek kaliteli gelmedi.

11895 Mesaj
2 Mayıs 2009; 19:29:59 

quote:

Orjinalden alıntı: onboardx

ben ürünlerini inceledim pek kaliteli gelmedi.

Katılıyorum. Çamaşır makinesini alan birkaç kişi gördüm memnun değiller. Avrupa'nın bilinen markası Candy ile aynı üretim. Candy de İtalya'nın Beko'su gibi birşey. Aşağı yukarı aynı kalite. Çamaşır makinelerinin tambur hacmi yıkama kapasitelerine göre çok küçük. 6kg makinesinin tamburu 4.5 kg makinelere eşdeğer.

Bulaşık makineleri zaten Ariston üretimi. Tamamen aynı. Sadece en üst 15 kişilik sofra takımı yıkayan model biraz daha değiştirilmiş.

Buzdolabında da bir modelini inceledim. Taasarımı enteresan, küçük hacimli. Yanılmıyorsam Meksika malı idi.

Bence alınmaz.

5281 Mesaj
3 Mayıs 2009; 20:06:32 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 15 Mayıs 2009; 14:31:30 >

2 Mesaj
8 Mayıs 2009; 15:50:03 

quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Katılıyorum. Çamaşır makinesini alan birkaç kişi gördüm memnun değiller. Avrupa'nın bilinen markası Candy ile aynı üretim. Candy de İtalya'nın Beko'su gibi birşey. Aşağı yukarı aynı kalite. Çamaşır makinelerinin tambur hacmi yıkama kapasitelerine göre çok küçük. 6kg makinesinin tamburu 4.5 kg makinelere eşdeğer.

Bulaşık makineleri zaten Ariston üretimi. Tamamen aynı. Sadece en üst 15 kişilik sofra takımı yıkayan model biraz daha değiştirilmiş.

Buzdolabında da bir modelini inceledim. Taasarımı enteresan, küçük hacimli. Yanılmıyorsam Meksika malı idi.

Bence alınmaz.

Benim aldığım makinenin üzerinde made in england yazıyor vallahi siz yazdıktan sonra aradım buldum… üstelik de gördüğüm kadarı ile 9kg 1400 devir hem de normal boyutlarda başka makine yok.. var mı yoksa?

Çamaşır makinesini 1 aydır da gayet güzel kullanıyorum bundan sonrasındaki çamaşır deneyimlerimi paylaşırım sizinle. Diğer ürünlerini bilemeyeceğim pek tabi.

Bu arada adamlar ülkemize de yatırım yapıyorlar, bu iyi bişi değil mi kriz ortamında…

5281 Mesaj
10 Mayıs 2009; 15:23:33 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 15 Mayıs 2009; 14:32:30 >

14 Mesaj
11 Mayıs 2009; 17:07:40 

Sn Gladiotürk,

İrtibat bilgileriniz Cuma akşamı elimize ulaştı (sanırım donanımhaber.com ekibi gönderileri kontrol edip onayladıktan sonra iletiyor). Bu sabah da Tüketici Hizmetleri'nde ilgili arkadaşa ilettim. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceklerdir.

Ekteki dosya (1)

14 Mesaj
11 Mayıs 2009; 17:21:30 

Eskişehir'de sadece pişiriciler için imalat yapılmakta ve Avrupa'ya ihraç edilmektedir (fırın, ocak, ankastre fırın, vs). Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, buzdolabı gibi ürünler grup bünyesindeki diğer ülkelerde bulunan fabrikalarda imal edilen ithal ürünlerdir.

Çin'den yarı mamül getirerek Türkiye'de montaj yapma gibi bir durum söz konusu değildir.

5281 Mesaj
11 Mayıs 2009; 22:14:29 

Sayın hoover yetkilisi şuana kadar beni arayan eden olmadı fakat, bukadar ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum umarım en kısa sürede sorunum hallolur. Teşekkürler.

11895 Mesaj
11 Mayıs 2009; 23:27:13 

quote:

Orjinalden alıntı: missy71

Benim aldığım makinenin üzerinde made in england yazıyor vallahi siz yazdıktan sonra aradım buldum… üstelik de gördüğüm kadarı ile 9kg 1400 devir hem de normal boyutlarda başka makine yok.. var mı yoksa?

Çamaşır makinesini 1 aydır da gayet güzel kullanıyorum bundan sonrasındaki çamaşır deneyimlerimi paylaşırım sizinle. Diğer ürünlerini bilemeyeceğim pek tabi.

Bu arada adamlar ülkemize de yatırım yapıyorlar, bu iyi bişi değil mi kriz ortamında…

Memnun olmanıza sevindim ama kalitesi bana pek tatmin edici gelmedi. En üst modeli almışsınız, o modele has bir istisna sanırım İngiliz malı olması. Zaten İngiltere'de de çok popüler bir markadır.

957 Mesaj
12 Mayıs 2009; 7:54:31 

değerli firma yetkilisi hoover bayi ağı hakkında bilgi bulamadım nette ayrıca ingilizin 750 tl ödediği makine burda iki katı satış politikasına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dost acı söyler -- 12 Mayıs 2009; 8:13:59 >

lezzet gider mesuliyet kalır

14 Mesaj
13 Mayıs 2009; 8:37:36 

HOOVER ürünleri Media Markt, Carrefour gibi zincir mağzalarda bulabilirsiniz (bunun yanında hepsiburada.com gibi internetten satışı da yapılılyor.) Bunların dışındaki bayiilerimizin irtibatlarını öğrenmek için aşağıdaki telefon numaralarını arayabilirsiniz:

0800 341 48 00 (ücretsiz) ve 444 0 398 (cep telefonundan erişim için)

Fiyatlar ile ilgili bilgiye sahip değilim ancak ithal olan ürünlerde büyük vergilere tabii oluyorsunuz. Bugün herhangi bir ürünün yurtdışındaki fiyatı ile Türkiye'deki fiyatı arasında iki katı fark oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoover.com.tr -- 13 Mayıs 2009; 8:47:32 >

14 Mesaj
15 Mayıs 2009; 8:18:27 

arkadaşlar, bir konuda hatam olmuş ben de yeni öğrendim: internet üzerinden satışlar sona ermiş.... şu anda internet üzerinden HOOVER ürünü satın alamıyorsunuz ancak anlaşma yenilenmek üzereymiş...

Sn Gladiotürk: tüketici hatlarındaki arkadaşlar verdiğiniz sabit numaradan size ulaşamadıklarını bildirdi, ancak bölgenizdeki servis bilgilendirildi. ürününüzle uğrarsanız mağduriyetinizi gidermek için elimizden geleni yapacağız...

5281 Mesaj
15 Mayıs 2009; 14:29:08 

quote:

Orjinalden alıntı: hoover.com.tr

arkadaşlar, bir konuda hatam olmuş ben de yeni öğrendim: internet üzerinden satışlar sona ermiş.... şu anda internet üzerinden HOOVER ürünü satın alamıyorsunuz ancak anlaşma yenilenmek üzereymiş...

Sn Gladiotürk: tüketici hatlarındaki arkadaşlar verdiğiniz sabit numaradan size ulaşamadıklarını bildirdi, ancak bölgenizdeki servis bilgilendirildi. ürününüzle uğrarsanız mağduriyetinizi gidermek için elimizden geleni yapacağız...

Sayın yetkili demin gelen telefonda ürünümün arızalı olan parçasının değişeceğini öğrendim Çok teşekkür ederim. Ayrıca ilk defa bir firma ürününe bu kadar sahip çıktı. Hoover`in imajı gözümde dahada büyümeye başladı. Müşteri memnuniyeti bu olsa gerek. Yazdığım tüm olumsuz mesajları siliyorum. Tekrar teşekkürler.

9 Mesaj
25 Ekim 2009; 21:36:37 

quote:

Orijinalden alıntı: killer queen

hoover marka süpürgeleri ben de hatırlıyorum.bir dönem çok popülerdi.şimdi beyaz eşya üreten firma ile süpürge üreten firma aynı mı onu merak ettiim.fiyatlarının bu kadar ucuz olması beni şüphelendirdi.

Fiyatların ucuz olma sebebi ürünlerin yenilenmiş olması yani değişim olan makineler fabrikaya gönderildiği zaman parçalamak yerine arızayı bulup yapıyorlar.Buna da 1 yıl garanti veriyorlar.Ama ürünleri çok çok kaliteli.

3 Mesaj
13 Temmuz 2010; 20:29:35 

arkadaşlar hooverin kurutmalı çamaşır makinesini kullanan varsa elektrik su tüketimi ve memnunuiyeti hakıkında bilgi verirse sevinirim teşkkrlr

5 Mesaj
26 Kasım 2010; 12:51:08 

bence yanılıyorsunuz çin şirketi değil hoover italyan şirketidir bence iğrenc bir tarafını göremedim çamaşır ve bulaşık makinalarını içcelesiniz bu sözleri sarfettiğinize pişman olursunuz şu an türkiyede buharla yıkama yapan hangi marka var söylermisin sadece hoover 10 kğlık buharla yıkamalı çamaşır makinası var inceleyebilirsiniz

5 Mesaj
26 Kasım 2010; 13:00:33 

senin bahsettiğin modell sanırım hoover değil başka bir markadan mı söz etmiştiniz
bulaşık makinalrı almanyada üretiliyor çamaşır makinaları italya ve ingiltere tamburun neresi küçük hooverde 6-7-8-9-10 kğlık makina var neresini incelediniz bizde servis olarak 1000 e yakın ürün kurduk hiç bir müşteriden şikayet gelmedi birde 10 kğlık buharla yıkamalı hooveri görseniz bence şaşırırdınız şu anada hangi marka var buharla yıkayabilen marka varmı söylermisiniz ama hooverin var internetten inceleyebilirsiniz biraz itinalı yazmanızı dilerim sizin yazdığınız çamur at izi kalsın misali buyurun misafirim olun montaj yaptığım müşterilerin memnuniyetleri size gösterebilirim saygılar sunarım

oraj soğutma afyonkarahisar

5 Mesaj
26 Kasım 2010; 13:06:46 

sayın müşterim 1 yıl değil 3 yıl garantili artı bir miktar üçret ödediğinizda 3+4 = 7 yıl garantili servis olarak bütün müşterilerimize uygulayıyoruz bence güvenerek alacağız ürün hoover AAA plass yani su-elektrik-detarjan tasarruflu ürünlerimiz ltff biraz incelediğinizde yanıldığınızı anlayacaksınız saygılar sunarım

1 Mesaj
2 Şubat 2011; 13:25:42 

DEĞERLİ ARKDASLARIM İNGİLTEREDE YAKLAŞIK 5 AY KADAR Bİ SÜRE KALDIM BULUNDUĞUM BÜTÜN EVLERDE HOOVER ÇAMAŞIR MAK. KULLANILIYORDU.
AMA ELEKTRİKLİ SÜPÜRGEYE DE HOOVER DENİLİYORDU.ÇAMAŞIR MAK. KONUSUNDA OLUMLU DÜŞÜNÜYORUM AMA DİĞER BEYAZ EŞYALAR İÇİN TAMAMEN NÖTR HİSSEDİYORUM. HERAHANGİ BİR BİLGİM YOK.

4 Mesaj
27 Mayıs 2011; 5:25:47 

merhaba hoover yetkilisi arkadaşım Hoover Hed 60 6 Programlı 754 lira Hoover Hod 6 5 Programlı Bulaşık Makinesi 1090 lira bu iki makina arasında ki fark nedir ayrıca kalite düzeyi nedir .

2522 Mesaj
28 Mayıs 2011; 14:05:54 

hoover'i bilmem de maytag sanayi tipi çamaşır makinelerinde başarılı

okulda senelerce kullandık. Koç'a da amerikan markası olur zaten başka marka almaz

141 Mesaj
2 Temmuz 2011; 11:22:41 

hoover elektrik süpürge aldım az kalsın buzdolabını alacaktım;ucuz kurtulmuşum..e.süpürgeden hiç memnun değiliz BERBAT!!!aman uzak durun 3-4 kuruş daha verin kendini kanıtlanmış kaliteli bir markadan alın..ben bugünyarın yeni bir makine almak zorunda kalacağım...inanılmaz gürültülü;çekiş sözde 2000watt ama berbat;malzeme kalitesi berbat;kablo toplaMA mekanizması 2ayda BOZULDU;resmen makineyle boğuşuyoruz temizlik yaparken..

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
2006 MITSUBISHI COLT INVITE MANUEL )

48 Mesaj
10 Ağustos 2011; 12:23:50 

arkadaşlar dün mediamarkttan hoover dyn9144 aldım. 1199 TL. aynı anda LG F1447TD de 1249TL den 1100TL ye düştü. Şu anda da fiyatı aynı ama ben italyan ürünü, 9kg, inverter motor, kg özelliği, silent özelliği vb. nedenlerden dolayı hooveri seçtim. mediamarkttaki çocuklar (ne kadar güvenilir bilinmez), 9-10 kg grubunda hooverin LG den çok sattığını söyledi, hiç şikayette almamışlar. LG almamamdaki neden inanılmaz reklam yapıyorlar ve ürünün üzerini etiketlerle süslüyorlar, her mağazada direct drive simülasyonu gösteren demo ekipmanları kurulu. Bunlar hep gizli maliyetler, bu maliyetlere para vermeye gerek yok bence. Hooveri inceleyince sadece ön paneldeki plastik kalitesi biraz zayıf geldi ama bu kısımda arıza yapacak bir yer değil, üstelik 2000TL lik hoover makinalarda da aynı plastik aksam kullanılmış. Kazan, kapak vb. aksamlar gayet kaliteli duruyor. Aynı grubun candy marka ürünleri var onlar biraz zayıf gibi. Bu arada general electric marka çamaşır makinelerini de onlar üretiyormuş. Çamaşır makinesinin üzerinde türkçe ve yazılı olarak program isimleri mevcut, (yünlü, yorgan vb.), bu da bence şekil olmasından daha iyi, kullanım kolaylığı sağlayacak. Devir seçimi tek tuşla yapılabiliyor. Bu modelde buharla yıkama yok ama zaten kullanmayı düşünmediğim bir özellik. LG nin F1402DS modelini de inceledim, nette 1400TL, media marktta 1600TL en ucuz ama bu modeldeki buhar yıkama fonksiyonu kullanılmayacak ise bence fark vermeye gerek yok. Benim için önemli olan yorgan vb. yıkayıp her sefer kuru temizlemeye 25TL vermemek, iyi yıkaması ve sessiz olması. Ömrü konusunda ise zaten 7 sene garanti veriyorlar, 7 seneden sonra kim öle kim kala. Kullanıp izlenimlerimi paylaşırım, umarım pişman olmayacağım bir tercih yapmışımdır:)

48 Mesaj
11 Ağustos 2011; 9:37:24 

ilk izlenim. Makina yıkama yaparken inanılmaz sessiz, sesi duyulmuyor bile. Su alırken çok gürültülü, 15 yıllık arçelik makinam dahi su alırken daha sessizdi :) Sıkma olayında maalesef ses var, ama tiz bir ses, sıkmada tambur düşük devirde ileri geri hareket ediyor, sıkma devri arttıkça tiz ses artıyor tamburun ileri geri hareketi düzeliyor. Sonuçta gündüz makina çalışırken gürültüsel bir rahatsızlık duymadık, gece sorun olabilir ama cihazda gece modu diye bişey var, bunu çalışıtırınca 400dv. de sıkıyormuş ve sıkma sıklığı artıyor. Gece bu şekilde de çalışıtııp görmek lazım. Açıkçası bosch ve siemens makinaların durumunu bilmediğim için kıyaslama yapamam ama şunu söyleyebilirim ki makinayı aldığım için pişman olmadım, eşimde yıkanan çamaşırların temizliğiden memnun jaldı. Şu an için gayet memnunum.

384 Mesaj
7 Ekim 2011; 11:14:25 

Bende Carrefourdan hooverin flash 1805 model elektrikli süpürgesini aldım. Fiyatı 79 tl ye indirmişler. Özellikle bostancı carrefourda oldukça stoklu olarak vardı. Toz torbalı küçük model makinalardan. Nette 120 130 dan aşağı yok. İhtiyacı olan kaçırmasın. çok güzel bir makina emişi süper kademeli emiş ayarı var. otomatik fiş sarma toplama var. Ben çok beğendim. 80 tl ye dandik makina alacağınıza bunu alın ama sınırlı sayıda ve sürede...

37 Mesaj
2 Ocak 2012; 20:02:18 

ben de hoover sj144 şarjlı el süpürgesini eşime hediye aldım ,cok beğendi ve ayrıca ben de ara sıra kullanıyorm,diğer marka şarjlı süpürgelerden daha sessiz,hem de 14.4 w olmasına rağmen fiyatı da uygun geldi,elektroworld den almıştm,süpürgenin mucidi diye biliyordum zaten.cok memnunuz yani,beyaz eşya ürünlerine baktım gecenlerde,bence tv de reklamı olan markaların sırf ismine para veriyorsunuz diye bilirim,hooverin beyaz eşyalarını görsel olarak beğendim,hatta 10 kg.lık makinesi mağazadaki arkadaş çalıştırdı,sessiz bi makine diyebilirim,boşken belli olmaz ama yine de sessiz,biz 2 yıl once direct drive (lg) arcelik aldık 2000 tl verip,almaz olaydım,kore üretim bi de,yerli kazansın dedik,yok bi de sessizmiş,külahıma anlatsınlar o direct dirıve ı ,imkanım olursa bi gün sıkmaya gectiğinde kameraya cekip yayınlıcam burda,gece calıştırmak ne mümkün,en kısa zamanda bozulsa da değiştirsem diye bekliyorum şimdi....

69 Mesaj
11 Nisan 2012; 19:30:16 

hoover wdyn 9646 pg modelini alalım bir hafta oldu. bir tanıdığın tavsiyesi ile aldık. 9 kg yıkama 6 kg kurutma kapasiteli 1400 devir, inverter motor, v.s. genelde 5-6 kg çamaşır atıp sonra yıkama+ kurutma yapacak sekilde ayarlıyorsunuz saati bitince çıkarıp alıyorsunuz. eşim çok memnun kaldı. kurutmalı makinaya gerek yok diyordu ama şimdi iyiki almışız diyor. eski makinamız vestel wmk1000 gibi bi makineydi. çok gürültülüydü. şimdi bu makina çok sessiz geldi bize. gündüz de açıyoruz gece de. fark etmiyor. yıkarken sadece tamburdaki suyun şırıltısı geliyor. emsallerine göre fiyatı uygun. gimat zekibey den 1500 tl ye aldık. 85 tl ekstra 4 yıl sigorta, 20 tl'ye kireç önleyici kartuş (serviste 80-90 tl) bize yaklaşık 1600 tlye gelmiş oldu. şu an memnunuz. gelecekte neler olur bilinmez, ters bişeyler olursa paylaşırım burada.

424 Mesaj
11 Mayıs 2012; 0:06:20 

Kireç önleyici kartuşu nereden aldınız?

424 Mesaj
11 Mayıs 2012; 0:09:17 

Bu makinadan bende de var memnunum fakat buharla yıkama olayını bulamadım. Nasıl oluyor? Benimki 9 kg yıkama+ 6 kg kurutma olan modeli. Sadece 10 kg'lık modellerdemi var?

203 Mesaj
29 Mayıs 2012; 22:29:50 

fırın alıp deneyen oldumu arçelikle aynı fiyat almayı düşünüyorum ama görünüşü çok eski modellere benziyor

http://forum.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm

69 Mesaj
16 Haziran 2012; 23:53:45 

Merhaba Arkadaşlar,

Hoover ürünlerini yetkili satıcısı olan Özelsiniz.com 'dan temin edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı Hoover tarafından sıfır kutu ve ambalaj olarak adresinize sevk edilmektedir.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

359 Mesaj
30 Haziran 2012; 13:44:55 

HOA03VX ankastre fırınlar Türkiyedemi üretiliyor yoksa İthalmi

994 Mesaj
31 Ağustos 2012; 16:10:49 

ben de geçenlerde Hoover FREEJET-180-WG2 model şarjlı dikey süpürge aldım, açıkçası piyasadakiler baktığımda olmayan birkaç pratik özelliği var ve çok iyi temizlik yapıyor.

kir sepeti rakiplerine göre daha geniş, hepa filtresi mevcut, kirleri tek tuş ile pratik boşaltma sistemi var( başka hiçbir markada yok ) ve turbo tuşu ile sert zemin ve halı için ayrı sistemde çalışabiliyor- bu da başka hiçbir markada yok, bayiler ile pazarlık yapılarak 200-250 liraya yakın rakamlarla alınabiliyor. lithium pilli elektrolüx ile kıyaslayınca bile çekişi çok güçlü.. emiş sistemini havayı döndürerek hortum oluşturarak yaptığı için tozlar toz sepetinin dibinde topak topak birikiyor ve doğrudan filtreyi tıkamıyor , tozlar tek tuşla kolayca çöpe gidiyor..

0

local://upfiles/520360/F84DC1FF2AAD4EF897EE6C035D50386C.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sg888 -- 31 Ağustos 2012; 16:13:52 >

SİGARA yı bırakmak çok kolay - hem sigaradan kurtulun hem de ayda 300 tl tasarruf edin ---tüm esigara ürünleri ---ve likit vs için ÖM atınız.

788 Mesaj
9 Ocak 2013; 17:27:41 

hoover hvnd 5470 buzdolabı aldım..tam 540lt tasarımı,kalitesi soğutması sesi son derece iyi...fiyatı hepsinden iyi sadece 1199tl...elektronik panellli ön göğüs çok şık...benzerleri oldukça yüksek fiyatlı iken bu dolap ilaç gibi geldi...sağol hoover...

2011 volvo s60 advance
2013 octavia a7 1.6 tdi dsg

788 Mesaj
10 Ocak 2013; 23:49:10 

ayrıca buzdolabının motoru american ''TEKUMSEH'' marka...hoş motorun üzerinde markasını yazmamışlar logoyu tanımayanlar anlamasın diye ama o kızılderili kafasını nerde görsem efsane motor tekumseh'i tanırım....işyerimde tam yedi yıl su sebilinde kullandım (500 litre)....un tozunun içinde çalıştı hava radyotörleri hep tıkanıyordu ve motor yazın neredeyse 24 saat çalışıyordu hemde 30-40 derecede yinede işini yaptı..yedi yılın sonunda hala çalışıyordu ama aşırı ısınmadan sübapları kaçırmaya başlamış oyüzden değiştirdim...başka marka motor aldım 3 yıldan fazla gideni olmadı...tekumseh mi hala depoda bir hortum taktım bisiklete falan hava basıyorum yani yanmadı çalışıyor ....

sonuç: hoover motor konusunda benim tam güvenimi aldı....diğer konularda ise zaman la anlayacağız kalite çizgisini......

2011 volvo s60 advance

11895 Mesaj
11 Ocak 2013; 0:17:50 

HVND5470'i Hoover üretmiyor ki :) Buzdolabınız üzerinde Hoover yazan bir General Electric buzdolabı.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Ocak 2013; 0:24:59 

quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

HVND5470'i Hoover üretmiyor ki :) Buzdolabınız üzerinde Hoover yazan bir General Electric buzdolabı.

işte herkes bunu bilmiyor ve etrafına ooo süper hooverden memnunum diyince koşarak satın almaya giden insanımız hataya düşüyor.
bunu sizin gibi bilinçliler sayesinde ögrenip paramızı çöpe atmıyoruz.

Sağolasın can bey.

788 Mesaj
13 Ocak 2013; 8:34:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Angel Girl

işte herkes bunu bilmiyor ve etrafına ooo süper hooverden memnunum diyince koşarak satın almaya giden insanımız hataya düşüyor.
bunu sizin gibi bilinçliler sayesinde ögrenip paramızı çöpe atmıyoruz.

Sağolasın can bey.

valla ben ne hata yaptığımı nede paramın çöpe gittiğini düşünüyorum...hvnd 5470 HOOVER buzdolabı çok kaliteli üstelik 500 litre nin üstünde hacmi ile fiyatına göre tam bir f/p ürünü..
samsungun yaptığı latitude aracın renault olarak satıldığı,renault'un yaptığı 1.5 motorun nissanda-1.6 energy motorun mercedes a-b serisinde kullanıldığı glabal ticari dünyada general electric'in ürettiği buzdolabının hoover diye satılması çok çok çok normal....artık tüm markalar fiyat ve marka farklılaştırması yöntemini uyguluyorlar...
bu durumda hata yapan-bilinçiz alıcılar ben ve benim gibiler değil, aynı ürünü sırf general electric diye daha pahalıya alanlar dır ..(bu örnek tüm ürünler ve markalar için geçerlidir)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taylor1956 -- 13 Ocak 2013; 23:33:00 >

2011 volvo s60 advance

291 Mesaj
22 Şubat 2013; 23:08:54 

Arkadaşlar bu akşam itibari ile Media Markt`tan Hoover HED 60 bulaşık makinesi ürünü satın aldım, ürün hakkında bilgisi olan kullanan varmıdır yorumlarınızı bekliyorum.

56 Mesaj
29 Nisan 2013; 14:42:11 

Hoover markasının hiçbir kalite standardının, kalite denetiminin ve müşteri memnuniyeti anlayışının olmadığını, dahası firma tarafından böylesi maksatların da hiçbir zaman güdülmediğini ben kendi acı tecrübemle çok net bir şekilde öğrendim. Dertsiz başınıza dert almayın. Müşteri memnuniyetini önemseyen, kurumsallaşmış, kalite standartlarına göre hareket eden, dahası bu standartları yükseltmeye çalışan firmaların ürünlerini tercih edin. Hoover alarak benimle aynı hataya başkalarının da düşmesini istemediğim için bu mesajı yazma gereği hissettim. Dileyenler başımdan geçenleri aşağıdaki linkten okuyabilir:
http://forum.donanimhaber.com/m_74518011/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilimanjaro34 -- 29 Nisan 2013; 14:46:12 >

206 Mesaj
10 Kasım 2013; 17:07:03 

HOOVER ŞİMDİLERDE İTALYAN MARKASIDIR VE BEYAZEŞYADA ÖZELLİKLEDE YIKAMALI KURUTMALI MAKİNELERDE ÇOK İYİDİR...BİLGİNİZE

- ELİTE CANDIR :) -

15 Mesaj
13 Kasım 2013; 9:20:02