Şimdi Ara

## Club3D'den Arctic Cooling Soğutmalı GeForce 9600GT OC ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Club3D'den Arctic Cooling Soğutmalı GeForce 9600GT OC ##

Inno3D'den sonra Arctic Cooling soğutmalı yeni bir ekran kartı da Club3D'den geliyor. Firma Nvidia'nın GeForce 9600GT çözümünü esas alan yeni modeli GeForce 9600GT Overclock Edition'ı duyurdu. Çift slot tasarıma sahip olan ekran kartının kullanılan özel soğutması sayesinde referans tasarıma göre çok daha serin çalışabildiği ifade ediliyor. Adından da anlaşılabileceği üzere fabrika çıkışı arttırılmış saat hızlarına sahip olan ekran kartının grafik işlemcisi 700MHz, bellekleri ise 1900MHz'de çalışıyor. 65nm üretim teknolojisi ile hazırlanan G94 gpu'su üzerine inşa edilen ekran kartı 64 adet paralel işlem birimiyle geliyor. 512MB GDDR3 bellek ve 256-bit bellek veri yoluna sahip olan ekran kartı üzerinde çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışı da bulunuyor. PureViode HD teknolojisi sayesinde yüksek tanımlı videolara yönelik olarak donanımsal hızlandırma da yapabilen kartın önümüzdeki hafta içerisinde 139 Avro'luk etiket fiyatı ile kullanıma sunulması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 2 Nisan 2008; 20:54:21 >

• soğutucu ne kadar ilginç pek iyi olduğunu sanmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

soğutucu ne kadar ilginç pek iyi olduğunu sanmıyorum

albendende okadar katılıyorum arkadaşım
  • güzel soğutucu
  • Ben kartlardan çok kutu tasarımlara bayılıyorum
  • soğutucuyu powercolor un 1950pro ya koyduğu soğutucuya benzettim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagoceyfat

quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

soğutucu ne kadar ilginç pek iyi olduğunu sanmıyorum

albendende okadar katılıyorum arkadaşım

Hemde havayı anakartın üstüne doğru veriyor....
  • ilginç tasarım
  • Mecidiköy'de gezdim gözüme yakişan iyi bir pc'ci 1-2 tane buldum , Palit 9600GT Sonic istedim , STandart modeli mevcut dediler , fark yokmuş arasinda almak zorunda kalicagiz galiba , hafta sonu testleri sunarim inşallah.
  • club3d kutusuna hayranım
    ramleri neden 2000 yapmamıs onu anlamadım
  • Fan yapmacık gibi duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ce5uR

Mecidiköy'de gezdim gözüme yakişan iyi bir pc'ci 1-2 tane buldum , Palit 9600GT Sonic istedim , STandart modeli mevcut dediler , fark yokmuş arasinda almak zorunda kalicagiz galiba , hafta sonu testleri sunarim inşallah.

Sonic vs. Düz!!!

Karışık ama okursan kafana takılıcak biçok soruya cvp bulabilirsin!!!

http://forum.donanimhaber.com/m_21538801/mpage_1/key_//tm.htm#21538801

• Kutu tasarımı 10 numara. Soğtucuda gayet hoş duruyor. Hızlarıda iyi. Ama kartı Türkiyede hiç görmedim, ne normal dağıtıcılarda ne de açıkarttırma sitelerinde, ne de ikinci ellerde
  • kartın dışına çıkmış tasarımı ama taze hava için faydalı olabilir
  • Ya arkadaşlar gözünüzü seviyim, Performans değerlendirmesi yapacağınıza yok kutusu şöle yok fan böle diyosunuz

GPU çekirdek hızı: 700mhz
    Ram : 512mb
    Bellek : 1900mhz
    Veriyolu :256bit
    Fiyat :139€

Bence bu fiyata müthiş performans verecek bi kart gibi duruyor, TR de görme şansımız olur ise fiyat/ performans oranları ilede dikkatle incelenmesi gereken uygun fiyata gayet başarılı bi performans verecek bi kart gibi duruyor şahsen ben top 10 listeme ilk sıralardan girmeyi başarabilir. tabii ki öncelikle bi görmemiz lazım
  • 139 euro bakalım türkiyede geçerlimi ben hiç zannetmiyorum bize maliyetei 320 330 ytl yi bulur
    o paraya da istediğin 9600 gt yi alabilirsin yani aralarında fark olmaz ben şahsen daha önce hiç duymadığım markaya şüphelen bakarım
    şu andada 9600 gt alsam kesinlikle paint of wievden tercihimi kullanırdım
  • Zaten o fiyatlara gelicek olursa alırım bi ATİ 3870 330ytl
  • Soğutma dehşet ekran kartı serin çalışıyor anakart yanıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: your_rock

Soğutma dehşet ekran kartı serin çalışıyor anakart yanıyor

nsl vardın bu sonuca?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapry

quote:

Orjinalden alıntı: your_rock

Soğutma dehşet ekran kartı serin çalışıyor anakart yanıyor

nsl vardın bu sonuca?

Kartı pci-ex slotuna taktığını düşün fanın üflediği hava ne tarafa gidecek sence?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.