Şimdi Ara

PS3 - PS4 | Bursa Topluluğu (Takas, Haber, Paylaşım v.b)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.099
Cevap
55
Favori
173.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Malum Bursa'da yaşayanlar olarak İstanbul ve İzmir kadar alım satım imkanlarına sahip değiliz. Amacım tüm Bursa'lıları burada toplayarak sayısı kaç kişi olursa olsun bir oluşum ve paylaşım grubu yaratmaktır. Takaslamak istediğiniz orjinal kutulu ve kitapçığı olan içeriği tam bütün Oyunlarınızı bu başlık altında listeleyebilir ve takaslamak istediği oyunu bu konu altında bildiren arkadaşlar birbirlerini özel mesajlar yolu ile yönlendirerek ve anlaşarak oyunlarını değiştirebilirler.

Ayrıca takas yapmak isteyen arkadaş daha güncel bir oyun için ''piyasada geçerli olan fiyatlardan olmak üzere''
    belli bir ücret talep edebilir.

Tüm arkadaşların paylaşımına açıktır.

Uzun ömürlü olması, güncel kalması ve esas amacına hizmet etmesi dileğiyle.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İlk takaslıklar benden olsun :)

Def Jam Icon (Jelatinini açıp, oynamadan geri koydum)
    Ridge Racer 7
    Ninja Gaiden
    Motorstorm
    Resistance Fall Of Man
    Nba 2k7

İstediğim oyun Heavenly Sword.
    Müracaat öm.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Oyun satışları ve diğer maddi işlemler için forumumuzda başka bir bölüm bulunmakta arkadaşlar.
  • Okey, Zeus.
    Fakat bizim amaçladığımız hedef farklı.
    Bursa grubu.
    Anladın sen onu
  • Yemyeşil Bursanın bembeyaz. ... diyesim geldi Bursa diyince sakın yanlış anlamayın.
  • benim değiştirebilceğim bir oyun var:
    Uncharted: Drake's Fortune
    onun dışında paradise ve fifa 08 var,şimdilik ikisini de oynamaktayım,ama istediğim oyunlar olursa değişebilirim.
    istediklerim:
    Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
    Condemned 2: Bloodshot
    Unreal Tournament 3
    Devil May Cry 4
  • paradise ve fifa 08 için pes 08 ve formula yı istermisin? birde online şifreleri ile:)

Pardon ya ben senin istediklerini görmemişim kusura bakma:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlb -- 2 Nisan 2008; 20:41:26 >
  • Bende bır bursalıyım ama ps3 sahıbı degılım o yuzden bı ısıme yaramaz bu konu ama yınede guzel olmus bu arada ben yıldırım da oturuyorum
  • Bu İzmir' lilerin;

quote:

Arkadaşlar malum İzmir de yaşayanlar olarak İstanbul kadar alım satım imkanlarına sahip değiliz. Amacım tüm İzmir' li leri burada toplayarak sayısı kaç kişi olursa olsun bir oluşum ve paylaşım grubu yaratmaktır. Takaslamak istediğiniz orjinal kutulu ve kitapçığı olan içeriği tam bütün Oyunlarınızı bu başlık altında listeleyebilir ve takaslamak istediği oyunu bu konu altında bildiren arkadaşlar birbirlerini özel mesajlar yolu ile yönlendirerek ve anlaşarak oyunlarını değiştirebilirler.

Ayrıca takas yapmak isteyen arkadaş daha güncel bir oyun için ''piyasada geçerli olan fiyatlardan olmak üzere''

NOT: Takaslar için genel kural Kordon buluşması şeklinde olması ve ticaretin 2 biradan sonra yapılmasıdır...

Bu da senin;

quote:

Merhaba arkadaşlar.

Malum Bursa'da yaşayanlar olarak İstanbul ve İzmir kadar alım satım imkanlarına sahip değiliz. Amacım tüm Bursa'lıları burada toplayarak sayısı kaç kişi olursa olsun bir oluşum ve paylaşım grubu yaratmaktır. Takaslamak istediğiniz orjinal kutulu ve kitapçığı olan içeriği tam bütün Oyunlarınızı bu başlık altında listeleyebilir ve takaslamak istediği oyunu bu konu altında bildiren arkadaşlar birbirlerini özel mesajlar yolu ile yönlendirerek ve anlaşarak oyunlarını değiştirebilirler.

Kordon buluşmasını unutma ama.....

Ey koca Bursalı kardeşim azıcık değiştireydin yahu.... Kendime alıntı yaptım sayende. İki resim arasında ki farkları bulun bakalım şimdi...
    Babadan dede tarafı Bursa' lı bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giove -- 3 Nisan 2008; 0:42:22 >

• yazmaya üşendim tekrar.
    aynı amaç uğruna ne olsa, ne gerek yeniden yazmaya

hehe
  • hiç mi bursalı yok kardeşim bu forumda
  • yok demekki sen benle unchartedi bi takaslamadın gitti zaten
  • sen önce elindekileri bitir diye şeyettim ben
  • 2 kişide biz varız.Elimideki oyunları biraz hazmedelimde o zaman değiştiririz.
  • Topluluğunuz hayırlı olsun...
  • abi bende gemlikteyim Bursa da heykel de inegöl çarşısı nda uludağ game center diye bi yer var 15 liraya ps3 oyunu takas yapıyor Euro2008 çıktığı zaman fifa 2008 le takas yapçam oraya yakın biri varsa oyun oraya geldiği zaman buraya yazabilirmi

Arkadaşlar bu arada Team Fortress2 görüp duyabileceğiniz en güzel online oyun gerçekten çok eğlenceli çok komik öğelerde var...oyunda baya puan yaptım 1. lig de 900. sıradayım:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 4 Nisan 2008; 14:22:42 >
  • Durun ben bi canlandırayım konuyu...Uncharted ı verdim,Unreal Tournament 3 aldım,yani fifa08,burnout paradise ve ut3 var elimde...
    @emere;
    uludağ elektronikten hiç haz etmem,gidersin ne yüzüne bakarlar,ne doğru düzgün konuşurlar,yeni oyun dersin swat4 der..mekanı büyütmeden önce sürekli giderdim ama sonra en fazla bikaç kere gittim...gerçi bursada doğru düzgün yer de yok ama ben platini tavisye ediyim sana(birazcık kazık da olsa)...
    Neyse arkadaşlar benden bu kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Beylik

Durun ben bi canlandırayım konuyu...Uncharted ı verdim,Unreal Tournament 3 aldım,yani fifa08,burnout paradise ve ut3 var elimde...
    @emere;
    uludağ elektronikten hiç haz etmem,gidersin ne yüzüne bakarlar,ne doğru düzgün konuşurlar,yeni oyun dersin swat4 der..mekanı büyütmeden önce sürekli giderdim ama sonra en fazla bikaç kere gittim...gerçi bursada doğru düzgün yer de yok ama ben platini tavisye ediyim sana(birazcık kazık da olsa)...
    Neyse arkadaşlar benden bu kadar

evet oradaki adamlar çok garip sahibi devamlı tavana bakıyor fln sorunlu bi adam ama ps3 ü ordan aldım 60 gb psp fat ve ps2 verdim+300 ytl verdim ps3 ü aldım o zamanlar ps3 ler 1.500 ytl civarlarındaydı çok ucuza aldım ve istediğim zamanda oyunları 15 ytl ye takas ediyorum

ut3 nasıl bu arada beğendinmi ben de cod4 ü bi oyunla takas etçem ama karar veremedim

• mayhem hala ninja gaiden oblivion takasımızı yapamadık. msn'de hep away durumdasın. konuşamıyoruz. sevgiler.
  • arkadaslar elimde gt5p,pes08,fnr3,motostrom var.
    motostorm,cod4 takaslanabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.