- x
yardım! zil sesi çıkmıyor sadece titresiyor
32 Cevap27948 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

8 Mesaj
31 Mart 2008; 21:01:59 

zil sesi atarken zil sesini secebiliyorum ses dsarı veriyor , ancak dısarıdan bir arama geldiğinden zil sesi calmıyor sadece titresiyor, klavye sesi kayboldu, ajanda ve kilid seside öyle, ürünü ilk aldıgımda böyle bir sorun yok idi, ringtones kullanmak için jamendo yükledim 5 gün kullandım sorun yaratmadı daha sonra bu olay olunca ona bağladım uninstall ettim ancak aynı sorun devam ediyor.yardımcı olabilecek arkadaslara şimdiden teşekkürler.

1292 Mesaj
31 Mart 2008; 21:27:00 

Çok klasik bi cvp olacak ama restore et istersen

PS3 120 GB Slim PAL
XBox-360 Jasper Elite
Logitech Z-5500
Samsung 40ES8000
Samsung Galaxy Note 3
Intel C2Q 9550 - Asus P5Q Pro - Ocz Reaper DDR2 1066 Mhz - Seagate 500GB 7200.12 - Ocz Gladiator Max - High Power 650 w Psu - Samsung 2333SW

131 Mesaj
31 Mart 2008; 21:30:40 

hard reset atmayı dene birde ayarlardan reset atmayı dene olmadı restore
bende aynı problemler olmuştu birinde hard reset ile çözüldü ama diğerinde mecbur restore ettik
kolay gelsin!!!

----------------------------IPHONE----------------------------

IPHONE ISTEYEN ARKADASLAR MSNDEN VEYA PM DEN ULAŞABİLİRLER!!!

MSN : iphoneistanbul34@gmail.com

8 Mesaj
31 Mart 2008; 21:50:51 

teşekkürler

25 Mesaj
1 Nisan 2008; 0:03:17 

hard reset nedir nasıl atılır açıklar mısınız

1292 Mesaj
1 Nisan 2008; 0:08:45 

Telefonun üst kısmındaki açma kapama tuşuna ve home tuşuna basılı tut telefon kapanıp açılacak ve elma logosu gelecek çekme elini telefon bi kez daha kapandığı zaman bu sefer yanlızca home tuşuna basılı tut

PS3 120 GB Slim PAL
XBox-360 Jasper Elite
Logitech Z-5500
Samsung 40ES8000
Samsung Galaxy Note 3
Intel C2Q 9550 - Asus P5Q Pro - Ocz Reaper DDR2 1066 Mhz - Seagate 500GB 7200.12 - Ocz Gladiator Max - High Power 650 w Psu - Samsung 2333SW

25 Mesaj
1 Nisan 2008; 0:11:05 

teşekkürler peki bunun hikmeti nedir acaba yani neişe yarar veya herhangi bir uygulamayı programı veya telefon ayarını bozar mı

1042 Mesaj
1 Nisan 2008; 2:20:39 

geçen gün 2sinide denediğim halde değişmeyen bir durum oldu , ilginç geldi banada ama zaten telefonun sahibi yüksek bir fiyata almış oldugu telefonu daha fazla ellemeden aldıgı yere iade edip değiştirmek istediğini söyleyince bırakmak zorunda kaldık açıkcası bende tam inceleyemediğim için sorunun ne olduğunu bilmek istedim sorunun nereden kaynaklandığını ve çözümünün ne olduğunu bulan varsa yazarsa sevinirim ..

klay gelsin

318 Mesaj
1 Nisan 2008; 2:32:47 

abi hiç uğraşma kulaklığı bi kere tak çıkart düzelecek. aynı sorundan vakti zamanında bnde müzdariptim kulaklığı tak çıkart düzelior. aradabir yapıor kulaklıkla müzik vs dinleyince. bide bu yöntemi dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcourb -- 1 Nisan 2008; 2:34:39 >

1042 Mesaj
1 Nisan 2008; 3:33:12 

burda bahsedilen farklı bir konu dikkatli okursan zil seslerindeyken çaldığını söylüyor yani senin dediğin gibi kulaklık takılması değil sorun ..

senin dediğin olsa zil seslerine gelincede dışarı ses vermeme durumu oluyor bu farklı bir durum anlayacağın :)

ses sadece telefonda çalmada çıkmıyor .. detaylara bakamadım dediğim gibi telefon sahibinin isteği üzerine bilen çıkar belki böle ilginç sorunlarda çıkabiliyor bazen ..

4 Mesaj
1 Nisan 2008; 17:06:31 

mrb arkadaslar bende soyle bir sorun var telefonda ses gitti hoparlor calismiyor armalarda ses gelip gitmiyor fakat mesaj atabiliyom yardimci olabilirsenizse sevinirim

882 Mesaj
5 Nisan 2008; 6:08:09 

quote:

Orjinalden alıntı: C0nD0R

Telefonun üst kısmındaki açma kapama tuşuna ve home tuşuna basılı tut telefon kapanıp açılacak ve elma logosu gelecek çekme elini telefon bi kez daha kapandığı zaman bu sefer yanlızca home tuşuna basılı tut

Hard Reset için home ve power'a basılı tutup telefon kapanınca tuşları bırakmak yeterli. Sizin dediğiniz gibi yapılırsa DFU MODE'a girilebilir sanki...

Ben de her ihtimale karşı telefonunuz sessiz moda alınmış değildir umarım demek istiyorum. o çıtçıtı bir yoklasanız. belki tutukluk olmuştur.

iPhonedo

166 Mesaj
5 Nisan 2008; 9:11:10 

titreşim tusunu düzel ses gelir:))

159 Mesaj
5 Nisan 2008; 15:14:58 

sol ustte ki tusla ilgili olabilir mi?

684 Mesaj
5 Nisan 2008; 19:33:22 

aslında sessiz yapma tuşundan olabilir. Benimkişde arada bir takılıyor. Ses açık gibi gözüküyor ama sanki sessizdeymiş gibi davranıyor. O tuşu bir iki kere kapatıp aç istersen

§indi©

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93070559&p=1#93070766

554 Mesaj
5 Nisan 2008; 21:38:50 

quote:

Orjinalden alıntı: mbs02

aslında sessiz yapma tuşundan olabilir. Benimkişde arada bir takılıyor. Ses açık gibi gözüküyor ama sanki sessizdeymiş gibi davranıyor. O tuşu bir iki kere kapatıp aç istersen

Katılıyorum

Intel® Core™ i7: Fastest Processor on the Planet. Eaststreetz has Core™ i7 on Gigabyte eX58.
Everything should be made as simple as possible, but not simpler - Albert Einstein

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Nisan 2008; 16:36:38 

ben de katılıyorum

Uzaklaştırılmış
8 Nisan 2008; 16:39:40 

hayır dostum bence olmaz ama bana göre olmaz diğerlerinin fikirini bilemem

Uzaklaştırılmış
8 Nisan 2008; 16:42:20 

quote:

Orjinalden alıntı: egozkaya

hayır bence olamaz arkadaşlar pardon aynı mesajı tekrar yazdım özür dilerim sadece bir şeyi denemk için yaptım

Uzaklaştırılmış
8 Nisan 2008; 16:44:31 

sadece nasıl kopyalandığını denemek için yapmıştım bunu şimdi eski konuya dönebiliriz

7 Mesaj
2 Mayıs 2008; 20:46:30 

sebebi multımedyadan ses ile ilgili bir program kurulup silinirse bu durum oluşuyor.restoreden başka çözümü yok.

drtamertuz

12 Mesaj
3 Mayıs 2008; 2:25:06 

arkadaşım sen hızlı ses açıp kapama tuşunu kapatmış olma sakın farkında olmadan?

6 Mesaj
8 Ekim 2008; 4:17:02 

sadece bır tus yuzunden restore ettıgıme ınanmıyorum hehehehhehehee

hep gulumse

799 Mesaj
8 Ekim 2008; 8:32:59 

quote:

Orjinalden alıntı: banzai2

arkadaşım sen hızlı ses açıp kapama tuşunu kapatmış olma sakın farkında olmadan?

bence de sorun bundan kaynaklanmış olabilir

Eşeğe eşek dersin eşek bile utanır,insana eşek dersin şaka diye sırıtır...

13 Mesaj
28 Ekim 2008; 13:00:45 

Öncelikle mbs02 arkadaşa teşekkürler.Ben tam restoreye karar veröişken çözümü buldum..Sol yan üstteki sekmeyi kapatın yeterli....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leopar271 -- 28 Ekim 2008; 12:56:33 >

350 Mesaj
18 Aralık 2009; 11:38:35 

bu sabah telefonu ilk açtığımda gelen mesajların ikisinde mesaj sesi duyulmadı sadece titreşim oldu, sesi açıktı, diğer sesler duyuluyordu, hatta başka telefondan arama yaptım zil çalıyordu, ancak mesajlardan gelmemişti ses.. sonra kendiliğinden düzeldi.. sonraki mesaklard ses vermeye başladı.. daha 1 ay oldu alalı telefonu, böyle ufak tefek şeylerin olması normal mi acaba arada bir? üzerine düşülmesi gereken bir sorun teşkil eder mi acaba?

Everything. Everyone. Everywhere. Ends.

1 Mesaj
8 Nisan 2010; 23:27:34 

leopar271 çok teşekkürler. Bende de aynı sorun olmuştu. Senin çözümün sayesinde düzeldi.

2 Mesaj
3 Şubat 2011; 14:49:20 

arkadaslar benım sorunum telefonum aramalr gelınce telefonum melodılerı calmouor sadec etıtrıyor modelo ipohone 3gs 16 arz edıyorum ardımcı olun

7 Mesaj
18 Temmuz 2011; 20:17:11 

İphone 4 için: Solda ses i azalatn artıran + - nin üzerinde bir küçük tuş var onu açın. Bir çan gözüküyor ekranda ve sonra ses geliyor

116 Mesaj
23 Aralık 2011; 1:17:44 

quote:

Orijinalden alıntı: rcourb

abi hiç uğraşma kulaklığı bi kere tak çıkart düzelecek. aynı sorundan vakti zamanında bnde müzdariptim kulaklığı tak çıkart düzelior. aradabir yapıor kulaklıkla müzik vs dinleyince. bide bu yöntemi dene

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinal saat modelleri indirimli fiyatlarla http://www.saatcell.com

13 Mesaj
11 Şubat 2012; 15:22:14 

arkadaşlar dün aradım koskoca internette yabancı sitelerden bir yerde kesin olarak çözümü yazmışlar normalde pek yazan üyelerden değilim ama çok uyuz olduğum için duruma çözünce paylaşayım dedim bide hiçbir yerde yoktu diye:

muhtemelen ringtone yapma programlarınız nedeniyle sadece sms ziliniz çalmıyor. Safe moda alıp bi deneyin, eğer safe modda mesaj gelince sms zili çalarsa kesinlikle bir cydia app si yüzünden problem. sbsettings inize girin(icondan tıklayın ayarlar için) ve "Mobile Substrate Addons" kısmına tıklayın. Tavsiyem önce burdaki bütün addonları devredışı bırakın ve home tuşuna basıp ana ekrana dönün, makineniz muhtemelen kendi kendine springboardınızı resetleyecek. Resetlenip makine kendine geldikten sonra sms almayı deneyin. Büyük ihtimal sesiniz çalacaktır. Eğer sorununuz bu şekilde çözüldüyse sbsettingse geri girip kapattıklarınızı açın, ama ringtones ile alakalı application varsa onu açmayın, yeniden home tuşuna basın bekleyin. makine kendine gelince bidaha sms alın ve ses geliyorsa kapalı bıraktığınız programı silin. eğer yine ses gelmiyorsa sbsettingsteki bütün programları tek tek kapatıp açarak deneyin. Böylece sorun olan programı bulun.

3 Mesaj
17 Haziran 2012; 22:24:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ediker18

İphone 4 için: Solda ses i azalatn artıran + - nin üzerinde bir küçük tuş var onu açın. Bir çan gözüküyor ekranda ve sonra ses geliyor

Arkadaşa çok teşekkür ediyorum iphone 4 version:4.1 jb; yukarıda bahsedilen sorun bende de oldu durup dururken ne açma kapama sesi ne telefon çaldığındaki zil sesi çalışmıyordu reboot ettim elli kere açtım kapadım şarjın bağlandığı yeri diş fırçasıyla iyice zarar vermeden temizledim gene olmadı en son arkadaşın dediğini yaptım hem sessizdeyken hemde normaldeyken ses arttır tuşuna (+) sonuna kadar bastım düzeldi. zaten intternette girebilmek için ayarlar-genel- hakkındaya gelip sim kartı takıp çıkarttıran bi telefondan da böyle bir çözüm beklenirdi. sevgi ve saygılar herkese.

8 Mesaj
30 Ağustos 2013; 14:47:50 

benim iphone 4 aynı sorun oldu yanda ses sesiz e alan tuşta sorun warmıs. ayarlar - genel -erişebilirlik - assistive touch u açarak sesi aç dedim telefon normal e döndü.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Programlar, Yazılım sorunları » yardım! zil sesi çıkmıyor sadece titresiyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266